Arburg 520A-1500-800 (207)
Rok produkcji
2007
stan
używany
Lokalizacja
Koszalin Polska
Wtryskarka Arburg 520A-1500-800 (207)
more Images
Arburg 520A-1500-800 (207)
Arburg 520A-1500-800 (207)
Arburg 520A-1500-800 (207)
Arburg 520A-1500-800 (207)
Arburg 520A-1500-800 (207)
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Wtryskarka
Producent:
Arburg
Model:
520A-1500-800 (207)
Rok produkcji:
2007
stan:
bardzo dobry (używany)
Godziny pracy:
63 600 h
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
1 500 kN
Średnica śruby:
60 mm
Ciśnienie wtrysku:
1 390 belka
Waga wtrysku:
487 g
Opis
Arburg 520A-1500-800 (207)
Informacje ogólne
Giedpfx Apsvt S Nxe Eot
Numer: 207
Dostępność: Na stanie
Rok produkcji: 2007
Producent: Arburg
Dane techniczne
Gramatura wtrysku: 487 g
Siła zamknięcia: 1,500 kN
Stan: Używany
Średnica ślimaka: 60 mm
Ciśnienie wtrysku: 1390 bar
Rozstaw kolumn: 520 x 520 mm
Wielkość płyt: 700 x 700 mm
Rodzaj sterowania: Selogica
Język: Niemiecki
Moc zainstalowana: 74 kW