Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003)
KraussMaffei KM 150-700C2
Rok produkcji
2003
stan
używany
Lokalizacja
Trenčianske Stankovce Słowacja
Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003) KraussMaffei KM 150-700C2
more Images
KraussMaffei KM 150-700C2
KraussMaffei KM 150-700C2
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Producent:
KraussMaffei
Model:
KM 150-700C2
Rok produkcji:
2003
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja sprzedawcy:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Słowacja Słowacja
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
1 500 kN
Wyposażenie:
dokumentacja / instrukcja obsługi
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21113542
Numer referencyjny:
Opis
Wtryskarka KM 150-700/C2
Jednostka zamykania
1. Siła zamykania: 1500 kN
2. Rozmiar płyty (h × v): 780 × 790 mm
3. Skok otwarcia narzędzia: 600 mm
4. Prześwit między ściągami (h × v): 500 × 500 mm
5. Minimalna wysokość montażu formy: 300 mm
6. Skok wypychacza: 150 mm
7. Hot runner - liczba wykorzystywanych stref: 12
8. Kontrola trzpieni zaworów pneumatycznych: 1 szt
Jednostka wtryskowa
Gbsdpfeyfm Ahjx Aibjl
1. Średnica śruby: 45 mm
2. Ciśnienie wtrysku: 2336 bar