570S2200-400/170 e²
Wtryskarka dwukomponentowa
ARBURG
570S2200-400/170 e²
Rok produkcji
2010
stan
używany
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Wtryskarka dwukomponentowa
- Producent:
- ARBURG
- Model:
- 570S2200-400/170 e²
- Rok produkcji:
- 2010
- stan:
- bardzo dobry (używany)
- Sprawność:
- w pełni sprawny
- Godziny pracy:
- 44 600 h
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Deutschland
Opis
1,0 szt. używana wtryskarka dwukomponentowa z robotem
Producent: ARBURG
Typ: 570S2200-400/170e²
Gjdsu E E H Sspfx Aibobl
Rok produkcji: 2010
Siła zamykania: 220 ton
Odległość między kolumnami: 570 x 570 mm
Wysokość zabudowy min./maks.: 350 mm
Skok otwarcia: 1.000 mm
Ślimak DN 1: 35 mm
Maks. objętość wtrysku: 154 cm³
Masa wypraski: 141 g/PS
Ślimak DN 2: 30 mm
Objętość wtrysku: 59 cm³
Masa wypraski: 47 g/PS
Sterowanie: SELGOCIA
Wyposażenie:
3 x rdzeniociągi
Pionowa jednostka wtryskowa
Robot 6-osiowy, producent: KUKA, typ: KR 16 Wikut, rok prod.: 2010
Transporter taśmowy
Ogrodzenie ochronne
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Producent: ARBURG
Typ: 570S2200-400/170e²
Gjdsu E E H Sspfx Aibobl
Rok produkcji: 2010
Siła zamykania: 220 ton
Skok otwarcia: 1.000 mm
Ślimak DN 1: 35 mm
Masa wypraski: 141 g/PS
Ślimak DN 2: 30 mm
Objętość wtrysku: 59 cm³
Masa wypraski: 47 g/PS
Sterowanie: SELGOCIA
Wyposażenie:
3 x rdzeniociągi
Pionowa jednostka wtryskowa
Transporter taśmowy
Ogrodzenie ochronne
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Fliessem
908 km
Wózek widłowy czołowy
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Ogłoszenia
Wuppertal
839 km
Granulacja podwodna
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
Mudersbach
786 km
Poziome piły taśmowej
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V
Matelica (MC)
1 066 km
WYCINARKI LASEROWE - CIĘCIE LASEREM ŚWIATŁOWODOWYM
AMADAFLC3015AJ
AMADAFLC3015AJ
Bad Honnef
834 km
Maszyna kombinowana FELDER BF6-26 -używana-
FELDERBF6-26
FELDERBF6-26
Niemcy
607 km
Maszyna wykrawająco-laserowa
TrumpfTRUMATIC 6000L
TrumpfTRUMATIC 6000L
Erwitte
744 km
Mała maszyna do cięcia rur laserem
Small Pipe Laser Cutting MachineG12A 3000W