mercedes-benz Antos 2540 L KLIMA Palfinger-Kran PK15001L Lenkachse - Alufelgen
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2016
stan
używany
Lokalizacja
Rohrbach Niemcy
more Images
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Hauptstraße 90, 76865 Rohrbach, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Przebieg:
273 025 km
Moc:
290 kW (394,29 KM)
Pierwsza rejestracja:
10/2016
Rodzaj paliwa:
diesel
Masa własna:
13 865 kg
Maksymalna waga ładunku:
12 135 kg
Masa całkowita:
Konfiguracja osi:
6x2
Paliwo:
diesel
Kolor:
srebrny
Kabin kierowcy:
inny
Typ przekładni:
automatyczny
Klasa emisji:
Euro 6
Zawieszenie:
inny
Liczba miejsc:
2
Całkowita długość:
9 820 mm
Długość przestrzeni ładunkowej:
6 433 mm
Szerokość przestrzeni ładunkowej:
2 506 mm
Wysokość przestrzeni ładunkowej:
950 mm
Wysokość konstrukcyjna:
3 500 mm
Wyposażenie:
ABS, klimatyzacja, żuraw
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A11521028
Numer referencyjny:
Opis
Mercedes-Benz Antos 2540 L to używana ciężarówka z otwartą skrzynią ładunkową, wyposażona w żuraw Palfinger PK15001L oraz oś skrętną. Pojazd został po raz pierwszy zarejestrowany w październiku 2016 roku i ma przebieg 273 025 km. Napędzany jest silnikiem wysokoprężnym o pojemności 10 677 cm³ i mocy 290 kW (394 KM), spełnia normę emisji spalin Euro 6. Ciężarówka posiada automatyczną skrzynię biegów i oferuje miejsce dla dwóch osób.
Godpfxjm Uxafj Aibjbl
Pojazd jest w kolorze srebrnym metalik i wyposażony w aluminiowe felgi. Wymiary to: długość 9 820 mm, szerokość 2 550 mm, wysokość 3 500 mm. Dopuszczalna masa całkowita wynosi 26 000 kg. Dzięki ekologicznemu zielonemu oznaczeniu środowiskowemu i niskiej emisji spalin, ciężarówka doskonale nadaje się do eksploatacji w miastach.