EuroCargo ML150E24 WS 4x4, Euro3, mehrfach
Podwozie ciężarówki
Iveco
Cena stała plus VAT
stan
Nowe
Lokalizacja
Bovenden
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
- Moc:
- 176 kW (239,29 KM)
- Rodzaj paliwa:
- diesel
- Masa własna:
- 5 900 kg
- Maksymalna waga ładunku:
- 9 100 kg
- Masa całkowita:
- Rozmiar opony:
- 395/85R20
- Konfiguracja osi:
- 4x4
- Rozstaw osi:
- 4 150 mm
- Hamulce:
- stały gaz
- Kolor:
- biały
- Kabin kierowcy:
- kabina dzienna
- Typ przekładni:
- mechaniczny
- Klasa emisji:
- Euro 3
- Zawieszenie:
- stal
- Liczba miejsc:
- 3
- Wyposażenie:
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A21613463
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 28.03.2026
Opis
Lokalizacja pojazdu: w drodze / w tranzycie, tablice wewnętrzne, 1x fotel pneumatyczny, podwójna kanapa, elektryczne szyby lewa/prawa, klimatyzacja, tempomat, skrzynia 6 biegów, ABS (system antyblokujący), stałe hamowanie, przystawka odbioru mocy, blokada mechanizmu różnicowego, światła przeciwmgielne, resory piórowe, niski poziom hałasu G1, składana osłona podwozia, okno dachowe, żółta plakietka ekologiczna. Rozstaw osi: 4150 mm, skrzynia biegów ZF 6 S 800 TO, hamulce bębnowe, ABS. Nowy pojazd z magazynu! Nie do rejestracji w UE! Koło zapasowe dostępne za dopłatą! Wszystkie dane bez gwarancji – pojazd w drodze! Informacje o wyposażeniu bez gwarancji, możliwe zmiany, sprzedaż w międzyczasie i pomyłki zastrzeżone!