Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
SK plus VAT
Rok produkcji
2018
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
D- Eckental Niemcy
Elektryczny wózek widłowy 3 kołowy Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Elektryczny wózek widłowy 3 kołowy
Producent:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Numer maszyny:
FN568605
Rok produkcji:
2018
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
2 737 h
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
Wynajem:
jest możliwe
Lokalizacja sprzedawcy:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Ładowność:
2 000 kg
Wysokość podnoszenia:
4 800 mm
Wolny skok podnoszenia:
1 490 mm
Rodzaj paliwa:
elektryczny
Typ masztu:
triplex
Wysokość konstrukcyjna:
2 105 mm
Szerokość karetki wideł:
980 mm
Długość wideł:
1 050 mm
Masa własna:
3 698 kg
Całkowita długość:
1 995 mm
Typ napędu:
Elektro
Szerokość konstrukcji:
1 120 mm
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21914528
Numer referencyjny:
345
Aktualizacja:
ostatnio dnia 13.05.2026
Opis
Elektryczny wózek widłowy trójkołowy
Numer podwozia: FN568605
Punkt ciężkości ładunku: 500 mm
Szerokość wideł: 100 mm
Grubość wideł: 40 mm
Klasa ISO: Klasa 2 ISO = 1.000 - 2.500 kg
Typ masztu: Triplex
Stan techniczny: bardzo dobry
Opony przednie, typ: superelastyczne
Opony przednie, rozmiar: 200-50/10
Opony przednie, stan: 40 - 60%
Opony tylne, typ: superelastyczne
Opony tylne, rozmiar: 140-55/9
Opony tylne, stan: 20 - 40%
Bateria napięcie: 48V
Pojemność baterii: 750Ah
Producent baterii: Jungheinrich
Typ baterii: PzS
Rok produkcji baterii: 2018
Stan baterii: 60 - 80%