C3000GST GAS TRIPLEX 8300 FREE LIFT TOP1
Wózek widłowy czterokierunkowy
Combilift
SK plus VAT
Rok produkcji
2012
stan
używany
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Łomno
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- Combilift
- Rok produkcji:
- 2012
- stan:
- bardzo dobry (używany)
- Sprawność:
- w pełni sprawny
- Godziny pracy:
- 6 405 h
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
- Wynajem:
- jest możliwe
- Lokalizacja:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
- Ładowność:
- 3 000 kg
- Wysokość podnoszenia:
- 8 300 mm
- Wolny skok podnoszenia:
- 2 800 mm
- Środek ciężkości ładunku:
- 600 mm
- Rodzaj paliwa:
- gaz
- Typ masztu:
- triplex
- Wysokość konstrukcyjna:
- 3 700 mm
- Producent silników:
- G.M.
- Typ przekładni:
- hydrostat
- Szerokość karetki wideł:
- 1 360 mm
- Długość wideł:
- 1 100 mm
- Szerokość wideł:
- 120 mm
- Grubość wideł:
- 50 mm
- Stan opon:
- 100 procent
- Typ przedniej opony:
- opony superelastyczne (czarne)
- Rozmiar przedniej opony:
- 16X7X10 1/2
- Rodzaj opony tylnej:
- Rozmiar tylnej opony:
- 23X10-12
- Masa całkowita:
- 9 400 kg
- Masa własna:
- Całkowita wysokość:
- 2 650 mm
- Całkowita długość:
- 2 000 mm
- Całkowita szerokość:
- 3 100 mm
- Kolor:
- czerwony
- Wyposażenie:
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A21858068
- Numer referencyjny:
- O_W188
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 05.05.2026
Opis
COMBILIFT C3000GST | 2012 | GAS | Triplex 8300 mm | Condition 5/5 ⭐
Technical specifications:
Make / Model: COMBILIFT C3000GST
Year: 2012
Hours: 6405 mth
Power: GAS
Capacity: 3000 kg
Load centre: 600 mm
Mast: Triplex
Lift height: 8300 mm
Fork positioner: 1360 mm
Fork length: 1100 mm
Weight: 6400 kg
Dimensions:
Length: 2000 mm
Width: 3100 mm
Height: 2650 mm
Overall height: 3700 mm
Tyres (NEW – 100%) 🆕
Superelastic (solid)
Front: 16x7x10 1/2
Rear: 23x10-12
Refurbished appearance – no corrosion ✨
Condition:
Technical: 5/5 – after full service and inspection 🔧
Visual: Very good – refurbished, looks like new 👌
Ready to work – no additional investment required ✅
Warranty included. Transport available 🚛
_____
COMBILIFT C3000GST | 2012 | GAS | Triplex 8300 mm | Zustand 5/5 ⭐
Technische Daten:
Marke / Modell: COMBILIFT C3000GST
Baujahr: 2012
Betriebsstunden: 6405 mth
Antrieb: Gas
Tragfähigkeit: 3000 kg
Lastschwerpunkt: 600 mm
Mast: Triplex
Hubhöhe: 8300 mm
Zinkenversteller: 1360 mm
Gabellänge: 1100 mm
Eigengewicht: 6400 kg
Abmessungen:
Länge: 2000 mm
Breite: 3100 mm
Höhe: 2650 mm
Bauhöhe: 3700 mm
Reifen (NEU – 100%) 🆕
Superelastik (Vollgummi)
Vorne: 16x7x10 1/2
Hinten: 23x10-12
Generalüberholt – keine Korrosion ✨
Zustand:
Technisch: 5/5 – nach Service und Prüfung 🔧
Optisch: Sehr gut – neuwertiges Erscheinungsbild 👌
Gbodpfx Ajy Nb Eyjibsl
Sofort einsatzbereit ✅
Garantie inklusive. Transport möglich 🚛
Technical specifications:
Year: 2012
Hours: 6405 mth
Power: GAS
Capacity: 3000 kg
Load centre: 600 mm
Lift height: 8300 mm
Fork positioner: 1360 mm
Fork length: 1100 mm
Weight: 6400 kg
Dimensions:
Length: 2000 mm
Width: 3100 mm
Height: 2650 mm
Overall height: 3700 mm
Tyres (NEW – 100%) 🆕
Superelastic (solid)
Front: 16x7x10 1/2
Rear: 23x10-12
Condition:
_____
Technische Daten:
Baujahr: 2012
Betriebsstunden: 6405 mth
Antrieb: Gas
Tragfähigkeit: 3000 kg
Lastschwerpunkt: 600 mm
Hubhöhe: 8300 mm
Zinkenversteller: 1360 mm
Gabellänge: 1100 mm
Eigengewicht: 6400 kg
Abmessungen:
Länge: 2000 mm
Breite: 3100 mm
Höhe: 2650 mm
Bauhöhe: 3700 mm
Reifen (NEU – 100%) 🆕