Gardner Denver L132RS-13A
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2022
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Halver Niemcy
Sprężarka śrubowa Gardner Denver L132RS-13A
more Images
Gardner Denver L132RS-13A
Gardner Denver L132RS-13A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Sprężarka śrubowa
Producent:
Gardner Denver
Model:
L132RS-13A
Numer maszyny:
DD10059787001
Rok produkcji:
2022
stan:
dobry, jak nowy (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
5 000 h
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Halver, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Masa całkowita:
4 000 kg
Całkowita długość:
2 500 mm
Całkowita szerokość:
1 400 mm
Całkowita wysokość:
2 000 mm
Moc:
132 kW (179,47 KM)
Ciśnienie (maks.):
13 belka
Rodzaj chłodzenia:
powietrze
Opis
Gjdpfx Aijwhu U Ejbobl
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dostawca
Zarejestrowany od: 2025
1 Ogłoszenie online
Zadzwoń
Wyślij zapytanie
Krajus
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.
telefon & Fax
+49 173 2... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Prasa warsztatowa AYEL-TECH WP-HDS 100
more images
Holandia Enschede
843 km
Prasa warsztatowa
AYEL-TECHWP-HDS 100
Ogłoszenia
Stół obrotowy do spawania LAMBERT - JOUTY PFB 40
Niemcy Willich
875 km
Stół obrotowy do spawania
LAMBERT - JOUTYPFB 40
Zaufany sprzedawca
Sprężarka śrubowa Schneider Druckluft AM 11 - 10 B1
Niemcy Bitburg
910 km
Sprężarka śrubowa
Schneider DruckluftAM 11 - 10 B1
Zaufany sprzedawca
Sprężarka śrubowa Compair L132SR 13A 132kw 13bar  22,8m3/min
Węgry Tata
481 km
Compair L132SR 13A132kw 13bar 22,8m3/min