OFASHL060-40G16AE
Osuszacz adsorpcyjny sprężonego powietrza wolny od oleju
Parker Zander
OFASHL060-40G16AE
EXW Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2023
stan
maszyna wystawowa
Lokalizacja
Erlangen
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- Parker Zander
- Model:
- OFASHL060-40G16AE
- Numer maszyny:
- OFASHL060-40G16AE
- Rok produkcji:
- 2023
- stan:
- jak nowa (maszyna wystawiennicza)
- Godziny pracy:
- 0 h
Cena i lokalizacja
EXW Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- Frauenauracher Str. 61, 91056 Erlangen, Deutschland
Opis
Osuszacz adsorpcyjny Parker Zander System przygotowania sprężonego powietrza OIL FREE AIR SYSTEM.
OFAS łączy w sobie zaawansowaną technologię filtracji OIL-X z jedną technologią.
Z regulacją punktu rosy, regulowana objętość powietrza regeneracyjnego.
Dowód:
System adsorpcji Parker / Zander OFASHL060-40G16AE
Gjdpfod Sninex Aibobl
Rok 2019
Dane techniczne
Przyłącze sprężonego powietrza: BSPT G 1/2".
Natężenie przepływu:
1,65 m3 /min przy ciśnieniowym punkcie rosy -20°C
1,50 m3 /min przy ciśnieniowym punkcie rosy -40 °C
Usuwa brud, olej i wodę do 0,003 μm.
Max. Ciśnienie 16 bar
Wymiar:
Szerokość: 559 mm
Głębokość: 490 mm
Wysokość: 1510 mm
Waga: 93 kg.
Inne modele i konstrukcje na zapytanie!
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dowód:
Gjdpfod Sninex Aibobl
Rok 2019
Dane techniczne
Natężenie przepływu:
Max. Ciśnienie 16 bar
Wymiar:
Szerokość: 559 mm
Głębokość: 490 mm
Wysokość: 1510 mm