Używane Flex Pilarka Poprzeczna na sprzedaż (5 363)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa odcinająca poprzeczna
REMADMDK-50A
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7937
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
Dsdoy Tw Skepfx Ap Hokn
- z góry docisk pneumatyczny
- osłona na tarcze
- pneumatyczny wysuw tarczy
- max wysokość cięcia 150mm
- max szerokość cięcia 350mm
- silnik główny 5,5kW
- średnica króćców odciągu 120mm
- wymiary blatu dł/szer 740x500mm
- wysokość blatu od podstawy 900mm
- stoły rolkowe: 2szt
- stół rolkowy wprowadzający + prowadnica 2050mm
- stół rolkowy wyprowadzający 1650mm
- szerokość stołu rolkowego 510mm
- wymiary całkowite maszyny bez stołu dł/szer/wys 1200x640x1280mm
- waga około 500kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– oryginalna dokumentacja DTR
– 2 stoły rolkowe
– pneumatyczny skok tarczy
– piła używana, stan idealny
Cena netto: 14900 PLN
Cena netto: 3550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
OMGAT720
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
Specyfikacja:
Dksdpfx Ajza E Uxop Hjn
• stan techniczny - używany, po profesjonalnym przeglądzie
• producent - OMGA
• model - T720
• szerokość robocza - 250 mm
• wysokość robocza - 80 mm
• moc silnika - 2,2 kW
• prawy stół - roltok o długości 200 cm
• lewy stół - taśmociąg o długości 260 cm
• stoły o szerokości 29 cm
• zapadki pneumatyczne do cięcia na zadaną długość - 2 szt. sterowane z pulpitu maszyny
• regulowana prędkość cięcia
• max średnica tarczy - 350 mm
• wrzeciono - fi 30 mm
• króciec odciągowy - fi 100 mm
• waga korpusu 210 kg
• wymiary gabarytowe - 510 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
• wymiary korpusu - 90 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
PAUL 15A0
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7386
Dkodpfx Apjy Tkgus Hon
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk hydrauliczny pełni funkcje osłony tarczy
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 550mm
- 4 rolki poślizgowe w blacie
- z góry wałek ciągnący, zębaty, dociskowy
- max wysokość cięcia ( na środku) 100mm
- silnik główny 5,9kW
- średnica króćców odciągu 100mm, 120mm
- wymiary blatu 700x630mm
- wysokość blatu od podstawy 830mm
- stoły rolkowy podawczy
- wymiar rolki 350mm
wymiary stołu:
- dł/szer 4480x700mm
- silnik 0,75kW
- stół odbiorczy (taśma)
- szerokość taśmy 510mm
wymiar stołu:
- dł/szer 3130x800mm
- silnik 0,75kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 890x910x1200mm
- waga całkowita około 900kg
– stół podawczy, odbiorczy
– tarcza regulowana hydraulicznie
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 24900 zł
Cena netto: 5930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna OGAM
OGAMTR800
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7707
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk materiału pneumatyczny
- pneumatyczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 800mm
- wysokość cięcia 135mm
- sterowanie pneumatyczne
- silnik główny 11kW
- średnica króćca odciągu 2x110mm
- wymiary blatu 520x1550mm
- wysokość blatu od podstawy 810mm
- Stół rolkowy wprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2700x720x900mm
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- stół wyposażony w prowadnicę
- wymiar rolki 530mm
- 6 szt rolek ciągnących 1,5kW
- Stół rolkowy wyprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2050x700x800mm
- wymiar rolki 590mm
- 11 szt rolek poślizgowych
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1900x1450x1600mm
- waga całkowita 1500kg
ATUTY
– 2 stoły rolkowe
– produkcji włoskiej
– sterowanie pneumatyczne
– skok tarczy pneumatyczny (regulowana prędkość przesuwu za pomocą pokrętła)
Dkjdpsy Tkfksfx Ap Hjn
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
DEWALT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7181
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- max wysokość cięcia 100mm
- max szerokość cięcia 700mm
- możliwość cięcia pod kątem w płaszczyźnie pionowej +90°/-90° (przesuw ramienia lub przesuw tarczy)
- możliwość obrotu ramienia prawo/lewo
- silnik 2,2kW
- wymiar blatu 950x700mm
- średnica króćca odciągu 60mm
- wymiary dł/szer/wys 1200x950x1400mm
- waga 155kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Dodpfx Apsy S Args Hjkn
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Pilarka do metalu i pilarka elektryczna
Bügelsäge
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam masywną piłę taśmową do ciecia metalu w stanie bdb.
Dsdpfx Apeu Udris Hskn
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Formatowa pilarka tarczowa Format 4 Kappa 400 X-Motion
Format 4Kappa 400 X-Motion
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, Maszyna używana
Rok produkcji: 2016
Stan: bardzo zadbany
Wyposażenie i dane techniczne:
Zespół piły odchylany do 45°
3 prędkości obrotowe: 3500/4500/5500 obr./min
Silnik: 7,3 kW S6
Długość cięcia: 3200 mm
Szerokość cięcia: 1250 mm
Maks. wysokość cięcia: 133 mm
Elektryczna regulacja wysokości
Osłona równoległoboczna, regulowana wysokość, odchylana poza obszar roboczy, średnica tarczy piły max. 400 mm
Przyłącze odciągu: 80 mm
Zespół nacinający: 1,1 kW, 8500 obr./min
Indeks kąta z kompensacją długości dla stołu wysuwanego
Ogranicznik równoległy z cyfrowym wyświetlaczem i automatyczną kompensacją długości przy odchylonym ostrzu piły, długość liniału 1200 mm, odchylany
W zestawie oddzielny podwójny ogranicznik kątowy z cyfrowym wyświetlaczem
Dostępność: dostępny od ręki
Dkedpfx Apezbv Hho Hsn
Miejsce składowania: 63934 Röllbach
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła pilarka tarczowa formatowa
REMADMLB-40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7834
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinaka 400mm
- max średnica tarczy z podcinakiem 350mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 350, 100mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- duża osłona na tarczę
- średnica wrzeciona 30mm
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 1400mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1180mm
- z wózkiem bocznym
- prowadnica na wózku bocznym regulowana pod kątem
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 20mm
- moc silnika tarczy głównej 4kW
- silnik tarczy podcinaka 0,75kW
- 2 rodzaje prędkości obrotów
- wymiary blatu 1120x1020mm
- wymiar blatu z poszerzeniem 1820x1720mm
- średnica króćca odciągu 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x2150x1450mm
- waga 720kg
Dkedjy Sn Hvjpfx Ap Hjn
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11900 PLN
Cena netto: 2840 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Stołowa pilarka tarczowa
VEB ELMOSKA 25/18
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy szlifierskiej: 250 mm
Otwór tarczy szlifierskiej: Ø 25
Posuw - ręczny: ręcznie mm
Wysokość cięcia: maks. 70 mm
Zasilanie: 8,5A / 50Hz / 220V A/Hz/V
Rozmiar stołu: dł. 520 x szer. 500 mm
Wymiary maszyny w przybliżeniu LxWxH: 0,6 x 0,6 x 0,9 m
Na sprzedaż po kosztach jako dozownik części zamiennych.
Maszyna obecnie nie działa, brak zgodności z UVV (przepisy dotyczące zapobiegania wypadkom)
Dkjdpsu Nif Tsfx Ap Hsn
Obszar zastosowania Piła tarczowa do drewna
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Pilarka tarczowa na zimno - Pionowa - Półautomatyczna
BERG & SCHMIDVKS 350 HA
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy piły: 350 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 110 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: kwadrat: 85 x 85 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: płaski: 180 x 85 mm
Zakres cięcia pod kątem 45 stopni: okrągły: lewy/prawy: 105/110 mm
Dedju Nilyspfx Ap Hokn
Zakres cięcia pod kątem 45 stopni: kwadrat: lewo/prawo: 85 x 85 / 85x85 mm
Zakres cięcia pod kątem 45 stopni: płaski: lewo/prawo: 130 x 85 / 130 x 85 mm
Otwór brzeszczotu: 40 mm
Zakres prędkości - bezstopniowa regulacja: 9 / 18 / 36 / 74 / 4step rpm
Stół obrotowy: Ø 400 mm/min
Obrót stołu +/-: 60° w prawo i 45° w lewo
Przyłącze sprężonego powietrza: 7 bar
Całkowite zapotrzebowanie na moc: ok. 2,2 kW
Waga maszyny: ok. 430 kg
Wymiary maszyny: W: 0,7 x D: 1,01 x H: 2,1 m
Pilarka tarczowa to elektrohydro-pneumatyczna półautomatyczna pilarka tarczowa, za pomocą której można wykonywać cięcia ukośne do 45° do wewnątrz lub 60° w prawo na profilach i materiałach pełnych.
Pionowa pilarka tarczowa
Solidna, ciężka konstrukcja odlewana
maks. rozwarcie imadła 180 mm
licznik cięć
skok pionowy głowicy piły: 200 mm
Szerokość otwarcia imadła maks. 180 mm (rozmiar szczęk szer.:220 x wys.:70 mm)
Obsługa za pomocą panelu sterowania
*
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Pionowa pilarka panelowa
HOLZ-HERSECTOR 1255 pro
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, • Wysokość cięcia 2200 mm x długość cięcia 4300 mm
• Odsysanie zgodnie z przepisami CE TRK CH 2200 (poniżej 2 mg pyłu drobnego/m³ powietrza)
• Centralne podparcie elementu obrabianego – 4 strefy
• Wózek przesuwny 1255 do wysokości cięcia 2200 mm
• Zespół pilarki 4,0 kW, 5400 obr./min, 400 V, 50 Hz, w zestawie tarcza HW Ø 250 x 30 x 3,2 mm, Z 48, ząb dachowy wyszczerbiony (Hohl-Dachzahn)
• Ogranicznik długości (ręczny) z cyfrowym odczytem do cięć pionowych. Do centralnego wsparcia materiału
• Cyfrowy wyświetlacz do cięć poziomych na panelu sterowania, z elektryczną regulacją precyzyjną
• 3 regulowane punkty zatrzymania na belce piły do powtarzalnych cięć poziomych dzięki punktom zatrzymania
• Ogranicznik pasów dla powtarzalnych cięć poziomych, skala w mm, maksymalna wysokość pasa 650 mm
• Urządzenie do cięcia wąskich elementów (2 szt.) – zapobiega przechyleniom materiału obrabianego
• Nacinarka Super Cut – do nacinania powierzchni materiałów pokrytych
• Optymalizacja cięcia Opti-Base V-Cut:
1 szt. ekran dotykowy 10”
1 szt. oprogramowanie maszynowe
1 szt. oprogramowanie biurowe – licencja sieciowa pływająca na 1 stanowisko (Opti V-Base)
1 szt. drukarka etykiet
• Specyfikacja techniczna podana wyłącznie w celach informacyjnych.
Dkedpjy Nmtcsfx Ap Hjn
Maszyna oferowana jest w imieniu klienta. Oględziny możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Prosimy o kontakt poprzez system wiadomości platformy w celu uzyskania dalszych informacji oraz odpowiednich danych kontaktowych do osoby technicznej.
Ogłoszenia
Koło
46 km
Pilarka stołowa
Wood-MizerMS300
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2022, Wood-Mizer MS300
Pilarka stołowa o wysokiej precyzji cięcia
Maszyna używana do szkoleń i pokazów, sprawdzona i fabrycznie ustawiona.
Parametry obróbki:
Maks. grubość przy rozcinaniu prostopadłym 100mm
Maks. grubość przy rozcinaniu pod kątem 45* 65mm
Parametry techniczne:
Piła tarczowa
Średnica wałka do mocowania 30mm
Średnica piły tarczowej 315mm
Maks. szerokość piły 4mm
Zakres regulacji kąta tarczy 0-45*
Odległość między tarczą a prowadnicą równoległą 800mm
Obroty piły tarczowej 4500obr/min
Stół przesuwny (aluminium)
Długość stołu 1400mm
Szerokość stołu 350mm
Długość przesuwu 1235mm
Poszerzenie stołu przesuwnego 500x360mm
Stół roboczy (żeliwo)
Długość stołu 900mm
Szerokość stołu 750mm
Wysokość stołu 850mm
Przedłużenie stołu 520x150mm
Silnik 3kW
Dksdpjyr Dfasfx Ap Hon
Porty odciągu 1x100mm, 1x60mm
Masa 260kG
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
EstererHKS stoły rolkowe
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7680
Dkjdpfx Ajy R Dy Aep Hon
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 500mm
- max wysokość cięcia ( na środku, przy tarczy 500mm) 160mm
- silnik główny 4kW
- wymiary blatu 715x1070mm
- wysokość blatu od podstawy 790mm
- stoły rolkowe 2szt
- wymiary stołów:
- podawczy dł/szer 2000x640mm
- odbiorczy dł/szer 2000x640mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1400x940x1070mm
- waga całkowita 480kg
ATUTY
– 2 stoły rolkowe
– hydrauliczny skok tarczy
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 15900 PLN
Cena netto: 3780 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna radialna promieniowa
Maggi EngineeringJunior 640
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7866
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- wysokość cięcia dla założonej tarczy 250mm, 60mm
- max szerokość cięcia 600mm
- możliwość cięcia pod kątem w płaszczyźnie pionowej - przesuw ramienia lub przesuw tarczy
- możliwość obrotu ramienia prawo/lewo
- silnik 3kW
Dodpfx Apjy Rrgwo Hjkn
- wymiar blatu 1130x1010mm
- średnica króćca odciągu 50mm
- wymiary dł/szer/wys 1150x1190x1510mm
- waga 220kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łódź
29 km
Pionowa pilarka panelowa
StriebigCONTROL 18 5224
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 5,5 kW (7,48 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, wysokość cięcia (maks.): 2 240 mm, szerokość cięcia (maks.): 4 300 mm, średnica tarczy piły: 300 mm, otwór tarczy piły: 30 mm, Oferujemy tę pilarkę pionową Striebig CONTROL 18 5224 w bardzo dobrym stanie, rok produkcji 2021.
W załączniku jest operat szacunkowy
Typ: 5224
Zakres cięcia – długość: 4300 mm
Zakres cięcia – wysokość pionowa: 2240 mm
Zakres cięcia – wysokość pozioma: 2100 mm
Maksymalna grubość materiału: 80 mm
Napięcie znamionowe: 400 V
Częstotliwość: 50 Hz
Prędkość posuwu: 10–25 m/min
Dedpsy N Sf Refx Ap Hokn
Wyposażenie maszyny w standardzie:
Jednoczęściowa rama stalowa
Łożyskowane rolki z automatycznym hamulcem
Zintegrowany z ramą system odpylania
Automatyczne rozpoznawanie środkowej przykładnicy
Więcek komfortu zapewnia łatwe sterowanie
Laserowe wyświetlanie linii cięcia w poziomie
Sterowanie poprzez 12" ekran dotykowy
Optymalna powierzchnia w całym obszarze cięcia
Automatycznie wahliwa część stalowo-drewniana (stół)
Zintegrowany z ramą podpora do cięcia małych formatów
Średnica tarczy piły z węglikiem spiekanym: 300/30 mm
System wygłuszenia obudowy piły
Moc napędowa silnika 5,5 kW (S6)
Hamulec elektromagnetyczny silnika
Automatyczna blokada belki
Dokładne ustawienie agregatu przy pomocy przycisku
Automatyczna blokada agregatu tnącego
Automatyczne zanurzenie piły
Automatyczne obracanie agregatu
Licznik czasu pracy
Cyfrowy system pomiarowy DMS w poziomie i pionie, oś X i Y
Expert Cut
elektroniczny system ustawiania wymiaru w osi X
automatyczne pozycjonowanie belki z agregatem
12 calowy ekran sterujący
Oprogramowanie Striebig do optymalizacji cięcie
Drukarka etykiet
Opcja podłączenia z siecią w firmie
W zestawie jest odciąg trocin KOGI 2,2 kW/1650 Pa
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Optymalizacja piły poprzecznej
DimterOptiCut 350-4 R
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Wymiary drewna do obróbki: Długość wejściowa min/max. 500 - 6500 mmPełna optymalizacja do maks. 1500 mmSzerokości wejściowe min./maks. 40 - 300 mmGrubości wejściowe min./maks. 15 - 120 mmPrzekroje drewna maks. 300 x 40 mmmaks. 200 x 120 mm Stałe długości po przecięciu min. 510 -2800 mm Specjalne zastosowanie: Cięcie bloków, długość min./maks. 100 - 200 mm (Uwaga: Na etapie sortowania bloki o różnych długościach, transportowane są na koniec linii sortującej i trafiają do kratownicy klienta) Tolerancja cięcia/cięcia +/- 0,8 - 1,5 mm (dla struktury drewna o minimalnej Zawartość żywicy i równomierna powierzchnia. Tolerancja do 1 m stałej długości maks. tolerancja dla dłuższych części do 2,5 m). Tolerancja grubości +/- 3 mm Krzywizna drewna we wszystkich kierunkach maks. 10 mm na metr długości Gatunki drewna miękkie lub drewno twarde Wydajność systemu: Prędkość posuwu, płynnie regulowana do maks. 230 m/cięcie - Cykl 0,6 - 1 Aby uzyskać praktyczną wydajność na dzień, należy obliczyć współczynnik wydajności zależny od warunków produkcji klienta. Wysokość posuwu i piła 900 mm (umieszczona na platformie klienta, piła wymaga podstawy betonowej) Sortowanie wysokości roboczej 2000 mm Wartości przyłączeniowe: Całkowita wartość przyłącza elektrycznego ok. 18 kWNapięcie robocze 380 Volt / 50 HzWahania napięcia maks. 5 %Zużycie powietrza ok. 1200 NL/ciśnienie robocze ok. 8 barPrędkość ssania ok. 30 m/ndKolor szary kamyk RAL 7032 i niebieski NCS 5030-R 80 B PRZEGLĄD STANOWISKA: Poz. 1 Stacja podająca i znakująca z 1 bocznym stołem podporowym, regulowanym 1 stół jako krawędź oporowa Poz. 2 Rolka podporowa bez napędu, strona przednia przed stołem do blachy w celu łatwiejszego załadunku Poz. 3 Długość stanowisko pomiarowe z wbudowaną kamerą fluorescencyjną do wykrywania oznaczeń błędów Poz. 4 Automatyczny pomiar szerokości, bezdotykowy Poz. 5 Optymalizująca piła poprzeczna OptiCut 304 - wersja prawa z wbudowanym zsypem odpadowym, w tym pakiet wyposażenia do dużych przekrojów drewna Terminal wejściowy graficzny (16 x 40 znaków, Blok numeryczny) z pakietem oprogramowania do optymalizacji i sterowania systemem Dostępne do przetwarzania: - maks. 16 grup produktów - maks. 8 gatunków na grupę produktów - maks. 200 stałych długości na grupę produktów Poz. 6 Taśmociąg odbiorczy jako stacja sortująca z jednostką napędową Długość 7500 m Poz. 7 2 wyrzutniki zamontowane na taśmociągu wyładowczym
Dksdpfx Apow Sy T Hs Hjn
Miejsce przechowywania: Nattheim
Ogłoszenia
Günzburg
740 km
Pilarka tarczowa - automatyczna
MEPTIGER 350 CNC FE
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Średnica tarczy tnącej: 350 mm
Rozwarcie imadła: 190 mm
Prędkości obrotowe: 15 / 30 / 45 / 90 obr./min
Moc napędu: 1,8 / 2,6 kW
Dksdpfxoyvvpmj Ap Hsn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła wahadłowa poprzeczna tarczowa
REMADCKLH
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7991
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
Dkodpfxoy Nx Ure Ap Hon
- ramię regulowane góra/dół
- max wysokość cięcia 120mm
- max szerokość cięcia 540mm
- przesuw piły hydrauliczny
- 3 rolki wprowadzające w blacie
- silnik 3,7kW
- silnik pompy hydraulicznej około 0,55kW
- średnica króćca odciągu 110mm
- szerokość rolki 530mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1900x1500x1950mm
- waga 650kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Piła formatowa
AltendorfHand Guard Single Flex
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2024, Nowa maszyna – cena specjalna – rok produkcji 2024 HAND GUARD Edition Single Flex Szt. Na zdjęciu widać system HAND GUARD, który opiera się na wczesnym wykrywaniu sytuacji niebezpiecznych i chroni użytkownika przed urazami. System działa niezależnie od warunków otoczenia. System oparty na monitoringu kamer najpierw ostrzega użytkownika wizualnie, sygnalizując nadchodzące zagrożenie. Jeśli zagrożenie utrzymuje się, tarcza piły zostaje automatycznie opuszczona, bez uszkodzenia samej maszyny lub materiału. HAND GUARD umożliwia obróbkę różnych materiałów: drewna, metalu i tworzyw sztucznych.•Bez kontaktu, bez obrażeń• Szybkie uruchomienie• 100% brak uszkodzeń• Praca również przy cięciach niewidocznych• Nie wymaga dezaktywacji, stała funkcja• Średnica tarczy do 500 mm w standardzie, pełne wsuwanie pod jednostronnie pochylne agregaty piły. Zakres pochylenia: 0 - 46°, wyposażona w szybkozłączkę wymiany głównej tarczy. Silnikowa regulacja wysokości i pochylenia oraz maksymalny występ tarczy 179 mm (częściowo wymaga demontażu narzędzia do podcinania). Dodatkowo sterowanie na wysokości wzroku, gdzie można ustawić wysokość i kąt piły, a zależnie od pakietu sterowania, również obroty i inne funkcje. Nowy, przejrzysty design przemysłowy podkreśla wyjątkową pozycję marki Altendorf: w tej pile formatowej funkcjonalność łączy się z ponadczasową estetyką. Altendorf Double Roller Carriage słynie z płynnej pracy i precyzji prowadzenia. Wózek można płynnie zatrzymywać w dowolnej pozycji. Duże podwójne rolki zapewniają idealne prowadzenie górnej i dolnej części wózka na prowadnicach, utrzymując ich wysoką jakość przez lata użytkowania, nawet przy zanieczyszczeniu. Konstrukcja wózka zapewnia wyjątkową sztywność i trwałość. Uzupełnieniem jest przednia rolka podparcia o szerokości 300 mm, która pomaga podczas cięcia długich elementów przy równoległym ograniczniku. Pozycjonowana pod kątem 90° pod wózkiem.12" ekran dotykowy z klawiaturą• Automatyczna korekta wymiaru przy ograniczniku równoległym i kątowym podczas pochylenia agregatu• Płynna regulacja osi za pomocą przycisków +/-• Proste zerowanie osi• Diagnostyka maszyny, licznik motogodzin, port USB• Odtworzenie ostatniego wprowadzonego wymiaru (funkcja Back)• Przeliczanie wymiarów ostrych/stępionych przy ogranicznikach• Funkcja cięcia przestawnego z automatycznym wyliczaniem brakujących kątów i wymiarów• Rozszerzone zarządzanie narzędziami dla maks. 100 zapamiętanych narzędzi• Zapamiętywanie pozycji podcinającej (3-osiowy podcinacz)• Wprowadzanie grubości tarczy głównej i szerokości cięcia• Wprowadzanie obrotów głównego narzędzia Funkcje dodatkowe• Rowkowanie z automatycznym pozycjonowaniem ogranicznika równoległego• Funkcja rozstawu łańcuchowego: serie cięć o identycznych odległościach przy ograniczniku• Cięcie kątowe z naddatkiem• Kalkulator z możliwością przesłania wyniku na osie• Obliczenia geometrii – brakujące kąty i wymiary• Fałszywe ukośnice – brakujące kąty i wymiary• 9999 programów cięcia w pamięci• Standardowe przygotowanie do zdalnej konserwacji• Uchwyt na szablony bezpośrednio przy ekranie dotykowymW wyposażeniu Edition Single Flex:• Wózek podwójny o długości 3000 mm• Napęd Vario 5,5 kW (7,5 KM) VAR
Dkjdpfeyyap Esx Ap Hon
Ogłoszenia
Elbląg
256 km
Optymalizacja linii do cięcia poprzecznego
METAL-TECHNIKAOWD-1600
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica tarczy piły: 450 mm, wysokość cięcia (maks.): 100 mm, szerokość cięcia (maks.): 200 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, rok ostatniego remontu: 2025, Na sprzedaż optymalizerka / przecinarka Metal Technika OWD-1600, rok produkcji 2018.
Djdpfeyv Ewmsx Ap Hokn
Maszyna sprawna, gotowa do pracy – idealna do szybkiego cięcia elementów w produkcji seryjnej.
Dużą zaletą maszyny jest możliwość ustawienia harmonogramu cięcia do 8 pozycji:
ustawiasz wymiar + ilość sztuk, a maszyna automatycznie realizuje cięcie i przechodzi na kolejne pozycje bez potrzeby przezbrojeń.
Dane techniczne:
Model: Metal Technika OWD-1600
Rok produkcji: 2018
Szerokość materiału max: 200 mm
Wysokość materiału max: 100 mm
Max długość deski: 3200 mm
Prędkość posuwu: ok. 30 m/min
Średnica tarczy: min. 400 mm / max. 500 mm
Prędkość silnika: 2800 rpm
Obroty wrzeciona: ok. 6000 obr/min
Zasilanie: 3x 400V
Moc: 7 kW
Medium: powietrze 6–7 bar
Waga: ok. 1500 kg
Wydajność :
Maszyna pracuje bardzo sprawnie – przykładowo:
- Pakiet 8 desek 12 mm
- Długość deski 2800 mm
- Cięcie na 3 elementy (ok. 700 mm)
- Cykl około 10 sekund
Możliwość oględzin i sprawdzenia maszyny na miejscu.
Lokalizacja: Elbląg / Warmińsko-Mazurskie
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Ogłoszenia
Barntrup
684 km
Maszyna do profilowania poprzecznego / Profilowanie końcowe
MarinusPowermax Endmatcher 300
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2017, szerokość robocza: 310 mm, moc: 32 kW (43,51 KM), Maszyna do profilowania poprzecznego / końcowego
Producent: Marinus
Model: Powermax Endmatcher 300
Rok produkcji: 2017
Zadbana maszyna, pochodzi z fabryki parkietu
Powermax Endmatcher przeznaczony jest do obróbki czołowej (maszyna do pióra i wpustu) desek podłogowych, tarasowych oraz elewacyjnych w trybie przelotowym.
Szerokość obrabianego elementu: ok. 60 - 310 mm
Długość elementu: min. ok. 450 mm
Grubość elementu: ok. 10 - 45 mm
Sterowanie za pomocą panelu dotykowego przy wlocie maszyny
Ciśnienie powietrza: 6 bar
Napięcie: 400 VAC / 50 Hz
Całkowita moc przyłączeniowa: 32 kW
Dodpfx Apey H U Ups Hekn
Wymiary ok. 3000 x 1800 x 2000 mm (dł. x szer. x wys.)
Waga ok. 3500 kg
Niektóre dane pochodzą z katalogu.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Haus im Ennstal
632 km
Pilarka tarczowa
AVOLAGAMA 65 V
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 032-121331, średnica tarczy piły: 650 mm, wysokość cięcia (maks.): 245 mm, długość posuwu oś X: 400 mm, napięcie wejściowe: 400 V, napęd piły: 12 000 W, prędkość piły tarczowej: 3 000 obr./min, AVOLA GAMA 65 V Piła tarczowa / Piła poprzeczna – pełne wyposażenie (12 kW)
Profesjonalna piła tarczowa AVOLA GAMA 65 V w doskonałym stanie i bogatej specyfikacji na sprzedaż!
Przedmiotem sprzedaży jest przesuwna wzdłużnie piła do cięć podłużnych, poprzecznych, kątowych i ukośnych renomowanego producenta AVOLA (model GAMA 65 V), wraz z szerokim zakresem akcesoriów i oryginalnym wyposażeniem profesjonalnym. Maszyna wyróżnia się wyjątkową wydajnością i precyzją prowadzenia cięcia w zastosowaniach przemysłowych.
Dane techniczne i główne cechy (wersja standardowa):
Silnik napędowy: Mocny 12,0 kW / 400 V - 50 Hz (napęd bezpośredni)
Obroty (silnik/tarcza): 3.000 obr./min
Wysokości cięcia: 90°: 245 mm | 45°: 164 mm | 30°: 113 mm
Tarcza tnąca: tarcza widiowa 650 mm
Stół roboczy: przesuw boczny ok. 400 mm z pneumatycznym układem hamulcowym
Dodpfx Apszbuyye Hskn
Regulacja kąta: Talerz obrotowy regulowany w zakresie 0–270°
Nachylenie tarczy: elektryczne ustawianie od 90° do 30°
Urządzenie do cięcia poprzecznego: pneumatyczne, sterowane bezpiecznym systemem dwuręcznym
Wskaźnik linii cięcia: wbudowany laser do precyzyjnego cięcia poprzecznego
Bezpieczeństwo i komfort: osłona maszyny z bocznymi kurtynami PVC, pneumatyczne cylindry dociskowe (prawo/lewo), mechaniczny ogranicznik z regulacją wysokości i podziałką
Odpylanie: 2 króćce ssące (średnica 160 / 125 mm)
Stoły rolkowe: z lewej 6 metrów, z prawej 4 metry
2x mobilny odciąg wiórów SCHUKO Profi S 3 (wyciszony)
Sprzedaż prowadzona przez Fischer Bau GmbH.
Podana cena jest ceną brutto (z 20% VAT). Otrzymasz fakturę z wykazaną stawką VAT.
Informacja gwarancyjna:
Dla firm/przedsiębiorców (B2B): Sprzedaż następuje z całkowitym wyłączeniem jakiejkolwiek gwarancji, rękojmi oraz odpowiedzialności za wady.
Stan & możliwy odbiór: Sprzedaż na zasadzie „widoczne/sprawdzone”. Oględziny oraz próbne uruchomienie możliwe po wcześniejszym ustaleniu w Weissenbach 153, 8967 Haus im Ennstal.
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Partia węży pancernych / węży ciśnieniowych / węży stalowych elastycznych
Zadzwoń
Stan: używany, - Średnica: 27–36 mm,
- Gwint wewnętrzny ok.: 30,5 mm,
- 5 x 1,5 m,
Dksdpfx Apjlkcipo Hen
- 1 x 5 m.
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Pilarki taśmowe Stenner 1998
Stenner
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1998, całkowita wysokość: 2 550 mm, całkowita długość: 1 800 mm, całkowita szerokość: 1 800 mm, Kolor: szary
Waga: 2.000 kg
- Rok produkcji: 1998
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: At10548
- Kierunek cięcia: Pionowy
- Moc silnika głównego [kW]: 18,5
Dodpfxsyrpmco Ap Hskn
- Średnica koła [mm]: 900
- Maks. rozmiar cięcia do rolki podającej [mm]: 240
- Maks. rozmiar cięcia do ogranicznika [mm]: 230
- Maks. szerokość cięcia do kolumny [mm]: 270
- Maks. całkowite otwarcie [mm]: 470
- Maks. wysokość cięcia [mm]: 350
- Szerokość stołu [mm]: 900
- Długość stołu [mm]: 760
- Maks. szerokość taśmy tnącej [mm]: 80
- Typ rolek podających: Ręczny
- Średnica króćca odciągowego [mm]: 180
- Opcje: Obracany ogranicznik
- Napięcie [V]: 400
- Zużycie prądu [A]: 32
- Zabezpieczenie [A]: 40
- Moc [kW]: 19,5
- Wymiary transportowe: 1800 mm x 1800 mm x 2550 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 2000 kg
- Paczki transportowe [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT
VAT/opodatkowanie różnicy: VAT do odliczenia dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszelkiego typu maszyn przemysłowych
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Pilarki taśmowe Stenner 1998
Stenner
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1998, całkowita wysokość: 2 550 mm, całkowita długość: 1 800 mm, całkowita szerokość: 1 800 mm, Kolor: Szary
Waga: 2 000 kg
- Szczególne cechy:
Djdsym Rt Hepfx Ap Hekn
- └ Opis: Wałek rolek napędowych jest luźny w maszynie
- Rok produkcji: 1998
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: AT10548
- Kierunek cięcia: Pionowy
- Moc głównego silnika [kW]: 18,5
- Średnica koła [mm]: 900
- Maks. długość cięcia do rolki podającej [mm]: 240
- Maks. długość cięcia do oporu [mm]: 230
- Maks. szerokość cięcia do kolumny [mm]: 270
- Maks. całkowite otwarcie [mm]: 470
- Maks. wysokość cięcia [mm]: 350
- Szerokość stołu [mm]: 900
- Długość stołu [mm]: 760
- Maks. szerokość piły taśmowej [mm]: 80
- Typ rolek podających: ręczny
- Średnica króćca odciągowego [mm]: 180
- Opcje: uchylny ogranicznik
- Napięcie [V]: 400
- Pobór prądu [A]: 32
- Bezpiecznik [A]: 40
- Moc [kW]: 19,5
- Wymiary transportowe: 1800mm x 1800mm x 2550mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 2000kg
- Ilość paczek transportowych [szt.]: 1
Informacje finansowe
Podatek VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
Podatek VAT/marża: Podatek VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie maszyn w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszystkich urządzeń z branży przemysłowej
Yorick Diebels
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "flex pilarka poprzeczna"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.































































































































































































































































































































































