REWA/ ABEL HMD-G-50-500 Pompa napełniającaABEL
HMD-G-50-500
REWA/ ABEL HMD-G-50-500 Pompa napełniająca
ABEL
HMD-G-50-500
stan
Nowe
Lokalizacja
Voerde (Niederrhein)
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- ABEL
- Model:
- stan:
- nowe
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland
- A7396082
- Numer referencyjny:
Opis
Pompa hydrauliczna tłokowa membranowa, używana
Gedpsib A Dwefx Aibobl
typ: REWA/Abel HMD-G-50-0500
konstrukcja: długa
wydajność: maks. 50 m³/h
ciśnienie tłoczenia: 15 bar
Silnik: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 obr,
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gedpsib A Dwefx Aibobl
typ: REWA/Abel HMD-G-50-0500
konstrukcja: długa
wydajność: maks. 50 m³/h
ciśnienie tłoczenia: 15 bar
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Zarejestrowany od: 2013
175 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 2855 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Voerde
857 km
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna REWA ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Ogłoszenia
Voerde
857 km
Pompa membranowa tłoka, pompa żywienia
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Voerde (Niederrhein)
ABEL Pompa hydrauliczna tłokowa membranowa
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Luckenwalde
411 km
❗Używana instalacja do proszkowania | 7m | 1000 kg❗
ProtonStangen-Transfer
ProtonStangen-Transfer
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Radeberg
373 km
Pompa odśrodkowa Pompa zasilająca kocioł
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Tłokowa pompa membranowa pompa zasilająca
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
Sinsheim
782 km
Pompy wysokiego ciśnienia
Abel (55 kW)PC57.1
Abel (55 kW)PC57.1