MT18-WF300
Rozbijacz 300 mm Ø
Holzhäuer
MT18-WF300
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2020
stan
Nowe
Lokalizacja
Sachsenheim-Häfnerhaslach
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Rozbijacz 300 mm Ø
- Producent:
- Holzhäuer
- Model:
- MT18-WF300
- Rok produkcji:
- 2020
- stan:
- nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Gündelbacher Straße 20, 74343 Sachsenheim-Häfnerhaslach, Niemcy
- A3306621
- Numer referencyjny:
- MT18-WF300
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 19.11.2024
Opis
Gjdpfxjdf Sd Sj Ap Ejit
Numer artykułu: MT18-WF300
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gjdpfxjdf Sd Sj Ap Ejit
Numer artykułu: MT18-WF300
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Peine
610 km
Minikoparka
KUBOTAMinibagger U 20 - 3 Minibagger Kurzheck
Ogłoszenia
Friedrichsdorf
756 km
Ładowarka teleskopowa sztywna
ManitouMLT 840-145 PS AirCon 4new Tires
Friedrichsdorf
756 km
Ładowarka teleskopowa sztywna
ManitouMLT 733 85KW
ManitouMLT 733 85KW
Neukamperfehn
799 km
Kratka tylnej ściany Kratka tylnej ściany Półka
1.100 x 1.000 mm/ Maschenweite:60 x 50 mm/ cremeweiß