WINTER UHL-4200-150
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Leipzig Niemcy
Prasa do klejenia WINTER UHL-4200-150
more Images
WINTER UHL-4200-150
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Prasa do klejenia
Producent:
WINTER
Model:
UHL-4200-150
Rok produkcji:
2025
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Leipzig Niemcy
A18572821
Numer referencyjny:
Aktualizacja:
ostatnio dnia 09.12.2025
Opis
Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 6300x1600x2600 mm
Waga 3000 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 0 kW
Prasa do klejenia bloków i laminowania UHL-4200-150
- Długość robocza 4200 mm
- Szerokość robocza 150 mm
- Wysokość robocza 1200 mm
- Siła ściskająca pionowa 750 – 5000 kg
- 8 pionowych siłowników hydraulicznych z zaworem odcinającym
Gbsdev A Huzopfx Aibjl
- 4 zaciski dociskowe
- Siła ściskająca pozioma 400 – 1500 kg
- siła nacisku właściwa 5 – 15 kg/cm2
- Wymiary dł.=6300, szer.=1600, wys.=2600 mm