Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
SK plus VAT
Rok produkcji
2022
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Vöcklabruck Austria
Elektryczny wózek widłowy 3 kołowy Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
more Images
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Elektryczny wózek widłowy 3 kołowy
Producent:
Toyota
Model:
7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
Rok produkcji:
2022
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
909 h
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
Wynajem:
jest możliwe
Lokalizacja sprzedawcy:
4840 Vöcklabruck, Austria Austria
Dane techniczne
Ładowność:
1 000 kg
Wysokość podnoszenia:
6 010 mm
Wolny skok podnoszenia:
1 995 mm
Rodzaj paliwa:
elektryczny
Typ masztu:
triplex
Wysokość konstrukcyjna:
2 540 mm
Typ napędu:
Elektro
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21584663
Numer referencyjny:
Opis
Elektryczny wózek widłowy trójkołowy
Punkt ciężkości ładunku: 500
Typ masztu: Triplex
Stan: Gotowy do pracy i w pełni sprawny
Stan techniczny: bardzo dobry
Rodzaj ogumienia przód: superelastyczne
Rodzaj ogumienia tył: superelastyczne
Napięcie akumulatora: 24V