MAN 18.250 TGM
SK plus VAT
Rok produkcji
2022
stan
używany
Lokalizacja
Vuren Holandia
Transport chłodniczy/mrożony MAN 18.250 TGM
more Images
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Transport chłodniczy/mrożony
Producent:
MAN
Model:
18.250 TGM
Rok produkcji:
2022
stan:
dobry (używany)
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
Lokalizacja:
Vuren, The Netherlands Holandia
Zadzwoń
Dane techniczne
Przebieg:
177 009 km
Moc:
184 kW (250,17 KM)
Pierwsza rejestracja:
Rodzaj paliwa:
diesel
Rozmiar opony:
315/70R22,5
Konfiguracja osi:
4x2
Rozstaw osi:
5 100 mm
Paliwo:
diesel
Kolor:
biały
Kabin kierowcy:
kabina dzienna
Typ przekładni:
mechaniczny
Liczba biegów:
8
Klasa emisji:
Euro 6
Zawieszenie:
stal-powietrze
Całkowita długość:
9 560 mm
Całkowita szerokość:
2 600 mm
Całkowita wysokość:
3 630 mm
Długość przestrzeni ładunkowej:
7 260 mm
Szerokość przestrzeni ładunkowej:
2 500 mm
Wysokość przestrzeni ładunkowej:
2 250 mm
Wyposażenie:
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21838038
Numer referencyjny:
Opis
- Podgrzewane lusterka
- Cyfrowy tachograf
- Tachograf (urządzenie kontrolne)
- Ustalony
- Lampa halogenowa
- Krótka kabina
- Platforma załadunkowa
- Manualny
- Radio/kaseta
- Kamera cofania
- Asystent utrzymania pasa ruchu
- Materiał: tkanina
Liczba osi: 2, konfiguracja: 4x2, masa własna: 6890 kg, masa całkowita: 17700 kg, łączna pojemność zbiorników paliwa: 300 litrów, siodło: ustalone, liczba blokad: 1, typ zawieszenia: pneumatyczne, typ kabiny: krótka kabina, tachograf (urządzenie kontrolne), cyfrowy tachograf, klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, radio/kaseta, kolor: biały, podgrzewane lusterka, kamera cofania, typ oświetlenia: lampa halogenowa, asystent utrzymania pasa ruchu, podgrzewany fotel, Bluetooth, moc silnika: 184 kW (247 KM), paliwo: diesel, Euro: 6, typ skrzyni biegów: manualna, producent skrzyni biegów: ZF, liczba biegów: 8, pedał sprzęgła, wspomaganie kierownicy, ABS, ASR, akumulator rozruchowy, typ systemu: ., centralny zamek, układ foteli: 1+1, tapicerka: tkanina, regulacja fotela: manualna, producent agregatu chłodniczego: Thermoking, model: T-800R, agregat chłodniczy: diesel/elektryczny, liczba motogodzin/elektryczne: 13, liczba motogodzin/diesel: 4208, stan ATP: ., grubość ścian: 40 mm, sposób chłodzenia: chłodzenie, chłodzenie dzienne/nocne: dzienne/nocne, platforma załadunkowa, wykonanie: tylna klapa, ładowność platformy: 2000 kg, producent: Dhollandia, materiał platformy: stal, rozmiar: 225x255, koło zapasowe, stan bieżnika koła zapasowego: 6 %
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów: ZF, 8 biegów, manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 315/70R22,5
Hamulce: hamulce tarczowe
Oś 1: sterowana; bieżnik lewa: 7 mm; bieżnik prawa: 7 mm; zawieszenie: resory piórowe
Oś 2: podwójne ogumienie; bieżnik lewa wewn.: 9 mm; bieżnik lewa zewn.: 9 mm; bieżnik prawa wewn.: 9 mm; bieżnik prawa zewn.: 8 mm; zawieszenie: pneumatyczne
Giedpfjy Irh Asx Ap Eot
Masy
Masa własna: 6 890 kg
Ładowność: 10 810 kg
DMC: 17 700 kg
Funkcjonalność
Platforma załadunkowa: Dhollandia, tylna klapa, 2 000 kg
Wysokość podłogi załadunkowej: 123 cm
Agregat chłodniczy: diesel i elektryczny (4208 mth diesel; 13 mth elektryczny)
Grubość ścian: 40 mm