Używane Dms Gl6040P Pendelgreifer / Greifer Ms03 / Demo / 2022 na sprzedaż (3 674)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Chwytak
DMSSG12060 inkl. Rotator Sortiergreifer NEU / lagernd
Zadzwoń
Stan: nowe, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu zapraszamy do kontaktu z Panem Herdenem (tel. ...).
DMS SG12060 z rotatorem – chwytak sortujący/zbierający – NOWY, dostępny od ręki, w zestawie z zębami (przykręcanymi)
Cena: 14.890,00 € netto / 17.719,10 € brutto
- Szerokość szczęk: 600 mm
- Pojemność: 251 l
- Masa (bez rotatora): 642 kg
- Masa rotatora: 88 kg
- Ciśnienie robocze: 320 bar
- Siła zamykania: 46 kN
- Moment obrotowy: 4.200 Nm
- Maksymalny rozstaw szczęk: 1.830 mm
Opcjonalnie:
- Płyta adaptacyjna MS08: 865,00 € netto
- Płyta adaptacyjna MS10: 2.645,00 € netto
- Zestaw Softgrip XL: 3.120,00 € netto
Posiadamy na magazynie wiele innych chwytaków DMS dostępnych od ręki!
Djdpfxjykhr Ie Ap Hskn
Pan Herden (tel. ...) służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym marek:
- Westtech
- Magni Teleskoplader
- Gierking GMT
- OilQuick
- Weber MT
- Holp
- DMS
- Seppi M.
- JCB Maszyny Budowlane
- Mercedes-Benz
- Iveco
Dodatkowo, z liczbą 800 pojazdów używanych, jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełny program DMS!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży!
= Dodatkowe informacje =
Zastosowanie: budownictwo
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Chwytak
DMSSG12060 Grabgreifer Sortiergreifer / NEU / lagernd
Zadzwoń
Stan: nowe, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu proszę kontaktować się z Panem Herdenem (telefon: ...).
DMS SG12060 chwytak sortujący / nowy / dostępny od ręki / z zębami (przykręcanymi)
Cena: 12 790,00 € netto / 15 220,10 € brutto
- Szerokość szczęk: 600 mm
- Pojemność: 251 l
- Masa (bez rotatora): 642 kg
- Masa rotatora: 88 kg
- Ciśnienie robocze: 320 bar
- Siła zamykania: 46 kN
- Moment obrotowy: 4 200 Nm
- Szerokość otwarcia: 1 830 mm
- Klasa koparki: 8 - 12 t
Opcjonalnie:
- Rotator: 2 100,00 € netto (także dostępny na stanie z rotatorem!)
- Zestaw Softgrip XL: 3 120,00 € netto
- Płyta adaptera MS08: 865,00 € netto
- Płyta adaptera MS10: 2 645,00 € netto
Posiadamy wiele innych chwytaków DMS na magazynie – gotowe do natychmiastowej dostawy!
Pan Herden (tel. ...) chętnie służy pomocą.
Na życzenie przedstawimy ofertę finansowania.
Dedpfjykhrzjx Ap Hekn
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym:
- Westtech
- Magni (ładowarki teleskopowe)
- Gierking GMT
- OilQuick
- Weber MT
- Holp
- DMS
- Seppi M.
- JCB (maszyny budowlane)
- Mercedes-Benz
- Iveco
Dodatkowo, z 800 pojazdami używanymi, jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełny asortyment produktów DMS!
Zastrzegamy możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
= Dalsze informacje =
Przeznaczenie: budownictwo
Po więcej informacji proszę kontaktować się z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Chwytak
DMSSG6040 inkl. Rotator Sortiergreifer / NEU lagernd
Zadzwoń
Stan: nowe, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu skontaktuj się z Panem Herdenem (tel. ...).
DMS SG6040 chwytak sortujący z rotatorem / nowy / dostępny od ręki / w zestawie zębami (przykręcanymi)
Cena: 7.390,00 € netto / 8.794,10 € brutto
- Szerokość łyżki: 400 mm
- Pojemność: 70 l
- Masa (bez rotatora): 195 kg
- Masa rotatora: 52 kg
- Ciśnienie robocze: 250 bar
- Siła zamykania: 20 kN
- Moment obrotowy: 2.500 Nm
- Szerokość otwarcia: 1.205 mm
- Klasa koparek: 3,5 – 6 t
Opcje dodatkowe:
- Zestaw krawędzi tnących: 369,00 € netto
- Zestaw Pipegrip: 1.050,00 € netto
- Zestaw Softgrip: 660,00 € netto
- Płyta adaptacyjna MS03: 540,00 € netto
- Płyta adaptacyjna MS08: 865,00 € netto
Posiadamy wiele innych chwytaków DMS na magazynie, dostępnych od ręki!
Pan Herden (tel. ...) chętnie udzieli szczegółowych informacji.
Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym marek:
Westtech
Magni Teleskoplader
Dkedpfx Apjyi Rz Aj Hon
Gierking GMT
OilQuick
Weber MT
Holp
DMS
Seppi M.
JCB (maszyny budowlane)
Mercedes-Benz
Iveco
Ponadto, z flotą 800 używanych pojazdów użytkowych, jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Oferujemy pełny program DMS!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży!
= Dalsze informacje =
Przeznaczenie: budownictwo
Prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech CS610 Piła Chwytakowa / Power-Tiltator / DEMO / 2025
WesttechCS610 Greifersäge / Power-Tiltator / DEMO / 2025
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu prosimy o kontakt z Panem Herdenem (telefonicznie).
Westtech Woodcracker CS610 compact – chwytak z piłą / wraz z Power-Tiltatorem / rok produkcji: 2025 / urządzenie pokazowe / dostępny od ręki / stan bardzo dobry!
Cena: 38 190,00 € netto / 45 446,10 € brutto
- Średnica cięcia: 610 mm
- Szerokość otwarcia chwytaka: 1 280 mm
- Masa własna (podstawowa - wyposażenie pełne): 830 – 1 060 kg
- Zalecany przepływ oleju: 65 – 110 l/min
- Zalecany przepływ oleju dla funkcji dodatkowych: 40 – 60 l/min
- Zalecane ciśnienie robocze: 230 – 280 bar
- Masa nośnika: 15 – 20 t
Djdpjy Nv Ehofx Ap Hekn
- Skrzynia piły: amortyzowana aktywnie
- Smarowanie łańcucha: smar
Wyposażenie:
- w zestawie Power-Tiltator
Posiadamy na magazynie wiele płyt mocujących (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 / itd.), dostępnych od ręki.
W naszym magazynie znajduje się bardzo szeroki wybór różnych produktów firmy Westtech, dostępnych natychmiast!
Pan Herden (tel.) chętnie służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy również korzystną ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Westtech.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Gierking GMT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym OilQuick.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Weber MT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Holp.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym DMS.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Seppi M.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Magni (ładowarki teleskopowe).
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym JCB (maszyny budowlane).
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Mercedes-Benz.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowo-serwisowym Iveco.
Ponadto, z ofertą 800 pojazdów używanych jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełny program Woodcracker firmy Westtech!
Zastrzegamy możliwość pomyłki oraz sprzedaży pośredniej!
Numer wewnętrzny: 422068
= Dalsze informacje =
Nowy: Nie
Część przeznaczona do: leśnictwa
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech Woodcracker CS545 piła chwytakowa / DEMO / 2024
WesttechWoodcracker CS545 Greifersäge / DEMO / 2024
Zadzwoń
Rok budowy: 2024, stan: używany, W przypadku zapytań dotyczących osprzętu prosimy o kontakt z Panem Herdenem (tel.....).
Westtech Woodcracker CS545 compact piła chwytakowa / wraz z bezkońcowym tiltorem obrotowym / rok produkcji: 2024 / dostępny od ręki / stan bardzo dobry, prawie jak nowy
Cena: 27 790,00 € netto / 33 070,10 € brutto
Średnica cięcia (mm): 540
Rozwarcie chwytaka (mm): 1.270
Masa własna (bazowa – pełne wyposażenie) (kg): 610 – 780
Zalecany przepływ główny (l/min): 50 – 100
Zalecany przepływ dodatkowy (l/min): 35 – 50
Zalecane ciśnienie robocze (bar): 200 – 250
Zalecana masa nośnika (t): 8 – 15
Wyposażenie:
- w zestawie bezkońcowo obrotowy tiltator
- w zestawie automatyczny układ smarowania tiltatora (smarowanie tłuszczem)
Posiadamy na magazynie wiele płyt adapterowych (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 / itd.), dostępnych od ręki.
W naszym magazynie znajduje się szeroki wybór różnych produktów firmy Westtech, dostępnych od zaraz!
Pan Herden (tel.....) chętnie Państwu doradzi.
Na życzenie przygotujemy również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Westtech.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Gierking GMT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym OilQuick.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Weber MT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Holp.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym DMS.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Seppi M.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Magni Teleskoplader.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym JCB Baumaschinen.
Dkodpfx Apeyi R A He Hen
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Mercedes-Benz.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Iveco.
Dodatkowo, posiadając 800 pojazdów używanych, jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Oferujemy kompletny program Woodcracker firmy Westtech!
Zastrzegamy sobie możliwość wystąpienia błędów oraz sprzedaży pośredniej!
Numer wewnętrzny: 624005
= Dodatkowe informacje =
Nowy: Nie
Część odpowiednia do: zastosowań leśnych
Prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem, aby uzyskać więcej informacji.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech Woodcracker C250 Chwytak ścinkowy / DEMO / 2018
WesttechWoodcracker C250 Fällgreifer / DEMO / 2018
Zadzwoń
Rok budowy: 2018, stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu skontaktuje się z Państwem Pan Herden (pod numerem tel. – chętnie do dyspozycji).
Dedpfx Asyltu Rep Hskn
Westtech Woodcracker C250 / Tiltator / chwytak zbierający / dostępny od ręki / Rok produkcji: 2018 / Stan bardzo dobry!
Cena: 21.890,00 € netto / 26.049,10 € brutto
- Średnica cięcia drewna miękkiego (mm): 330
- Średnica cięcia drewna twardego (mm): 280
- Rozwarcie chwytaka (mm): 930
- Rozwarcie nożyc (mm): 450
- Masa własna (bazowa – z pełnym wyposażeniem) (kg): 580-970
- Zalecany wydatek oleju (l/min): 50-100
- Zalecany wydatek oleju dla funkcji dodatkowych (l/min): 35-50
- Zalecane ciśnienie robocze (bar): 280
- Masa eksploatacyjna pojazdu nośnego* (t): 7-15
Wyposażenie:
- w zestawie tiltator, obrót bez ograniczeń
- w zestawie chwytak zbierający
- w zestawie funkcja autospeed
- w zestawie zintegrowany multigrip
Posiadamy na magazynie wiele płyt adaptacyjnych (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 itd.), dostępnych od ręki.
W naszym magazynie znajduje się szeroki wybór różnych produktów Westtech – dostępnych od ręki!
Pan Herden (tel.) chętnie służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym:
- Westtech
- OilQuick
- Holp
- Magni (ładowarki teleskopowe)
- DMS
- Weber MT
- Seppi M.
- JCB (maszyny budowlane)
- Mercedes-Benz
- Iveco
Ponadto, z 800 pojazdami używanymi jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Oferujemy pełną gamę produktów Westtech Woodcracker!
Możliwe pomyłki i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Nr wewnętrzny: 318367
= Informacje dodatkowe =
Nowy: Nie
Część odpowiednia do zastosowań leśnych
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech Woodcracker C350 chwytak ścinkowy / OQ70/55 / DEMO 2024
WesttechWoodcracker C350 Fällgreifer / OQ70/55 / DEMO 2024
Zadzwoń
Rok budowy: 2024, stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu proszę kontaktować się z Panem Herdenem (telefon: ...).
Westtech Woodcracker C350 chwytak do ścinki / w zestawie chwytak zbierający / w zestawie tiltator / w zestawie funkcja Autospeed / w zestawie przełączanie elektrohydrauliczne / dostępny z magazynu, natychmiastowa dostawa / rok produkcji: 2024 / urządzenie DEMO / bardzo dobry stan
Cena: 36.990,00 € netto / 44.018,10 € brutto
Średnica cięcia drewna miękkiego (mm): 400
Średnica cięcia drewna twardego (mm): 350
Szerokość otwarcia chwytaka (mm): 1.430
Rozwarcie noży tnących (mm): 700
Waga własna (podstawowa – pełne wyposażenie) (kg): 1.150 – 1.620
Zalecany przepływ oleju głównego obiegu (l/min): 70 – 150
Zalecane ciśnienie robocze (bar): 280
Zalecany przepływ oleju w dodatkowym obiegu (l/min): 45–60
Dopuszczalna masa maszyny nośnej (t): 14 – 20
Wyposażenie:
- Chwytak zbierający
- Funkcja Autospeed
- Tiltator obrotowy 360°
- Przełączanie elektrohydrauliczne pomiędzy chwytakiem zbierającym a tiltatorem
- Adapter płyty OilQuick OQ 70/55
Wiele innych płyt adapterowych (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 / itd.) dostępnych od ręki z magazynu.
W naszym magazynie posiadamy bardzo szeroki wybór różnych produktów Westtech dostępnych natychmiast!
Dsdpfxoyltvhe Ap Hjkn
Pan Herden (tel.: ...) chętnie udzieli Państwu dalszych informacji.
Na życzenie przygotujemy również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Westtech.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym OilQuick.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Holp.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Gierking GMT.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Weber MT.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym DMS.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Seppi M.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Magni Teleskoplader.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym JCB Maszyny Budowlane.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Mercedes-Benz.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym Iveco.
Dodatkowo, dysponując 800 pojazdami używanymi, jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Oferujemy kompletny program Westtech!
Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Nr wewnętrzny: 241097
= Dalsze informacje =
Nowy: Nie
Część odpowiednia do: Użytkowanie w leśnictwie
Aby uzyskać więcej informacji, proszę kontaktować się z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech CS780 / Piła chwytakowa / OQ 70/55 / 2022 / tylko 93 godziny
WesttechCS780 / Greifersäge / OQ 70/55 / 2022 / nur 93h
Zadzwoń
Rok budowy: 2022, stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu służy pomocą Pan Herden (telefonicznie pod numerem ...).
Westtech Woodcracker CS780 / w zestawie Power-Tiltator / w zestawie płyta adapterowa OQ 70/55 / tylko 93 godziny pracy / rok produkcji: 2022 / dostępny od ręki / stan bardzo dobry!
Cena: 47.890,00 € netto / 56.989,10 € brutto
Wyposażenie:
- Power-Tiltator z nieograniczonym obrotem
o Średnica cięcia: 750 mm
o Szerokość otwarcia chwytaka: 1.600 mm
o Masa własna (podstawowa – pełne wyposażenie): 2.000 – 2.200 kg
o Zalecana wydajność hydrauliki: 120 – 170 l/min
o Zalecana wydajność funkcji dodatkowej: 50 – 70 l/min
o Zalecane ciśnienie robocze: 280 bar
o Masa maszyny nośnej: 20 – 28 t
o Funkcja wychylenia podczas cięcia: automatyczna
o Korpus piły: z aktywnym zawieszeniem
o Smarowanie łańcucha: smarem
Wyposażenie dodatkowe:
- Power-Tiltator w komplecie
- Płyta adapterowa OQ 70/55 w komplecie
Posiadamy na magazynie wiele innych płyt adapterowych (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 i inne...) dostępnych od ręki.
W naszym magazynie znajduje się bardzo szeroki wybór produktów Westtech, dostępnych od ręki!
Pan Herden (tel....) chętnie służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym:
- Westtech
- Gierking GMT
- OilQuick
- Weber MT
- Holp
- DMS
- Seppi M.
- Magni Teleskoplader
- JCB Baumaschinen
- Mercedes-Benz
- Iveco
Dodatkowo, z 800 pojazdami używanymi jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełny asortyment maszyn Westtech Woodcracker!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży.
Dsdpfx Apeyi R Dqj Hokn
ID wewnętrzne: 122025
= Dalsze informacje =
Stan: używany
Część przeznaczona do: zastosowań leśnych
Skontaktuj się z Mariuszem Herdenem, aby uzyskać więcej informacji.
Ogłoszenia
Burghaun
669 km
Westtech CL190 Chwytak do ścinki / Demo / 2025
WesttechCL190 Fällgreifer / Demo / 2025
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: używany, W sprawie zapytania dotyczącego urządzenia roboczego prosimy o kontakt z panem Herdenem (tel. dostępny na życzenie).
Westtech Woodcracker CL190 chwytak do ścinania drzew / dostępny od ręki / rok produkcji: 2025 / urządzenie demonstracyjne / stan bardzo dobry
Cena: 3.895,00 € netto / 4.635,00 € brutto
- Średnica cięcia drewna miękkiego (mm): 250
- Średnica cięcia drewna twardego (mm): 190
- Rozwarcie chwytaka = otwarcie nożyc (mm): 685
- Masa własna (podstawowa – pełne wyposażenie) (kg): 210 - 400
- Zalecany przepływ oleju w głównym obiegu (l/min): 40 - 80
- Zalecane ciśnienie robocze głównego obiegu (bar): 250
- Zalecany przepływ oleju w obiegu pomocniczym (l/min): 20 - 30
- Zalecane ciśnienie robocze obiegu pomocniczego (bar): 200
- Masa pojazdu nośnego (t): 2,5 - 7,5
Posiadamy na magazynie szeroki wybór płyt adaptacyjnych (MS01 / MS03 / MS08 / CW05 / CW10 / CW20 / OQ65 / OQ70/55 / itd.), dostępnych od ręki.
W naszym magazynie oferujemy bardzo dużą gamę różnych produktów Westtech, dostępnych natychmiast!
Pan Herden (tel. dostępny na życzenie) jest do Państwa dyspozycji.
Na życzenie możemy przygotować również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym dealerem i partnerem serwisowym:
- Westtech
- Gierking GMT
- OilQuick
- Weber MT
- Holp
- DMS
- Seppi M.
- Magni Teleskoplader
Dkodpfx Apsyi R Ddo Hsn
- JCB
- Mercedes-Benz
- Iveco
Dysponujemy również flotą 800 pojazdów używanych i jesteśmy jednym z największych sprzedawców pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełną gamę urządzeń Westtech Woodcracker!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży.
Numer wewnętrzny: 252332
= Dodatkowe informacje =
Nowy: Nie
Część odpowiednia do: zastosowań leśnych
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Inne
DMS Sortiergreifer SG6040
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 1 001 km, typ przekładni: inny, kolor: czarny, masa własna: 195 kg, pierwsza rejestracja: 01/2019, Rok budowy: 2019, kabin kierowcy: inny, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, chwytak sortujący DMS SG6040 wraz z głowicą obrotową i uchwytem MS03! Waga bez rotatora ok. 195 kg! Dobry stan! Informacje o akcesoriach bez gwarancji, zastrzega się zmiany, sprzedaż pośrednią i pomyłki!
Dkjdpfx Aexy Sxiop Hjn
Ogłoszenia
Lingen
810 km
Staff Ice System BTX150 kostkarka do lodu / wytwornica lodu 150 kg/24 h Rok prod. 2022
Staff Ice System BTX150 Eiswürfelmaschine / Eisbereiter 150 kg/24h Bj. 2022Staff Ice System BTX150 Eiswürfelmaschine / Eisbereiter 150 kg/24h Bj. 2022
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Staff Ice System BTX150 Maszyna do lodu kostkowego / wytwornica lodu 150 kg/24h Rok prod. 2022 Dane techniczne Gelato BTX150 A Staff Ice System Maszyna do produkcji i przechowywania lodów. Produkcja i przechowywanie lodów. Automatyczna ekstrakcja. Mieszadło z trwałymi łopatkami z polietylenu. Podwójna pokrywa umożliwia dodawanie składników podczas procesu. Pionowy zbiornik dla pełnej kontroli procesu transformacji. 50 programów pracy z możliwością dostosowania. Cechy techniczne: Maksymalna ilość produkowana w jednym cyklu: 2 litry lodów. Produkcja lodów: 15 l/h. Wymiary: 43,5 x 59,2 x 59,5 cm.
Dksdpfx Aeyzc Ruep Hen
Ogłoszenia
Hanau
743 km
Maszyna do cięcia kart / Multifinisher
DMS DigitalKartenschneider Serie 3 + lange Ablage
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferuję tę gotową do pracy cyfrową krajarkę do kart DMS Series 3 z długim podajnikiem – krajarka/multi-finish z perforacją i bigowaniem, rok produkcji 2024.
Cena nowa: 12 900€. Przebieg tylko 5900 arkuszy. Podawanie stosu arkuszy z nadmuchem powietrza i kontrolą podwójnych arkuszy, format do 33x67 cm. Programowalne cięcia. Programowalne bigowanie lub perforacja. 2 podwójne noże z wycinaniem pasków 8 mm, 2 noże boczne. Szybki system ustawiania noży – tylko 1 minuta przezbrojenia. Długi taśmociągowy odbierak z automatycznym, zmotoryzowanym układaniem w stos przesuwany.
Cena sprzedaży: 6720€ + VAT, odbiór osobisty. Lokalizacja: 63450 Hanau (blisko Frankfurtu nad Menem), Niemcy.
Djdpfx Ajy Ufnpjp Hokn
W razie pytań lub jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Ogłoszenia
Tata
481 km
Separator pasm elektromagnetycznych Steiner
STEINERT DMS 45 90 80 /752,2KW 2200KG
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1994, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Separator pasm elektromagnetycznych Steinert
Długość: 1500mm
Szerokość: 900mm
Rok budowy: 1994
Stopień ochrony obudowy magnesu IP44
Moc magnesu 2,2 kW;
Prędkość przepływu materiału 1,8 m/s;
Moc napędu 2,2 kW;
Napięcie sterujące 230 V;
Dkjdpovyuy Hsfx Ap Hon
Napięcie robocze 3x400 V;
Częstotliwość 50 Hz;
Waga: 2200 kg
Ogłoszenia
Grecja
1 280 km
KARUZELA X 4 STOŁY + FLASH + SUSZARKA
SCREEN PRINTING DMS 4DMS 4 SUPER
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Cena dotyczy całości zestawu.
Idealny do rozpoczęcia działalności w sitodruku,
do studia artystycznego,
dla artystów.
Zestaw zawiera:
Dodpfexwnw Aex Ap Hskn
1. KARUZELA DO SITODRUKU typ X na 4 STOŁY, W PEŁNI REGULOWANA
2. SUSZARKA: ZASILANIE 3-FAZOWE
3. AUTOMATYCZNA FLASH SUSZARKA: ZASILANIE 3-FAZOWE
WSZYSTKO NOWE, WYJĘTE Z OPAKOWANIA.
Ogłoszenia
Weiterstadt
772 km
Wspinacz po schodach
DMS ErgoZW7170GC ERGO Treppensteiger
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ładowność: 170 kg, Podnośnik schodowy ERGO ZW7170GC-SET z bardzo dużą łyżką załadowczą
Elektryczny podnośnik schodowy to optymalne urządzenie do transportu wszelkiego rodzaju ładunków po terenie i schodach. Oznacza to, że nawet duże ładunki, takie jak lodówki, kominki, rolki dywanów czy kserokopiarki, mogą być transportowane bez żadnych problemów. Prędkość pokonywania schodów przez elektryczny wózek inwalidzki można płynnie regulować w dwóch etapach (17 / 34 kroki / min). Hamulce bezpieczeństwa zatrzymują się automatycznie na krawędzi schodów. Oznacza to, że korekty schodów są możliwe w dowolnym momencie.
Twoje korzyści
ładowność 170 kg
silnik elektryczny
Akumulator litowo-jonowy Fast-Plug ze wskaźnikiem poziomu naładowania i funkcją szybkiego ładowania
Całkowicie składana rama, która pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na miejsce do minimum
Bardzo wytrzymała, zabezpieczona przed korozją aluminiowa rama
Automatyczny hamulec zapewniający bezpieczny transport po schodach
Regulowany uchwyt
Konstrukcja uszczelniona, pyłoszczelna i odporna na zachlapanie zgodnie z IP54
opony z pełnej gumy
wykonanie
Mechanizm podnoszenia i opuszczania zawsze sięga wystarczająco głęboko do krawędzi stopnia, zapobiegając poślizgom i uszkodzeniom
Cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania pozwala na bieżąco śledzić stan pozostałej wydajności systemu
Nadaje się do
fotokopiarka
maszyny
automaty sprzedające
lodówki
kominki
i wiele więcej
zakres dostawy
Akumulator w standardzie
Dksdpov Ilfvofx Ap Hjn
Pasek do mocowania ładunku
Automatyczna ładowarka akumulatorów
w tym bardzo duża łyżka załadowcza
Ogłoszenia
Buseck
734 km
Maszyna do przetwórstwa mięsa
DMSDMK 20 C
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2020, Stół kutrowy DMK 20 C to idealny wybór dla małych i średnich zakładów przetwórstwa mięsnego, ekskluzywnej gastronomii, dużych kuchni oraz cateringu – dzięki kompaktowej, solidnej i precyzyjnej konstrukcji. Przemyślana budowa zapewnia użytkownikowi niemal nieograniczone możliwości zastosowania we wszystkich obszarach działalności. Urządzenie wyposażone jest w dwa niezależnie obsługiwane, wydajne silniki, co umożliwia różnorodne sterowanie maszyną. Opcjonalny, wytrzymały, mobilny stelaż zapewnia pożądaną mobilność.
Faktura z wykazanym podatkiem VAT.
Nasz serwis urządzeń używanych oferuje:
- 6 miesięcy gwarancji na elementy elektryczne (ograniczona do wymiany wadliwych części, bez kosztów montażu/demontażu)
- Wysokiej jakości markowe urządzenia w atrakcyjnych cenach
- Profesjonalny przegląd / inspekcja i fachowe czyszczenie
- Urządzenia sprawdzone, w pełni sprawne – lub zwrot pieniędzy
- Wysyłka lub odbiór osobisty – elastyczna opcja
- Kompetentne doradztwo – przed i po zakupie
- Dostarczanie instrukcji obsługi, schematów przyłączeń i części zamiennych
- Sprawdzenie zgodnie z DGUV V3.
Profesjonalna technika konstrukcyjna na minimalnej przestrzeni:
Dodpfxoyx A Ris Ap Hekn
Stół kutrowy DMK 20 C2 wyróżnia się niezwykle cichą i stabilną pracą, nawet przy wysokich obrotach. Skrupulatna produkcja poszczególnych komponentów zapewnia ich precyzyjne dopasowanie. Grubościenna misa kutra, odlewana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pozwala na bardzo dokładny obieg, co umożliwia precyzyjne ustawienie noży w promieniu misy.
Mały kuter – wysokie możliwości:
Mocne silniki zapewniają maksymalną siłę uciągu nawet przy trudnych produktach. Tłumiące drgania stopki, ciężka pokrywa dwuścienna oraz osłona dźwiękochłonna z pleksi wyraźnie redukują hałas i emisję. Przejrzysty panel sterowania z dużymi przyciskami oraz czytelny analogowy termometr umożliwiają efektywną pracę w szerokim zakresie zastosowań.
Wykonanie maszyny:
- w całości stal nierdzewna
- masywna, odlewana misa ze stali nierdzewnej (pojemność: 20 l)
- precyzyjny, bezobsługowy zespół tnący
- głowica tnąca ze stali nierdzewnej na 6 noży
- mały luz tnący w promieniu misy
- wysoka stabilność
- wyjątkowo cicha praca
- tłumiące drgania stopki
- pokrywa kutra z pleksi
- czytelny analogowy termometr
- 6 noży nierdzewnych, 7 pierścieni dystansowych nierdzewnych, 2 misy
Napęd i sterowanie:
- osobny napęd wału nożowego z hamulcem elektromagnetycznym
- funkcja zwolnienia hamulca poprzez przycisk do celów czyszczenia przy otwartej pokrywie
- osobny napęd misy z zamontowaną bezpośrednio bezobsługową przekładnią
- dwie prędkości, przełączane niezależnie
- duże, wygodne, łatwe do czyszczenia przyciski zabezpieczone osłoną
Dane techniczne:
- pojemność misy: 20 l
- pojemność robocza dla farszu: ok. 16 kg
- liczba noży: 6
- obroty: 1500/3000 obr./min
- moc wału nożowego: 3,3/4,5 kW
- napięcie sieciowe: 400 V
- napięcie sterowania: 24 V
- zabezpieczenie: 16 A (wolnozwłoczne)
- wymiary (szer. x gł. x wys.): 83 x 80 x 115 cm (ze stelażem na kółkach)
- waga: 260 kg
- numer seryjny: S18092
- rok produkcji: 2020
- typ: DMK 20 C2
Ogłoszenia
Centawa
165 km
Szlifierka stacjonarna DMS 400
DMS400
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szczotkarka DMS 400 produkowana jest przez nasza firmę, została wykonana w oparciu o podzespoły najwyższej jakości. Szlifowanie odbywa się poprzez ręczne przyłożenie szlifowanego detalu do wirującej głowicy szlifierskiej. DMS 400 przeznaczony jest do obróbki takich materiałów jak: drewno, metal, kompozyt, lakier. Jako materiały do uzbrojenia maszyny polecamy ściernice listkowe firmy Flex Trim. Dzięki zastosowaniu materiałów szlifujących firmy Flex Trim zyskują Państwo:
Lepszą jakość i jednolitą powierzchnię – Optymalny rezultat szlifowania
Zoptymalizowaną produkcję i środowisko pracy
Dłuższa żywotność materiałów szlifowania
DANE TECHNICZNE:
Moc 0,55 kW
Prędkość obrotowa sterowana falownikiem
Szczotki Flex Trim
2 Głowice Flex Trim 400 x ø180mm
Wymiary 1330mm x 750mm x 1100mm (Szer. – Dł. – Wys.)
Waga: 180kg
ZALETY DMS 400:
Szlifuje drewno, metal, kompozyt, lakier
Prosta w obsłudze
Dedpfx Asxp E Dwep Hokn
Szlifierka polskiej produkcji
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Rotator
DMSRL100140 Rotatorlöffel drehbar / MS08 / 1.400 mm
Zadzwoń
Stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu prosimy o kontakt z panem Herdenem (pod nr tel.).
DMS RL100140 łyżka rotacyjna / w zestawie rotator / mocowanie MS08 / urządzenie NOWE / dostępne z magazynu, natychmiastowa dostawa
Cena: 8.090,00 € netto / 9.627,10 € brutto
- Waga: 305 kg
- Szerokość robocza: 1.400 mm
- Pojemność: 400 l
- Maks. prędkość obrotowa: 10–11 obr./min
- Maks. moment obrotowy: 8.460 Nm
- Zalecany przepływ hydrauliki (obrót): 50–60 l/min
- Maks. ciśnienie robocze (obrót): 210 bar
- Klasa koparki: 7–10 t
Opcjonalnie:
- Mocowanie MS03: 560,00 € netto
- Mocowanie MS08: 890,00 € netto
W naszym magazynie posiadamy bardzo szeroki wybór różnych produktów DMS, dostępnych od ręki!
Pan Herden (tel.) służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy dla Państwa również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym DMS.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Westtech.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Gierking GMT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym OilQuick.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Weber MT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Holp.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Seppi M.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Magni (ładowarki teleskopowe).
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym JCB (maszyny budowlane).
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Mercedes-Benz.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym i serwisowym Iveco.
Posiadamy ponad 800 używanych pojazdów, będąc jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Dostarczamy pełną gamę DMS!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i wcześniejszej sprzedaży.
= Dalsze informacje =
Dodpfjyhympsx Ap Hekn
Nowy: Tak
Przeznaczenie: Budownictwo
Masa własna: 305 kg
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Mariusem Herdenem.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Rotator
DMSRL2590 Rotatorlöffel drehbar / MS01 / 900 mm
Zadzwoń
Stan: używany, W sprawie zapytań dotyczących osprzętu zapraszamy do kontaktu z Panem Herdenem (tel. ...).
DMS RL2590 łyżka rotująca / z rotatorem / uchwyt MS01 / NOWE urządzenie / dostępne od ręki
Cena: 4 190,00 € netto / 4 986,10 € brutto
- Masa: 101 kg
- Szerokość cięcia: 900 mm
- Pojemność: 100 l
Dodpsyhymiofx Ap Hskn
- Maks. prędkość obrotowa: 9–10 (obr./min)
- Maks. moment obrotowy: 1 337 (Nm)
- Zalecana wydajność oleju: 12–16 (l/min)
- Maks. ciśnienie robocze: 210 bar
- Klasa koparek: 1–2,5 t
Opcjonalnie:
- Uchwyt MS01: 330,00 € netto
- Uchwyt MS03: 560,00 € netto
Na naszym magazynie posiadamy bardzo szeroki wybór produktów DMS dostępnych od ręki!
Pan Herden (tel. ...) służy pomocą.
Na życzenie przygotujemy dla Państwa również ofertę finansowania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu DMS.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Westtech.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Gierking GMT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu OilQuick.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Weber MT.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Holp.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Seppi M.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Magni (ładowarki teleskopowe).
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu JCB maszyny budowlane.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Mercedes-Benz.
Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży i serwisu Iveco.
Ponadto, z flotą 800 pojazdów używanych jesteśmy jednym z największych dealerów pojazdów użytkowych w Niemczech.
Oferujemy pełen program DMS!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz sprzedaży pośredniej!
= Dodatkowe informacje =
Nowy: Tak
Zastosowanie: Budownictwo
Masa własna: 101 kg
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Mariuszem Herdenem.
Ogłoszenia
Glückstadt
684 km
Aplikator zaworu zawór aromatu
DMSVentilapplikator
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2017, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wysokiej jakości aplikator zaworowy DMS – używany, ale w stanie jak nowy!
Na sprzedaż jest doskonale utrzymany, używany aplikator DMS Aroma Valve firmy Deerberg Mechanical Systems (DMS GmbH), wyprodukowany w 2017 roku. Urządzenie było używane tylko do testów, dlatego jest jak nowe.
Dane techniczne:
• Numer projektu: 639001
Dksdpfsv Hzr Aox Ap Hsn
• Rok budowy: 2017
• Zasilanie: 400V 50Hz +N +PE
• Prąd znamionowy: 18A
• Bezpiecznik wejściowy: 25A
• Napięcie sterujące: 24VDC
Idealne do precyzyjnych i wydajnych zastosowań zaworów aromatyzujących w wymagających środowiskach przemysłowych.
Pomimo, że aplikator zapachu jest używany, był zawsze starannie konserwowany i jest w stanie jak nowy. Jest gotowy do użycia i oferuje niezawodną wydajność w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Możliwy odbiór osobisty i wysyłka
*Ceny wysyłki ustalane są indywidualnie!
Sprzedaż bez gwarancji
Ogłoszenia
Mala Vranjska
805 km
Maszyna do krojenia w kostkę
DMSDKS 700
Zadzwoń
Stan: używany, Krajalnica kostkująca
DKS 700
Dkodpfx Aowi Nmfep Hen
DMS
Stal nierdzewna
Moc elektryczna: 1,5 kW
Napięcie: 380 V / 50 Hz
Wielkość komory tnącej: 700 x 200 x 220 mm
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Krško
715 km
Maszyna do przetwarzania mięsa
DMSDMK 80 V2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: S17678, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, moc: 22 kW (29,91 KM), prąd wejściowy: 45 A, Doskonale zachowana maszyna, mało używana, nieuszkodzona, rocznik 2019. Mówimy po angielsku, niemiecku oraz w językach krajów byłej Jugosławii. Kontakt możliwy również przez WhatsApp.
Dksdpfx Ajx Dq D Sop Hon
Ogłoszenia
Valkenswaard
946 km
Zestaw spawalniczy
DEMO - OTCA500P ACDC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2023, godziny pracy: 1 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: A500P, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, długość przewodu uziemiającego: 4 000 mm, okres gwarancji: 24 miesiące, rodzaj chłodzenia: woda, długość pakietu węży: 8 000 mm, prąd spawania przy cyklu pracy 60%: 500 A, prąd spawania (min.): 2 A, prąd spawania (maks.): 500 A, Demo OTC A500P – Chłodzony wodą spawarka WIG ACDC
24 miesiące gwarancji
Model demonstracyjny, gotowy do natychmiastowego użycia do spawania ręcznego lub pracy z robotem.
Przeznaczenie:
Spawanie zrobotyzowane, produkcja aluminium, stali i stali nierdzewnej, prace spawalnicze, ciężka konstrukcja, budowa maszyn.
Nie nadaje się do:
Pracy w terenie, hobbystycznego użytku.
Specyfikacja:
Dksdpjyhdxxofx Ap Hen
2-500A
60% ED przy 500A
380 Volt
AC TIG / DC TIG / AC-DC TIG
Puls
Ustawienia synergiczne
Chłodzenie wodą
2/4 takt
Wysoka częstotliwość
Gaz przed prądem / gaz po prądzie
Prąd rozruchowy / prąd końcowy
Narastanie/zanikanie prądu
Balans AC / częstotliwość AC
Częstotliwość pulsu
Punkty spawania
Pamięć programów
Opcja elektrodowa
W komplecie:
Palnik PRO30 - 8 metrów, przewód masowy oraz przewód gazowy.
Oględziny tylko po wcześniejszym umówieniu.
Możliwość próbnego spawania.
Dostępne jest również video prezentujące maszynę podczas pracy.
Dostarczamy do krajów takich jak Hiszpania, Niemcy, Austria, Litwa, Grecja oraz do wszystkich innych państw wewnątrz i poza Europą na europaletach.
Wszystkie nasze maszyny są po przeglądzie technicznym i w 100% gotowe do pracy, jeśli nie zaznaczono inaczej.
Na zdjęciach powyżej przedstawiono realną maszynę.
Możemy zaoferować także inne typy maszyn, m.in.:
Używane, nowe, Mig, Mag, CO2, Tig, Puls, AC/DC, Plazma, chłodzone wodą, Elektrodowe.
Oferujemy marki takie jak:
OTC, Migatronic, Lincoln, Miller, Fronius, Kemppi, Parweld, Tico, Lorch, Rehm, Selco, Carl Cloos, Cebora, Esab, Saf, EWM, Ess, Kemper.
Zawsze zawierasz transakcje bezpośrednio z Cjays Lastechniek – nigdy z pośrednikami.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Silnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 Nm
Silnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 NmSilnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 Nm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż przemysłowy silnik elektryczny z hamulcem elektromagnetycznym prądu stałego.
Kompletna jednostka napędowa stosowana w maszynach przemysłowych, suwnicach, wciągarkach, przenośnikach oraz innych urządzeniach wymagających zatrzymania wału po wyłączeniu zasilania.
Silnik pochodzi z demontażu maszyny przemysłowej.
Stan wizualny bardzo dobry – normalne ślady użytkowania, technicznie bez zarzutu.
Hamulec elektromagnetyczny zapewnia natychmiastowe zatrzymanie i blokadę wału, co jest często stosowane w napędach wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Dane techniczne
producent silnika: Cantoni
typ silnika: 3-fazowy
moc: 5.5 kW
napięcie: 400 V
częstotliwość: 50 Hz
prędkość obrotowa: ok. 950 obr/min
stopień ochrony: IP55
klasa izolacji: F
hamulec: prądu stałego (DC)
moment hamowania: 150 Nm
zasilanie hamulca: 180 V / 75 W
rok produkcji: 2018
Dkedpfx Aeyridbop Hsn
produkcja: UE
CENA PODANA ZA 1 SZT.
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Krauss Maffei precisionMolding 160-750 (2013)
KraussMaffeiprecision Molding 160-750
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, Nowoczesna i w pełni sprawna wtryskarka Krauss Maffei precisionMolding
160-750, rok produkcji 2022. Maszyna ta stanowi jeden z najlepszych urządzeń
do przemysłowego formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, zaprojektowany z
myślą o precyzyjnej, niezawodnej i wydajnej produkcji seryjnej. Dzięki
nowoczesnej konstrukcji, wysokiej wydajności i precyzyjnemu systemowi
sterowania nadaje się do produkcji wymagających elementów z tworzyw sztucznych
dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, dóbr konsumpcyjnych oraz
komponentów przemysłowych. Parametry techniczne • Producent: Krauss Maffei,
Niemcy
• Model: precisionMolding 160-750
• Rok produkcji: 2022
• Zasilanie: 400 V / 50 Hz / 3P + N + PE
• Znamionowa moc grzewcza: 4,8 kW
• Moc silnika: 25,2 kW
• Całkowita moc przy gniazdzie: 55,0 kW
• Prąd przy pełnym obciążeniu: 143,3 A
• Bezpiecznik rezerwowy: 50 A • SCCR: 25 kA
Cechy i zalety maszyny
• Precyzja i niezawodność: umożliwia produkcję części o wysokiej precyzji i
powtarzalnej jakości
Dkedpfxjza A H Es Ap Hsn
• Efektywność energetyczna: zoptymalizowane sterowanie mocą i ogrzewaniem
minimalizuje zużycie energii
• Nowoczesny system sterowania: intuicyjna obsługa i precyzyjna regulacja
parametrów wtrysku
• Elastyczność produkcji: nadaje się do różnych rodzajów części z tworzyw
sztucznych, od małych precyzyjnych elementów po większe komponenty
• Możliwość zakupu form wtryskowych: pozwala na natychmiastowe zwiększenie
zdolności produkcyjnych • Wsparcie procesu produkcyjnego: jeśli są Państwo
poważnie zainteresowani, możemy przekazać Państwu dane kontaktowe nabywców
produkowanych części
Zastosowanie maszyny Maszyna nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań
przemysłowych:
• Przemysł motoryzacyjny – precyzyjne części karoserii, osłony, elementy
techniczne
• Elektronika – osłony urządzeń, przełączniki, złącza
• Towary konsumpcyjne – komponenty do urządzeń gospodarstwa domowego,
zabawki, opakowania
• Komponenty przemysłowe – części techniczne wymagające wysokiej precyzji i
niezawodności Stan i dostępność
Maszyna jest w pełni sprawna, regularnie serwisowana i gotowa do
natychmiastowego użycia w produkcji. Możliwość osobistego oględzin po
uzgodnieniu.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "dms gl6040p pendelgreifer / greifer ms03 / demo / 2022"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc








































































































































































































































