Barberan BRB2-1400-RR
FCA Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2001
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Kaunas Litwa
Powlekarka rolkowa Barberan BRB2-1400-RR
more Images
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Powlekarka rolkowa
Producent:
Barberan
Model:
BRB2-1400-RR
Rok produkcji:
2001
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
FCA Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Pramones 23, 51287 Kaunas, Lietuva Litwa
Opis
MARKA: BARBERAN, S.A.
TYP: PŁASZCZ ROLKOWY
MODEL: BRB2-1400-RR
Gjdpord U Rnsfx Ap Ejit
ROK PRODUKCJI: 2001
Parametry techniczne
Szerokość robocza 1400 mm
Lewa strona sterowania
Maksymalna szerokość aplikacji 1330 mm
Min. grubość aplikacji 5 mm
Maks. grubość aplikacji 80 mm
Min. długość elementu 100 mm
Wysokość robocza 900 mm
Wałek dozujący Ø 174 x 1415 mm
Rolka aplikująca Ø 245 x 1415 mm
Jakość gumy szary butyl, 40Sh
Wymiary taśmy 4.060 x 1330 mm
Prędkość przenośnika 4-24 m/min
Prędkość aplikatora 4-24 m/min
Prędkość rolki dozującej 1-6 m/min
Moc silnika przenośnika 0,75 kW
Moc silnika aplikatora 2 x0,75 kW=1,5 kW
Moc wałka dozującego 2 x0,37 kW=0,75 kW
Moc łopatki oscylacyjnej 2 x0,18 kW=0,36 kW
Zbiornik oporowy 1,5 kW
Moc zainstalowana 5 kW
Ciśnienie sprężonego powietrza 6 barów