Dwustronna nakładarka kleju OSAMA S2R-1000
Gisdpfx Apeyvpkwe Eet
Szerokość robocza: 1000 mm
Min./maks. wysokość przejścia: 0-90 mm
Średnica wałów nakładających: 185 mm
Prędkość posuwu: 18 m/min
Silnik: 0,37 kW
Gisdpfx Apeyvpkwe Eet
Szerokość robocza: 1000 mm
Prędkość posuwu: 18 m/min
Silnik: 0,37 kW