MAN TG 360A
6x2 - Rok 2002
Diesel / Euro 3
Przebieg 316 700 km
Skrzynia manualna / Pojemność 11967 cm³ / 265 kW
Dopuszczalna masa całkowita: 26 000 kg
Ładowność: 11 900 kg / Rozstaw osi: 4 500 mm
Wyposażenie:
- Klimatyzacja
Gijdpfxsy N A Ucj Ap Est
Zabudowa:
- Skrzynia stała 6000x2550xwysokość podłogi 1140 mm
- Żuraw FASSI F240 AC / F260 ACXP.24 + hydrauliczne ramię 3-sekcyjne
* 4 podpory
* Radio
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
6x2 - Rok 2002
Diesel / Euro 3
Przebieg 316 700 km
Wyposażenie:
- Klimatyzacja
Gijdpfxsy N A Ucj Ap Est
Zabudowa: