034.MGS.10.1
Wymiennik ciepła płytowy, Wymiennik ciepła
SPX
034.MGS.10.1
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Tatabánya
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- SPX
- Model:
- 034.MGS.10.1
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20677360
- Numer referencyjny:
- 6899
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 12.05.2026
Opis
Wymiennik ciepła płytowy, wymiennik ciepła, SPX 034.MGS.10.1, urządzanie używane
Producent: SPX
Rok produkcji: 2012
Wymiary całkowite: 450 x 610 x 1360 mm
Powierzchnia wymiany ciepła: 18,93 m²
Gedpfxox Da Duj Ap Eeit
Ciśnienie robocze: 10 bar
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Producent: SPX
Rok produkcji: 2012
Gedpfxox Da Duj Ap Eeit
Ciśnienie robocze: 10 bar
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
SPXSPX 034.MGS.10.1
SPXSPX 034.MGS.10.1
Ogłoszenia
Askersund
821 km
Powlekacz rolkowy Bürkle
BÜRKLESAL 1300
BÜRKLESAL 1300
Hobro
798 km
Płytowy wymiennik ciepła
APVN35
APVN35
Tammiku
973 km
Wymiennik ciepła
BrembanaHelixchanger Heat Exchanger
Janville
1 298 km
Wymiennik ciepła płytowy
Tetra pakTetraplex C10-SM
Tetra pakTetraplex C10-SM
Lorquí
2 209 km
WYMIENNIK CIEPŁA PŁYTOWY APV
APV
APV
Neukamperfehn
799 km
Trawers regału paletowego Trawers regału wysokiego składowania
SSI Schäfer PR600/ lichte Weite: 2400mmKastenprofil: 80 x 40 mm