KraussMaffei 160-750 CX
Rok produkcji
2005
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Maszyna do formowania wtryskowego KraussMaffei 160-750 CX
more Images
KraussMaffei 160-750 CX
KraussMaffei 160-750 CX
KraussMaffei 160-750 CX
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Maszyna do formowania wtryskowego
Producent:
KraussMaffei
Model:
160-750 CX
Rok produkcji:
2005
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Deutschland Niemcy
A16778686
Numer referencyjny:
INNO27501
Aktualizacja:
ostatnio dnia 10.02.2025
Opis
Średnica kołnierza: 160mm, siła zamykania: 1600kN, odległość drążka łączącego: 520mm/520mm, min. średnica formy: 350mm, min. wysokość instalacji formy: 300mm, skok otwarcia: 650mm, odległość płyt: 950mm, skok wyrzutnika: 150mm. Średnica ślimaka: 45mm, ciśnienie wtrysku: 2336bar, objętość skoku: 318cm³, promień dyszy: 15mm, objętość wtrysku: 134cm³, waga wtrysku: 289g. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 4900mm/1600mm/2200mm, waga: ok. 7400kg, godziny pracy: ok. 71187h. Maszyna ma nieznaną wadę. Dostępna dokumentacja. Możliwa jest inspekcja na miejscu.