Signracer SR2512-100
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2018
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Gelsenkirchen Niemcy
Maszyna do druku cyfrowego Signracer SR2512-100
more Images
YouTube video
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Maszyna do druku cyfrowego
Producent:
Signracer
Model:
SR2512-100
Numer maszyny:
SR2512-100-228
Rok produkcji:
2018
stan:
po remoncie generalnym (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
6 590 h
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Am Dahlbusch 23, 45884 Gelsenkirchen, Deutschland Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Liczba wkładów z tuszem:
5
Kanały kolorów:
5
Liczba głowic drukujących:
3
Rozdzielczość (maks.):
1 200 DPI (punkty na cal)
Gramatura papieru (min.):
80 g/m²
Maks. gramatura papieru:
2 000 g/m²
Szerokość papieru (min.):
100 mm
Szerokość papieru (maks.):
2 500 mm
Wysokość papieru (min.):
1 mm
Wysokość papieru (maks.):
100 mm
Całkowita długość:
2 100 mm
Całkowita szerokość:
4 700 mm
Całkowita wysokość:
2 100 mm
Wymagana długość przestrzeni:
3 000 mm
Wymagana szerokość:
6 000 mm
Wymagania dotyczące wysokości:
2 000 mm
Rok ostatniego remontu:
Rodzaj prądu wejściowego:
trójfazowy
Prąd wejściowy:
32 A
Napięcie wejściowe:
380 V
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21065212
Numer referencyjny:
SR2512R
Aktualizacja:
ostatnio dnia 27.01.2026
Opis
SignRacer UV-cyfrowy system druku – SR2512 płaski ploter cyfrowy, tusze utwardzane UV.
Dane techniczne:
- 3 głowice drukujące Ricoh GEN-5
- Rozdzielczość druku do 1200x1200 dpi
- Konfiguracja kolorów: CMWK-WW
- 2 lampy LED o mocy suszenia do 8 W
- Lampy z płynną regulacją intensywności
- Powierzchnia zadruku ok. 2500 x 1200 mm
- Maksymalna grubość materiału 100 mm
- Automatyczny pomiar grubości materiału
- Możliwość ręcznego ustawienia grubości materiału
- Regulacja próżni w 4 strefach
- System zasilania tuszem z butli 1-litrowych
- System otwarty – nie jest wymagany chip rozpoznawczy
Gsdpfxjyc Nt Rs Ap Eeit
- Zasilanie 32A – 380V
- Wymiary ok.: 4930 x 2190 x 1320 mm (bez ramienia monitora)