Używana wytłaczarko-rozdmuchiwarka Nissei ASB 50MB, rok 2010NISSEI
ASB-50MB
Używana wytłaczarko-rozdmuchiwarka Nissei ASB 50MB, rok 2010
NISSEI
ASB-50MB
Rok produkcji
2010
stan
używany
Lokalizacja
Fumane (Verona)
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- NISSEI
- Model:
- Numer maszyny:
- SO134
- Rok produkcji:
- 2010
- stan:
- używany
- Godziny pracy:
- 39 000 h
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Via Incisa 1, 37022 Fumane (Verona), Włochy
- A21169302
- Numer referencyjny:
- SO134
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 20.03.2026
Opis
Dane techniczne i parametry wydajności
Producent: Nissei ASB Engineering
Model: ASB-50MB
Rok produkcji: 2010
Technologia: Jednostopniowy ISBM (wtrysk–stretch–rozdmuch / wtrysk z rozciąganiem i rozdmuchiwaniem)
Wydajność: ok. 1 000 butelek/h (bph) przy 4 gniazdach
Gniazda: Aktualnie 4 (maszyna obsługuje od 1 do 6 w zależności od produktu)
Gsdpoyhbf Ajfx Aibjit
Zakres pojemności butelek: od 40 ml do 750 ml
Rodzaj pojemnika: Butelki PET
Dane elektryczne (tabliczka): Grzałki 400 V AC, 6,1 kW; silnik 380 V AC 18,5 kW i 200 V AC 0,75 kW; 50 Hz
Moc zainstalowana (ok.): 25,35 kW
Zaawansowane systemy automatyki i sterowania
Obrotowy, jednostopniowy system indeksujący z koordynowaną kontrolą stacji
Oddzielna strefa grzewcza dla precyzyjnego zarządzania temperaturą
System zasilania 50 Hz dla stabilnej pracy
Przystosowany do szybkiej wymiany narzędzi i formatów w szerokim zakresie wielkości
Zintegrowane osłony i blokady dla bezpiecznego dostępu do maszyny
Integracja w liniach produkcyjnych
Konfiguracja wolnostojąca lub inline z liniami rozlewniczymi
Kompatybilność ze standardowymi interfejsami przenośników
Elastyczność formatowa – obsługa butelek PET od 0,04 l do 0,75 l
Stan maszyny i historia serwisowa
Gotowość do pracy: tak
Przebieg: ok. 39 000 godzin
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Model: ASB-50MB
Rok produkcji: 2010
Gsdpoyhbf Ajfx Aibjit
Rodzaj pojemnika: Butelki PET