WINTER KSM-3000-S
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Leipzig Niemcy
Szlifierka krawędziowa WINTER KSM-3000-S
more Images
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Szlifierka krawędziowa
Producent:
WINTER
Model:
KSM-3000-S
Rok produkcji:
2025
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Leipzig Niemcy
A18539821
Numer referencyjny:
Aktualizacja:
ostatnio dnia 09.12.2025
Opis
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 1700 x 950 x 1260 mm
Waga: 400 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3,5 kW
Szlifierka krawędziowa KSM-3000-S
- Wymiary stołu: 960 x 350 mm
- Wysokość pasa szlifierskiego: 200 mm
- Długość pasa: 3000 mm
- Wysokość pasa: 200 mm
- Tylna ścianka pasa szlifierskiego: 1050 x 200 mm
- Skok oscylacji ok. 20 mm
- Prędkość pasa: 20 m/s
- Skok stołu do 230 mm
Godjvz Hlqspfx Ap Eeub
- Moc silnika oscylacji: 0,25 kW (0,34 KM)
- Moc silnika głównego: 3,0 kW (4,0 KM)
- Solidna i bardzo wysokiej jakości konstrukcja całościowa
- Liniał wlotowy z rowkami do resztek forniru
- Własny napęd oscylacyjny z silnikiem przekładniowym
- Rozsuwane poszerzenie stołu z systemem wielorolkowym w standardzie
- Jednostka szlifująca płynnie odchylana do 45°
- Stół do szlifowania elementów okrągłych w standardzie
- Ogranicznik kątowy z noniuszem
- Standardowo sprężynowe napinanie pasa
- Powierzchnia prowadząca pokryta grafitem
- Przyłącze do odciągu 140 mm
- Wymiary: L=1700, S=950, W=1260 mm