SC2R-1300
Maszyna do nakładania kleju
FIN
SC2R-1300
Rok produkcji
1999
stan
używany
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Juszczyn
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Maszyna do nakładania kleju
- Producent:
- FIN
- Model:
- SC2R-1300
- Rok produkcji:
- 1999
- stan:
- bardzo dobry (używany)
- Sprawność:
- w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Juszczyn 546, 34-231 Juszczyn, Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
- Szerokość robocza:
- 1 300 mm
- Napięcie wejściowe:
- 380 V
- Masa całkowita:
- 360 kg
- Średnica wałka:
- 185 mm
- Typ regulacji wysokości:
- mechaniczny
- Wysokość robocza:
- 120 mm
Opis
Walcowa nakładarka kleju FIN SC2R-1300
Szerokość robocza 1300mm
Wysokość robocza 120mm
Manualna regulacja rozstawu wałów
Średnica rolki 185mm
Certyfikat CE
Godsx Af Nyjpfx Ap Ejub
Moc 0.37kw
Waga 360kg
Szerokość robocza 1300mm
Wysokość robocza 120mm
Średnica rolki 185mm
Certyfikat CE
Godsx Af Nyjpfx Ap Ejub
Moc 0.37kw
Waga 360kg
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Malax
1 225 km
Rozrzutnik kleju
FIN s.r.l. ItalienFIN SC2R/1300 mit 2 Walzen
Ogłoszenia
Włochy
1 224 km
Jednostronna okleiniarka do obrzeży
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
Mönchengladbach
878 km
Uniwersalna główka do szycia 52/8 - 6 Ringoese
Hohner52/8
Hohner52/8
Cantabria
Wtryskarka
ArburgAllrounder 470S 1300-350
ArburgAllrounder 470S 1300-350
Juszczyn
249 km
OSAMAS2R-1300 + TDM
OSAMAS2R-1300 + TDM
Freiberg am Neckar
777 km
Sprężarka
HAUG Sauer Kompressoren AGQTOX 120/65/35 WM-W 66 bar