270S400-70
Maszyna do formowania wtryskowego
ARBURG
270S400-70
EXW Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2009
stan
używany
Lokalizacja
Schweiz
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- ARBURG
- Model:
- 270S400-70
- Rok produkcji:
- 2009
- stan:
- bardzo dobry (używany)
- Godziny pracy:
- 63 700 h
Cena i lokalizacja
EXW Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- Schweiz
Opis
1,0 szt. używana wtryskarka
Producent: ARBURG
Typ: 270S400-70
Rok produkcji: 2009
Siła zamykania: 40 ton
Rozstaw kolumn: 270 x 270 mm
Średnica ślimaka: 18 mm
Objętość dozowania: 23 ccm³
Waga detalu wtryskowego: 21 g/PS
Gbsdpfx Aiexq R D Eobjl
Sterowanie: SELGOCIA
Wyposażenie:
- Interfejs dla robota
- 1 x wyciąg rdzenia
Przebieg: ok. 63 700 godzin
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Producent: ARBURG
Typ: 270S400-70
Rok produkcji: 2009
Siła zamykania: 40 ton
Rozstaw kolumn: 270 x 270 mm
Średnica ślimaka: 18 mm
Objętość dozowania: 23 ccm³
Gbsdpfx Aiexq R D Eobjl
Sterowanie: SELGOCIA
Wyposażenie:
- Interfejs dla robota
- 1 x wyciąg rdzenia
Przebieg: ok. 63 700 godzin
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Fliessem
908 km
Wózek widłowy czołowy
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Ogłoszenia
Mudersbach
786 km
Poziome piły taśmowej
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V