Litai TTF-520AF
Rok produkcji
2022
stan
używany
Lokalizacja
София Bułgaria
W pełni automatyczna do stacji termoformowania Litai TTF-520AF
more Images
YouTube video
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
W pełni automatyczna do stacji termoformowania
Producent:
Litai
Model:
TTF-520AF
Rok produkcji:
2022
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Bulgaria 98, 1680 Sofia, Bulgaria Bułgaria
Opis
Model: TTF-520AF
Obszar formowania: 520mm x 400mm
Głębokość formowania (maks.): 110mm
Grubość arkusza: 0,2–1,6mm
Prędkość formowania (maks.): 30 cykli/min
Ciśnienie powietrza: 0,6–0,8 MPa
Zużycie powietrza: 3,0 m³/min
Zużycie wody: 0,7 m³/h
Szerokość arkusza (maks.): 550mm
Odpowiednie arkusze: PP, PS, HIPS, PET, PVC, PLA itp.
Zasilanie: AC 380V, 50Hz, trójfazowe, czterożyłowe
Pobór mocy: 55 kW
Giedpfx Asyvh Tqeibot
Moc znamionowa: 136 kW
Moc grzewcza: 75 kW
Proces: formowanie-wykrawanie-cięcie-sztaplowanie
Wymiary: Dł. 10800 x Szer. 4650 x Wys. 2670 mm