LOMA MDP302-12303D
EXW SK plus VAT
Rok produkcji
2010
stan
używany
Lokalizacja
Kalisz Polska
Maszyna do przetwórstwa mięsa LOMA MDP302-12303D
more Images
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Maszyna do przetwórstwa mięsa
Producent:
LOMA
Model:
MDP302-12303D
Rok produkcji:
2010
stan:
używany
Cena i lokalizacja
EXW SK plus VAT
Lokalizacja:
Kalisz, Polska Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
Napięcie wejściowe:
230 V
Rodzaj prądu wejściowego:
Klimatyzacja
Częstotliwość wejściowa:
50 Hz
Opis
Napięcie znamionowe: 230 V
Liczba faz: 1
Częstotliwość: 50 Hz
Gbjdpfx Asywdwzoibel
Prąd znamionowy: 0,3 A