Typ: Abel HMD-G-50-500
Gsdpfx Aod Ey I Hoibjbl
Natężenie przepływu: max. 50 m³/h
Rozładować ciśnienie: 15 bar
Silnik: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 obr. / min,
-z dmuchawy:
Pompa jest sterowana za pośrednictwem konwertera frequencly.:
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Typ: Abel HMD-G-50-500
Gsdpfx Aod Ey I Hoibjbl
Rozładować ciśnienie: 15 bar
-z dmuchawy:
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Zarejestrowany od: 2013
175 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 2855 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Voerde (Niederrhein)
857 km
ABEL Pompa hydrauliczna tłokowa membranowa
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Ogłoszenia
Hedel
955 km
Ciężarówka z dźwigiem
ScaniaG450 8x4 triple, PALFINGER PK92002 (92tm) FLYJI...
Voerde
857 km
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna REWA ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Voerde
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Pompa membranowa tłoka, pompa żywienia
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Hessisch Oldendorf
677 km
Generator
AVSDW460 DO2 15 AK14A
AVSDW460 DO2 15 AK14A
Voerde (Niederrhein)
Tłokowa pompa membranowa pompa zasilająca
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Chemnitz
449 km
System filtracji szlamu w kontenerze morskim
JUNGHANS
JUNGHANS
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Sinsheim
782 km
Pompy wysokiego ciśnienia
Abel (55 kW)PC57.1
Abel (55 kW)PC57.1