SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Silnik przekładniowy 1,1 kW 72 obr. SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
more Images
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Silnik przekładniowy 1,1 kW 72 obr.
Producent:
SEW-Eurodrive
Model:
RF60DT90S4B
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
A5863956
Numer referencyjny:
Opis
Motoreduktor, silnik elektryczny
-SEW-Eurodrive: motoreduktor typu RF60DT90S4B
Gisdegw Tuyspfx Ap Eet
-Prędkość obrotowa: 72 obr.
-Moc: 1,1 kW
-Konstrukcja: B5
-Hamulec: 10 Nm
-Średnica wału: Ø 30 x 60 mm
-Klasa ochronności: IP 44
-Wymiary: 620/280 / H215 mm
-Waga: 41 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dostawca
Zarejestrowany od: 2002
12 970 Ogłoszenia online
Trustseal icon
Zadzwoń
Wyślij zapytanie
Krajus
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.
telefon & Fax
+49 4402 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Motoreduktor 0,75 kW 108 obr/min Bockwoldt 0-80N/4DBR
more images
Niemcy Wiefelstede
760 km
Motoreduktor 0,75 kW 108 obr/min
Bockwoldt0-80N/4DBR
Zaufany sprzedawca
Ogłoszenia
Silnik przekładniowy 1,1 kW 73 obr. SEW-Eurodrive RF43 DT90S4/TH
Niemcy Wiefelstede
760 km
Silnik przekładniowy 1,1 kW 73 obr.
SEW-EurodriveRF43 DT90S4/TH
Zaufany sprzedawca
Motoreduktor 0,55 kW 36 obr/min SEW Vector SA47T DT80K-4
Motoreduktor 0,55 kW 36 obr/min
SEW VectorSA47T DT80K-4
Regulowany silnik przekładniowy 0,37 kW 35-180 obr/min MOTOVARIO TKF/5
Wiefelstede
759 km
Regulowany silnik przekładniowy 0,37 kW 35-180 obr/min
MOTOVARIOTKF/5
Regulowany silnik przekładniowy 0,25 kW 47-246 obr/min MOTOVARIO TKF/2
Wiefelstede
759 km
Regulowany silnik przekładniowy 0,25 kW 47-246 obr/min