Oferujemy ten nowy generator ETT ETT-50P, rok produkcji 2026.
Model agregatu: ETT-50P
Gisdpfeyl R Ibjx Ap Ejt
Numer seryjny agregatu: 8W12L5084
Model silnika: 1103A-33TG1
Numer seryjny silnika: DK32037U640362L
Model prądnicy: PRO18ME/4
Numer seryjny prądnicy: 2503060008
Moc rezerwowa: 50 kVA
Prąd rezerwowy: 72 A
Napięcie: 400/230 V
Częstotliwość: 50 Hz
Obroty: 1500 obr./min
Współczynnik mocy: 0,8
Fazy: 3
Wymiary (D×S×W): 2200 x 1060 x 1373 mm