Szerokotaśmowa szlifierka
Griggio

stan
używany
Lokalizacja
Sidzina Polska
Szerokotaśmowa szlifierka Griggio
Szerokotaśmowa szlifierka Griggio
Szerokotaśmowa szlifierka Griggio
Szerokotaśmowa szlifierka Griggio
Szerokotaśmowa szlifierka Griggio
more Images
Griggio
Griggio
Griggio
Griggio
Griggio

Dane dotyczące maszyny

Opis/nazwa maszyny:
Szerokotaśmowa szlifierka
Producent:
Griggio
stan:
bardzo dobry (używany)

Cena i lokalizacja

Lokalizacja:
Sidzina 750, 34-236 Sidzina, Polska Polska
Zadzwoń

Szczegóły oferty

Identyfikator ogłoszenia:
A20172395
Aktualizacja:
ostatnio dnia 03.10.2025

Opis

Szlifierka szerokotaśmowa przelotowa Griggio

Kombi agregat z trzewikiem, wał kalibrujacy gumowany.
Oscylacja na fotokomórkę, elektryczne podnoszenie stołu.

Wymiary: dł. 140cm, szer. 100cm wys.210cm

Maszyna w bardzo dobrym stanie.
Gsdpfx Amjxixxnjlsiu

Dostawca

Zarejestrowany od: 2015

22 Ogłoszenia online

Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krajus 
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Wskazówka: Twoje zapytanie zostanie przekazane wszystkim sprzedawcom w kategorii maszyn. Dzięki temu możesz otrzymać bardzo wiele ofert.
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.

telefon & Fax

+48 18 30... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
Giętarka do profili pierścieniowych Griggio PA-14
more images
Polska Krobia
126 km
Giętarka do profili pierścieniowych
GriggioPA-14
Zadzwoń
Ogłoszenia
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
Prasa do klejenia C.O.P.E.
more images
Polska Wierzbica
151 km
Prasa do klejenia
C.O.P.E.
Zadzwoń
Ogłoszenia
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
Strugarka czterostronna na 6 głowic GRIGGIO G240/6U głowica uniwersalna
more images
Polska Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 6 głowic
GRIGGIO G240/6Ugłowica uniwersalna
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
Piła formatowa Griggio CA 400
more images
Finlandia Malax
1 225 km
Piła formatowa
GriggioCA 400
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
Frezarka z wrzecionem obrotowym Griggio 45S
more images
Niemcy Egenhofen
701 km
Frezarka z wrzecionem obrotowym
Griggio45S
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Maszyna kombinowana Griggio FS 410
Maszyna kombinowana Griggio FS 410
Maszyna kombinowana Griggio FS 410
Maszyna kombinowana Griggio FS 410
Maszyna kombinowana Griggio FS 410
more images
Niemcy Willroth
823 km
Maszyna kombinowana
GriggioFS 410
Zadzwoń
Ogłoszenia
Okleiniarka Griggio GTM 4/3
Okleiniarka Griggio GTM 4/3
Okleiniarka Griggio GTM 4/3
more images
Rumunia Cisnădie
782 km
Okleiniarka
GriggioGTM 4/3
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
Frezerka stołowa Casolin F 45 EVO
more images
Niemcy Nattheim
727 km
Frezerka stołowa
CasolinF 45 EVO
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry Maka/Griggio T 2000
more images
Niemcy Lambsborn
874 km
Silnik hamulcowy|Podajnik Haffner|Stan dobry
Maka/GriggioT 2000
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EU Typ SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
more images
Niemcy Unstruttal
603 km
Frezarka obrotowa frezarka z wrzecionem obrotowym frezarka
MAKA GRIGGIO mit Lieferung nach D u EUTyp SF 4510 mit Vorschub HAFFNER
Zadzwoń
Ogłoszenia
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
Szlifierka LÖWER DSM 2004  Video
more images
Niemcy Oberkochen
730 km
Szlifierka
LÖWERDSM 2004 Video
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa Griggio PSA520
more images
Polska Łabuńki Pierwsze
322 km
Grubościówka GRIGGIO PSA 520 noże Tersa
GriggioPSA520
Zadzwoń
Ogłoszenia
Strugarka Griggio G18/4 Quadromat
Strugarka Griggio G18/4 Quadromat
Strugarka Griggio G18/4 Quadromat
more images
Szwecja Leksand
1 020 km
Strugarka
GriggioG18/4 Quadromat
Zadzwoń
Ogłoszenia
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
Prasa do klejenia Orma LS/ECO/CA 30/13
more images
Polska Juszczyn
249 km
Prasa do klejenia
OrmaLS/ECO/CA 30/13
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
Wyrówniarko-grubościówka Griggio FS430
more images
Polska Biertowice
232 km
Wyrówniarko-grubościówka
GriggioFS430
Zadzwoń