Pompa próżniowa Becker Picchio 2200 2016
Becker Picchio 2200
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2016
stan
używany
Lokalizacja
Wijchen Holandia
Pompa próżniowa Becker Picchio 2200 2016 Becker Picchio 2200
more Images
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Producent:
Becker
Model:
Picchio 2200
Rok produkcji:
2016
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Holandia
Zadzwoń
Dane techniczne
Całkowita długość:
1 200 mm
Całkowita szerokość:
800 mm
Całkowita wysokość:
1 400 mm