4006-23TAG3A
Generator
Perkins
4006-23TAG3A
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2015
stan
używany
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Salzhausen
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Generator
- Producent:
- Perkins
- Model:
- 4006-23TAG3A
- Rok produkcji:
- 2015
- stan:
- dobry, jak nowy (używany)
- Sprawność:
- w pełni sprawny
- Godziny pracy:
- 42 h
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- Huskoppel 10, 21376 Salzhausen, Deutschland
Zadzwoń
Dane techniczne
- Masa całkowita:
- 6 500 kg
- Rodzaj paliwa:
- diesel
- Moc:
- 640 kW (870,16 KM)
- Prąd wyjściowy:
- 1 152 A
- Napięcie wyjściowe:
- 400 V
- Częstotliwość wyjściowa:
- 50 Hz
- Rodzaj prądu wyjściowego:
- Klimatyzacja
- Moc znamionowa:
- 640 kW (870,16 KM)
- Moc znamionowa (pozorna):
- 1 500 kVA
- Moc ciągła (pozorna):
- 800 kVA
- Całkowita długość:
- 5 500 mm
- Całkowita szerokość:
- 1 800 mm
- Całkowita wysokość:
- 2 500 mm
- Prędkość obrotowa (maks.):
- 1 500 obr./min
- Producent silników:
- Rodzaj chłodzenia:
- woda
- Paliwo:
- diesel
- Napięcie wejściowe:
- 400 V
- Częstotliwość wejściowa:
- 50 Hz
- Prędkość obrotowa (min.):
- 1 500 obr./min
- Rodzaj prądu wejściowego:
- trójfazowy
Opis
Na sprzedaż oferujemy agregat prądotwórczy o następujących parametrach.
Stan: używany, jak nowy, w pełni sprawny, przetestowany!
Moc znamionowa: 800 kVA / 640 kW
Typ silnika: Perkins 4006-23TAG3A
Przepracowane godziny: TYLKO 157 godz.
Rok produkcji: 2015
Napięcie: 400/230 V
Częstotliwość: 50 Hz
Obroty: 1500 obr./min
W zestawie akumulatory
W zestawie zbiornik paliwa (diesel)
W zestawie nowy serwis
W zestawie test próbny oraz test pod obciążeniem
W pełni gotowy do pracy
Gbsdpfswqai Hjx Aibel
Stan: w pełni sprawny, gotowy do użycia, przetestowany
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Rok produkcji: 2015
Napięcie: 400/230 V
Częstotliwość: 50 Hz
Obroty: 1500 obr./min
W zestawie akumulatory
W zestawie nowy serwis
W pełni gotowy do pracy
Gbsdpfswqai Hjx Aibel
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Zarejestrowany od: 2017
8 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 4172 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Dordrecht
992 km
Kruszywo
Perkins4006-23TAG3A - 900 kVA Generator - DPX-19818
Ogłoszenia
Salzhausen
626 km
Maszyna do drążenia tuneli
MTUMTU 2000 kVA
MTUMTU 2000 kVA
Apeldoorn
895 km
Kruszywo
Perkins4006-23TAG3A
Perkins4006-23TAG3A
626 km
Agregat prądotwórczy 550 kVA, 500 kVA, 500 kW
Volvo PentaNotstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
Irlandia
1 865 km
Mieszadło z płaszczem ze stali nierdzewnej i regulacją prędkości
Jacketed Mixing Tank & Temperature300 Ltr
Agregat prądotwórczy 350 kVA, generator prądu 300 kVA, 300 kW
Iveco300 kW/ 350 KvA
Iveco300 kW/ 350 KvA
Rossum
949 km
Generator diesla 1100 kVA
Atlas CopcoDTAS 1100 E
Atlas CopcoDTAS 1100 E
San Giovanni Al Natisone
784 km
GENERATOR WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
Gherla
644 km
Przenośnik rolkowy
600 mm
600 mm