Używane Lokomotywa - Diesel na sprzedaż (8 637)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
KalmarDCG150-12 - DREHSITZ
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 8 272 h, ładowność: 16 000 kg, wysokość podnoszenia: 8 200 mm, wolny skok podnoszenia: 4 100 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 5 750 mm, szerokość karetki wideł: 2 500 mm, długość wideł: 2 400 mm, masa własna: 23 720 kg, całkowita długość: 5 313 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 2 550 mm, Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
Środek ciężkości ładunku: 1200
Dedpfx Aou Dzaljbgeuu
Typ masztu: Duplex
Stan: Gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: Bardzo dobry
Typ opon przednich: Pneumatyczne
Rozmiar opon przednich: 12.00-20
Opony tylne Typ: Pneumatyczne
Rozmiar opon tylnych: 12.00-20
Opis: Oprócz tego modelu Kalmar posiadamy około 200 ciężkich wózków widłowych, kompaktowych wózków widłowych, wózków widłowych i ładowarek bocznych w naszym magazynie w Hamburgu i Gdańsku. Odwiedź naszą stronę internetową - sago-online Wynajem i finansowanie na korzystnych warunkach są dla nas możliwe w każdej chwili. Chętnie odkupimy również używaną ciężarówkę bezpłatnie, nawet bez konieczności zakupu pojazdu od nas. Nasz właściciel, pan Peter Sawitzki, z przyjemnością udzieli szczegółowych informacji na temat tego DCG 150-12 P.S.: Nasz warsztat specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i konstrukcjach specjalnych dla wózków widłowych o masie od 8 ton. Chętnie wystawimy również pojazd na sprzedaż na zlecenie.
Przesuw boczny, pozycjoner wideł,
ogrzewanie, pełna kabina, klimatyzacja, w pełni wolny podnośnik,
fotel obrotowy
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Kompaktowy wózek widłowy - Diesel
Herbst - ATAIRATAIR IV 150 CV
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 17 893 h, ładowność: 15 000 kg, wysokość podnoszenia: 1 980 mm, wolny skok podnoszenia: 1 980 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 3 380 mm, moc: 122 kW (165,87 KM), szerokość karetki wideł: 1 800 mm, długość wideł: 1 590 mm, masa własna: 23 000 kg, całkowita długość: 3 860 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 1 800 mm, Wózek widłowy kompaktowy - Diesel
Środek ciężkości ładunku: 600
Szerokość wideł: 200 mm
Grubość wideł: 70 mm
Typ masztu: standardowy
Stan techniczny: bardzo dobry
Dodpfx Aew Hh D Debgjuu
Typ ogumienia przedniego: bandaże
Rozmiar ogumienia przedniego: 40x16x30
Typ ogumienia tylnego: bandaże
Rozmiar ogumienia tylnego: 28x12x22
Ogrzewanie, pełna kabina, pełny wolny skok, certyfikat CE,
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
Dan Truck8450DG Container-Indoor-Stapler -TRIPLEX
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 10 339 h, ładowność: 4 674 kg, wysokość podnoszenia: 4 180 mm, wolny skok podnoszenia: 1 370 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 200 mm, szerokość karetki wideł: 1 750 mm, długość wideł: 2 000 mm, masa własna: 7 505 kg, całkowita długość: 3 200 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 1 460 mm, wózki widłowe z silnikiem diesla
Środek ciężkości ładunku: 500
Djdpfjwf Skrsx Abgouu
Szerokość wideł: 150 mm
Grubość wideł: 50 mm
Typ masztu: Triplex
Stan: gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ opon przednich: Superelastyczne
Rozmiar opon przednich: 355/50-15
Typ opon tylnych: Superelastyczne
Rozmiar opon tylnych: 7.00-12
Opis: Oprócz tego modelu Dantruck w naszym magazynie w Hamburgu i Gdańsku posiadamy około 200 wózków widłowych o dużym udźwigu, wózków widłowych kompaktowych, wózków widłowych i wózków załadowczych bocznych. Odwiedź naszą stronę główną - sago-online U nas zawsze możliwe są transakcje ratalne i finansowanie na korzystnych warunkach. Z przyjemnością kupimy również Twój używany samochód na zasadach otwartych, nawet jeśli nie będziesz od nas kupował pojazdu. Nasz właściciel, Pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat modelu 8450DG. P.S.: Nasz główny warsztat wózków widłowych specjalizuje się w naprawach, konserwacji, remontach i specjalnych konstrukcjach wózków widłowych o udźwigu od 8 ton. specjalistyczny. Z przyjemnością wystawimy Twój pojazd na sprzedaż komisową.
Przesuw boczny, pozycjoner wideł,
Ogrzewanie, pełna kabina, pełna wolna winda,

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 / Diesel / Very good condition
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2004, godziny pracy: 9 188 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 050 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: Kubota, długość wideł: 1 200 mm, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27x10-12, masa całkowita: 6 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 800 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 200 mm, maksymalna waga ładunku: 4 000 kg, paliwo: diesel, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, wysięgnik regulowany, Combilift is in very good condition.
Forkpositioner
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Dujdpfx Abozadu Dogsu
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 /2015 /Diesel/Triplex 7500 mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 6 551 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 7 500 mm, wolny skok podnoszenia: 2 700 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 550 mm, producent silników: Kubota, długość wideł: 1 400 mm, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27x10-12, masa całkowita: 7 100 kg, masa własna: 7 100 kg, całkowita wysokość: 3 550 mm, całkowita długość: 2 600 mm, całkowita szerokość: 2 200 mm, maksymalna waga ładunku: 4 000 kg, paliwo: diesel, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, wysięgnik regulowany, Combilift is in very good condition .
Only 6551 hours
We sell forklifts after a full service.
Duedpfozaaxxox Abgeu
Prepared for the end user.
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Strzałkowo
99 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
LindeH25D-01
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 6 811 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 050 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 2 677 mm, typ napędu: Diesel, Wózek widłowy spalinowy (diesel)
Dusdpoy T Anqjfx Abgju
Klasa ISO: Klasa ISO 2 = 1.000 - 2.500 kg
Typ masztu: Standardowy
Stan: Gotowy do pracy i w pełni sprawny
Stan techniczny: dobry
Opis: Półkabina
Przesuw boczny,
3. zawór, ogrzewanie,
Ogłoszenia
Strzałkowo
99 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
LindeH25D-02/600
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 5 936 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 3 950 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 2 714 mm, typ napędu: Diesel, Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
Typ masztu: Standardowy
Stan: gotowy do użycia i w pełni funkcjonalny
Stan techniczny: dobry
Przesuw boczny,
3. zawór,
Dusdoy T Ankjpfx Abgeu
Ogłoszenia
Sankt Nikolai ob Draßling
623 km
Wózek widłowy Diesel Wózek widłowy czołowy Wózek widłowy
LindeH20D-01 Triplex 5,47m
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, rodzaj paliwa: diesel, Wózek widłowy z silnikiem Diesla LINDE H20D-01
BJ. 2010
acc. Licznik 9.688 godzin
Udźwig 2 tony
Dedokl D Ayopfx Abgouu
Wysokość podnoszenia 2,44 m
5,57 m wysokości podnoszenia
Silnik VW o mocy 26 KW
- Maszt z wolnym podnoszeniem Triplex
- przesuw boczny
- Pełna kabina
- system oświetlenia
- optycznie NOWY !!!
- Opony dobre !!!
- gotowy do natychmiastowego użycia !
Cena sprzedaży: 15.950,-- netto
Możliwa również tania dostawa !!!
Ogłoszenia
Sankt Veit in der Südsteiermark
623 km
Mobilna platforma robocza
ATNZEBRA 16 Diesel Allrad 16,4m
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 2 368 h, moc: 26 kW (35,35 KM), ładowność: 230 kg, wysokość podnoszenia: 16 400 mm, Wyposażenie: napęd na wszystkie koła, Dieslowa przegubowa podnośnik teleskopowy 4x4 ATN ZEBRA 16
Rok produkcji: 2017
Według licznika: 2 368 godzin
Wysokość robocza: 16,4 m
Zasięg boczny: 9,4 m
Silnik Kubota 26 kW
NAPĘD NA CZTERY KOŁA
Duodpfxszb Etke Abgsu
- Wysięgnik przegubowy
- Wysięgnik teleskopowy
- Gotowy do natychmiastowego użycia
- Na życzenie: nowa austriacka książka przeglądów przed dostawą!
Cena sprzedaży: 16.900,-- netto
Możliwa tania dostawa!
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy 4-kołowy
MitsubishiFD35NT /Diesel/Only 6012 hours/New Price
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 6 012 h, ładowność: 3 500 kg, wysokość podnoszenia: 3 700 mm, wolny skok podnoszenia: 1 700 mm, środek ciężkości ładunku: 500 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 500 mm, producent silników: Mitsubishi S4S, typ przekładni: automatyczny, długość wideł: 1 300 mm, stan opon: 90 procent, masa całkowita: 5 110 kg, masa własna: 3 500 kg, całkowita wysokość: 2 500 mm, całkowita długość: 2 800 mm, całkowita szerokość: 1 300 mm, maksymalna waga ładunku: 3 500 kg, paliwo: diesel, Wyposażenie: oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, New price 14900 EUR // Old price 18900 EUR
Mitsubishi IS IN VERY GOOD CONDITION
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
We can arrange transport within Europe and around the world.
=====
Djdsy U Rtdopfx Abgouu
WhatsApp in English between 9.00 and 21.00
WhatsApp auf Deutsch zwischen 9 Uhr und 21 Uhr.
WhatsApp en français entre 9 heures et 21 heures.
WhatsApp на французском языке с 9:00 до 21:00.
=====
We are a company specialising in 4-way forklifts, side loaders and counterbalance forklifts . We have qualified professionals with over 20 years of experience in the forklift and construction machinery industry.
We have the best mechanics in the forklifts industry in Poland, we have many satisfied customers throughout Europe. We are also a manufacturer of EPAL EUR pallets and are known for our excellent quality and on-time delivery.
Before delivery to the customer, we test the equipment and do a full service inspection. All necessary repairs are carried out. The customer receives the forklift ready to work.
In Poland, at the customer's request, we can carry out the acceptance of the equipment by the State Office of Technical Inspection.
The main mission of our company is to satisfy the customer and solve his logistical problems. We know how to prepare the machine well and make the customer satisfied and recommend us to other customers.
We invite you to contact us and make use of our services.
You need a forklift supplier? Contact us
Ogłoszenia
Sankt Veit in der Südsteiermark
623 km
Teleskopowa podest roboczy
GenieZ60/34 Diesel Allrad 20,10m
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2006, godziny pracy: 3 678 h, moc: 36 kW (48,95 KM), wysokość podnoszenia: 20 100 mm, Wyposażenie: napęd na wszystkie koła, Genie Z60/34
Rok produkcji: 2006
Według licznika: 3 678 motogodzin
Silnik Deutz 35,8 kW
Napęd na cztery koła
Wysokość robocza: 20,10 m
Zasięg boczny: 10,40 m
- Ramię przegubowe
- Ramię teleskopowe
- Gotowy do natychmiastowego użycia
- Na życzenie: nowa austriacka książka przeglądowa przed dostawą!
Cena sprzedaży: 15 900,-- netto
Dusdpfx Abjzb Dpwogou
Również dostępna korzystna dostawa!
Ogłoszenia
Sankt Veit in der Südsteiermark
623 km
Teleskopowa podest roboczy
JLG450AJ Diesel Allrad 16m
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2008, godziny pracy: 3 326 h, moc: 36 kW (48,95 KM), Wyposażenie: napęd na wszystkie koła, Dieselowa przegubowa podnośnik teleskopowy 4x4 JLG 450 AJ
Rok produkcji: 2008
Według licznika: 3.326 godzin
Wysokość robocza: 15,72 metra
Wysięg boczny: 7,62 metra
Silnik Deutz o mocy 36,4 kW
- Napęd na cztery koła
- Ramię przegubowe
Djdozb A I Sspfx Abgeuu
- Ramię teleskopowe
- Dobre, duże ogumienie
- Gotowy do użycia od zaraz
- Na życzenie, nowa austriacka książka przeglądów przed dostawą!
Cena sprzedaży: 15.900 EUR netto
Możliwa również tania dostawa!
Ogłoszenia
Hamburg
656 km
Wózek widłowy do dużych obciążeń - Diesel
LindeH220D
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 6 800 h, ładowność: 22 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 000 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 4 300 mm, masa własna: 34 700 kg, typ napędu: Diesel, Wózek widłowy ciężki - diesel
Środek ciężkości ładunku: 1200 mm
Typ masztu: Duplex
Stan: Gotowy do pracy i w pełni sprawny
Stan techniczny: normalny
Typ opon przednich: pneumatyczne
Dusdpezb R Umsfx Abgju
Rozmiar opon przednich: 14.00-24
Stan opon przednich: 60 - 80%
Typ opon tylnych: pneumatyczne
Rozmiar opon tylnych: 14.00-24
Stan opon tylnych: 60 - 80%
Ogłoszenia
Tata
481 km
Pompa wody do silników wysokoprężnych Kagema DPA
Kagema DPA 8-900m3/hVolvo TWD 710 300hp 218kW 6400ccm3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, moc: 225 kW (305,91 KM), rodzaj paliwa: diesel, rodzaj chłodzenia: woda, Regularnie konserwowana pompa wody gaśniczej Volvo Diesel Kagema na sprzedaż w nowym stanie, bez pompy.
Przebieg maszyny: 298
Kontrola i wymiana oleju we wszystkich okresach konserwacji, niezależnie od użytkowania.
Producent: Kagema DPA
Silnik: 6-cylindrowy silnik wysokoprężny Volvo Penta TWD 710 V 218 kW / 296 KM
Dane: Producent: Volvo Penta
Producent: Volvo Penta
Typ: TWD 710V.
Dodpjhfl Dmefx Abgouu
Nr spec.: 868725
Numer seryjny: 2071093240
Moc: 225 kW / 304 KM
Prędkość: 2450 obr.
Paliwo: olej napędowy
Długość: 330 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 220 cm
Zbiornik: 400 litrów
Transport wody około: 800-900m3
Ciśnienie 6,5 bara
Typ pompy wodnej: KSR-MXN 150-315
Skup maszyn i urządzeń przemysłowych.
Szeroki wybór używanych maszyn, urządzeń przemysłowych
Ogłoszenia
Traiskirchen
479 km
Silnik wysokoprężny
FPT/IvecoCursor 87 ENTX20.00
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: F2CE9687A*E, moc: 260 kW (353,50 KM), rodzaj paliwa: diesel, liczba cylindrów: 6, pojemność skokowa: 9 000 cm³, moc znamionowa: 260 kW (353,50 KM), prędkość obrotowa (min.): 2 100 obr./min, prędkość obrotowa (maks.): 2 100 obr./min, rodzaj chłodzenia: woda, 2 szt. silników wysokoprężnych FPT/Iveco, C87 ENTX20.00 / F2CE9687A*E / 260 kW (353 KM) przy 2.100 obr./min, NOWE, na sprzedaż! Idealne do zastosowania w maszynach żniwnych, maszynach budowlanych, pojazdach komunalnych oraz do zastosowań przeciwpożarowych (sprinkler).
Dodatkowo:
1 szt. silnika wysokoprężnego FPT/Iveco N67MNTF41, 190 kW/258 KM przy 1900 obr./min, jak nowy, 6 cylindrów, powietrzno-wodna chłodnica międzystopniowa, bez chłodnicy czołowej i wentylatora.
Cena do uzgodnienia!
Dusdpjyw Uamjfx Abgou
Błędy drukarskie i pomyłki zastrzeżone!
Ogłoszenia
Breitenberg
522 km
Wózek widłowy
LindeH 25/600 Diesel Triplex Zinkenversteller
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 2 300 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 400 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 200 mm, Wyposażenie: kabina, Udźwig 2500 kg, punkt ciężkości 600 mm
Linde H 25 Diesel
Typ masztu: Triplex z wolnym unoszeniem
Rok produkcji 2019
Przebieg 2300 mth
Wysokość podnoszenia ok. 4650 mm
Wysokość konstrukcyjna ok. 2200 mm
3. i 4. zawór, podwójna hydraulika dodatkowa
Przesuw boczny i rozstaw wideł
Kabina zamknięta z ogrzewaniem
Szukasz innego wózka widłowego lub wysokiego wózka paletowego? LPG, elektryczny, diesel?
Napisz do nas, a znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pojazd.
Djdpfjzchacox Abgouu
Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Sprzedaż wyłącznie dla firm, bez gwarancji.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 DIESEL DUPLEX 4000MM CABIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 6 905 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 600 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 2 700 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23X10-12, masa całkowita: 8 200 kg, masa własna: 5 200 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 250 mm, całkowita szerokość: 2 300 mm, kolor: zielony, model silnika: V1505-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, widły do palet, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
Years of experience | Own service & paint shop | Professional advice | Own transport | After-sales support
Looking for a forklift you can trust?
We are a renowned dealer of new and used forklifts with a long-standing tradition. We serve customers all over Europe – from small businesses to international industrial plants. Our forklifts are more than just equipment – they’re a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
-- What makes us stand out?
✅ Every forklift undergoes a complete technical service (inspection, tests, filter and oil replacement, overhaul of key components)
✅ Option to perform a full UDT inspection at the customer’s request
✅ Own paint shop and service workshop – forklifts perfected both visually and technically
✅ Europe-wide transport – handled by our fleet with trained drivers
✅ Operator training upon delivery + functional test of the machine at the customer’s site
Duodpfxey T R Dmo Abgeu
✅ After-sales service and technical support – we are available even after the transaction
✅ Option to view and test the machine at our premises – you’re welcome!
✅ Hundreds of satisfied customers in Europe – join those who have trusted us
✅ Assistance with financing – we cooperate with most leasing providers
✅ Invoice in EUR or PLN – according to customer preference
-- OFFER:
COMBILIFT C3000 – 4-way forklift
✅ Year of manufacture: 2014
✅ Hours worked: 6,905 mth
✅ Drive: Diesel
✅ Capacity: 3,000 kg
✅ Mast: Duplex – 4,000 mm
✅ Wide fork positioner 2,700 mm | Forks 1,100 mm
✅ Superelastic tires – 100% condition
✅ Technical condition: Perfect – after major service
✅ Visual condition: Well-kept, no rust, ready for work
Dimensions:
Height: 2,350 mm
Total length: 2,250 mm
Width: 2,300 mm
Positioner width: 2,700 mm
Overall height: 2,600 mm
-- Perfect for:
📦 Warehouses with narrow aisles
🌲 Wood, steel, and pipe industries
📏 Handling long loads
🏭 Working both indoors and outdoors
-- FT Logistics – Quality we stand behind. Service you can trust. --
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
COMBILIC3000 / DIESEL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2013, godziny pracy: 4 041 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 2 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 200 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rozmiar tylnej opony: 23X10-12, masa całkowita: 7 900 kg, masa własna: 4 900 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 200 mm, całkowita szerokość: 1 950 mm, kolor: zielony, model silnika: V1505-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, widły do palet, Looking for a reliable forklift? We are specialists in the industry!
We specialize in selling high-quality forklifts, offering carefully inspected machines in excellent condition. Browse our offer and find the perfect equipment for your business!
In this listing, we present:
COMBILIFT C3000 – DUPLEX 4100mm – Year 2013 – 4041 MTH – DIESEL – FREE LIFT – FORK POSITIONER – SIDE SHIFT – 1150mm FORKS – CONDITION: 5/5
The forklift is in excellent technical condition and ready for immediate use.
Key Features and Technical Specifications:
Model: COMBILIFT C3000
Year of manufacture: 07/2013
Lifting capacity: 3000 kg
Operating hours: 4041 mth
Mast type: Duplex
Lift height: 4100 mm
Drive type: Diesel
Load center: 600 mm
Total weight: 4900 kg
Tyres: Solid, Superelastic, in good condition
Front tyres: Superelastic – 16X7X10 1/2 – 100% tread
Rear tyre: Superelastic – 23X10-12 – 100% tread
Overall height (with mast lowered): 2800 mm
Technical condition: Fault-free, after full service inspection
Visual condition: Very good
Fork length: 1150 mm
Free lift: 2000 mm
Overall height: 2350 mm
Duodpfx Abey T R Apogju
Overall length: 2200 mm
Overall width: 1950 mm
Fork positioner width: 1200 mm
Equipment:
Lighting
Adjustable boom
Side shift
Pallet forks
Fork positioner
Cabin
Ideal for industries such as:
Timber and lumber industry
Steel and pipe industry
Any operation requiring movement of long loads in narrow spaces
Thanks to its four-directional capability, the forklift allows for easy maneuvering and optimal use of warehouse space.
Additional Features:
Integrated multidirectional steering system
Comfortable operator cabin
High reliability during intensive use
Suitable for both indoor and outdoor operations
Condition:
Fully functional machine, regularly serviced, and ready to work immediately.
We offer delivery across all of Europe and include a free initial inspection!
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC7000 DIESEL DUPLEX 4700 POSITIONER TOP1
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, godziny pracy: 936 h, ładowność: 7 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 700 mm, wolny skok podnoszenia: 2 100 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 400 mm, producent silników: KUBOTA V3800-T, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 600 mm, długość wideł: 1 250 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 23x10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 400/60-15, masa całkowita: 18 500 kg, masa własna: 11 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 800 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C7000 – 2012 | 936 MTH | DIESEL | DUPLEX 4700 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Are you looking for a machine that will not stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C7000 is a proven unit after a full service – ready to operate immediately, with no hidden costs.
✔ after major service (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 936 MTH – very low usage
✔ new tyres – no additional investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 7000 kg
✔ Drive: Diesel
✔ Mast: Duplex – 4700 mm
✔ Fork positioner: 1600 mm
✔ Forks: 1250 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2012
✔ Weight: 11500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4700 mm
✔ Free lift: 2100 mm
✔ Dimensions:
* Length: 2500 mm
* Width: 2800 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic – new
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Duedpoy T Rz Sofx Abgou
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not stay in service. 🚀
✔ 100+ machines available
✔ in-house service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
---
---
COMBILIFT C7000 – 2012 | 936 MTH | DIESEL | DUPLEX 4700 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht unterbricht? ⚙️
Dieser COMBILIFT C7000 ist ein geprüftes Gerät nach vollständigem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 936 MTH – sehr geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 7000 kg
✔ Antrieb: Diesel
✔ Duplexmast – 4700 mm
✔ Gabelversteller: 1600 mm
✔ Gabeln: 1250 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2012
✔ Gewicht: 11500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4700 mm
✔ Freihub: 2100 mm
✔ Abmessungen:
* Länge: 2500 mm
* Breite: 2800 mm
* Höhe: 2650 mm
✔ Reifen: Superelastik – neu
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen. 🚀
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4500 DIESEL DUPLEX WIDE FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 4 311 h, ładowność: 4 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 3 100 mm, długość wideł: 1 300 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 11 200 kg, masa własna: 6 700 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, kolor: zielony, model silnika: V2403-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, widły do palet, wysięgnik regulowany, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🛠️ Years of experience | 🎨 In-house service & paint shop | 📊 Professional consulting | 🚚 Own transport fleet | 🤝 After-sales support
Looking for a forklift you can rely on?
We are a reputable dealer of new and used forklifts with a long-standing tradition. We serve customers across Europe – from small businesses to large international industrial companies. Our forklifts are more than just equipment – they are a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
⭐ What sets us apart?
✅ Every forklift undergoes a complete technical inspection (full service, testing, replacement of filters and oils, refurbishment of key components)
✅ Possibility of full UDT inspection at the client’s request
✅ 🎨 Own paint shop and service workshop – trucks refined both technically and visually
✅ 🚚 Transport across all of Europe, carried out by our own fleet with trained drivers
✅ 👨🏫 Operator training upon delivery + functional test at the client’s site
✅ 🛡️ After-sales service and technical support – we remain available even after the purchase
✅ 🏭 Possibility to view and test machines at our headquarters – we welcome you to visit!
✅ 🌍 Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who already trust us
✅ 💶 Financing assistance – we cooperate with leading leasing providers
✅ 📑 Invoice available in EUR or PLN – according to customer preference
🚜 AVAILABLE:
COMBILIFT C4500 – 4-way forklift
📅 Year of manufacture: 2018
⏱️ Operating hours: 4311 h
⛽ Power: Diesel
📦 Capacity: 4,500 kg
📏 Mast: Duplex – 4,000 mm
🔧 Wide fork positioner 3,100 mm | Forks 1,300 mm
🛞 Superelastic tyres – 100% condition
Dsdpfoy T Rzlsx Abgeuu
🟢 Technical condition: Excellent – after full service
✨ Visual condition: Well-maintained, rust-free, ready to work
Dimensions:
📐 Truck height: 2,400 mm
📐 Overall length: 2,500 mm
📐 Width: 2,600 mm
📐 Positioner width: 3,100 mm
📐 Overall construction height: 2,800 mm
🏆 Perfect for:
📦 Warehouses with narrow aisles
🌲 Wood, steel, and pipe industries
📏 Handling long loads
🏭 Operations both indoors and outdoors
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 DIESEL TRIPLEX 4900 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 3 603 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 550 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 300 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 200 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23X10-12, masa całkowita: 8 200 kg, masa własna: 5 200 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: zielony, model silnika: V1505-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🔧 Years of experience | 🛠️ Own service & paint shop | 🤝 Professional advice | 🚛 Own transport | 📞 After-sales support
Looking for a forklift you can rely on?
We are a trusted dealer of new and used forklifts with many years of tradition. We serve customers all over Europe – from small businesses to international industrial plants. Our forklifts are more than just machines – they’re a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
What makes us stand out?
✅ Every forklift undergoes a full technical service (inspection, testing, filter and oil replacement, regeneration of key components)
✅ Option for full UDT certification upon request
✅ Own paint shop & service workshop – forklifts refined both technically and visually
✅ Europe-wide transport with our trained drivers
✅ Operator training upon delivery + functional test at the customer’s site
✅ Technical and service support after purchase – we are here even post-transaction
✅ Possibility to see and test the machine at our facility – you’re welcome!
✅ Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who trusted us
✅ Financing assistance – cooperation with most leasing companies
✅ Invoice in EUR or PLN – according to client’s preference
IN OFFER:
COMBILIFT C3000 – 4-way forklift
✅ Year of production: 2013
✅ Hours worked: 3603 mth
✅ Drive: Diesel
✅ Capacity: 3000 kg
✅ Mast: Triplex – 4900 mm
✅ Fork positioner 1200 mm | Forks 1150 mm
✅ Superelastic tires – 100% condition
✅ Technical condition: Excellent – after major service
✅ Visual condition: Well-maintained, no corrosion, work-ready
✅ Free lift: 1550 mm
📏 Dimensions:
Height: 2350 mm
Overall length: 2300 mm
Width: 2250 mm
Positioner width: 1200 mm
Construction height: 2300 mm
Perfect for:
🏭 Warehouses with narrow aisles
🌲 Wood, steel, and pipe industries
Duedpfxjy T Ry Ue Abgou
📦 Handling long loads
⚙️ Work both indoors and outdoors
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy terenowy
ManitouMSI30 / DIESEL / DUPLEX 3350 / CABIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 3 351 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 350 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 300 mm, szerokość karetki wideł: 2 000 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, rozmiar przedniej opony: 275/70 R22,5, rozmiar tylnej opony: 7.00-12, masa całkowita: 7 700 kg, masa własna: 4 700 kg, całkowita wysokość: 2 300 mm, całkowita długość: 3 000 mm, całkowita szerokość: 1 320 mm, kolor: czerwony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przedłużenie wideł, przesuw boczny, widły do palet, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🛠️ Years of experience | 🧰 In-house service & paint shop | 🤝 Professional advice | 🚛 Own transport | 🔧 After-sales support
Looking for a forklift you can trust?
We are a reputable dealer of new and used forklifts with many years of experience.
We serve customers across Europe – from small businesses to international industrial companies.
Our machines are more than just equipment – they are a guarantee of reliability for your logistics operations.
-- What sets us apart?
✅ Every forklift undergoes a complete technical service (inspection, testing, oil & filter replacement, key component reconditioning)
✅ Full UDT inspection available upon request
✅ In-house paint shop and service workshop – machines are refined both technically and visually
✅ Transport across Europe – handled by our own fleet and trained drivers
Duodpfsy T Ruxox Abgou
✅ Operator training and functional testing at delivery
✅ After-sales service and technical support – we’re available even after the transaction
✅ On-site machine inspections and test drives available
✅ Hundreds of satisfied customers across Europe – join them today
✅ Financing assistance – we work with most leasing providers
✅ Invoice available in EUR or PLN – according to your preference
-- FOR SALE:
🟥 MANITOU MSI30 – Diesel front forklift with dual pallet handler
📅 Year: 2016
⏱️ Operating hours: 3351 mth
🔋 Drive: Diesel
📦 Lifting capacity: 3000 kg
📏 Mast: Duplex – lifting height 3350 mm
📐 Overall height: 2300 mm
🔩 Wide fork positioner with dual pallet handling function
🔄 4 forks – can be used as a standard forklift or to transport two pallets at once
🛞 Pneumatic tyres – brand new set
🧪 Technical condition: Excellent – fully serviced
🎨 Visual condition: Well-maintained, rust-free, ready for work
-- Perfect for:
🏭 Logistics and distribution centers
🍾 Food, beverage, and construction industries
📏 Handling double pallets
🚧 Outdoor operations and yard use
-- FT Logistics – Quality we stand behind. Service you can trust. 💼
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 3 470 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 200 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 300-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 300-15, masa całkowita: 15 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysuwany widelec, SIDELOADER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C6000FSL is a proven unit after a full service – ready to work immediately. No hidden costs.
✔ major service completed (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 3470 MTH – low usage
✔ new tyres – no extra investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 6000 kg
✔ Diesel drive
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Fork positioner: 1360 mm
✔ Forks: 1200 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2017
✔ Weight: 9500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4500 mm
✔ Dimensions:
* Length: 4700 mm
* Width: 2100 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic (new)
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not stay in service.
✔ 100+ machines in stock
✔ own service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
-----
SEITENSTAPLER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht stoppt? ⚙️
Dieser COMBILIFT C6000FSL ist ein bewährtes Gerät nach komplettem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 3470 MTH – geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 6000 kg
✔ Dieselantrieb
✔ Duplexmast – 4500 mm
✔ Gabelversteller: 1360 mm
✔ Gabeln: 1200 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4500 mm
✔ Abmessungen:
* Länge: 4700 mm
* Breite: 2100 mm
* Höhe: 2650 mm
✔ Reifen: Superelastik (neu)
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
Dujdpfx Absy T Rulsgou
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen.
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC5000FSL DIESEL DUPLEX 4100 FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 4 845 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 1 800 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 8.25-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 8.25-15, masa całkowita: 14 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C5000FSL – 2016 | 4845 MTH | DIESEL | DUPLEX 4100 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
Why this unit?
Looking for a machine that won’t interrupt your operations?
This COMBILIFT C5000FSL is a proven unit after a full service –
get in and start working immediately. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, full inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 4,845 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel
Mast: Duplex – 4,100 mm
Fork positioner: 1,320 mm
Fork length: 1,200 mm
Cabin: full / heated
Platform: 1,200 mm
Full technical specification
Basic data:
Year of manufacture: 2016
Operating hours: 4,845 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 600 mm
Truck weight: 9,500 kg
Mast and lifting:
Mast type: Duplex
Lift height: 4,100 mm
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,320 mm
Forks: 1,200 mm
Dimensions:
Height: 2,650 mm
Length: 4,700 mm
Width: 2,050 mm
Overall height: 2,950 mm
Chassis:
Tires: Superelastic (100%) – new
Front: 8.25 – 15
Rear: 8.25 – 15
Equipment:
Full heated cabin
Fork positioner
Joystick control
Truck leveling system
Condition:
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, no corrosion
Ideal for:
✔ Warehouses with narrow aisles
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available
✔ Delivery to your company available
Delivery and support
Dujdpoy T Rt Usfx Abgeu
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ Post-sale support
Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy
Toyota42-4FD40 / DIESEL / 4500KG / DUPLEX / FO
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2011, godziny pracy: 6 400 h, ładowność: 4 500 kg, wysokość podnoszenia: 3 700 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 500 mm, producent silników: TOYOTA, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 100 Ach, szerokość karetki wideł: 1 100 mm, długość wideł: 1 400 mm, szerokość wideł: 130 mm, grubość wideł: 60 mm, stan opon: 50 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 300-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 7.00-12, masa całkowita: 12 176 kg, masa własna: 7 676 kg, całkowita wysokość: 2 300 mm, całkowita długość: 3 050 mm, całkowita szerokość: 1 400 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, zaczep do przyczepy, 🔍 Looking for a Reliable Forklift? We Are Industry Experts!
We specialize in selling high-quality forklifts, offering tested machines in excellent condition. ✅ Check out our offer and find the perfect equipment for your business! 🚜💼
🔥 In this listing, we present:
🚀 COUNTERBALANCE FORKLIFT - TOYOTA - 42-4FD40 - DUPLEX 3700mm 📏 - Year 2011 🏷️ - 6117MTH ⏳ - DIESEL ⛽ - CONDITION 5/5 🌟
This forklift is in excellent technical condition, ready for immediate use. ⚙️🔧
📌 Key Features and Technical Data:
📍 Model: TOYOTA 42-4FD40
📍 Year of manufacture: 2011 🏗️
📍 Lifting capacity: 4500 kg 🏋️♂️
📍 Operating hours: 6117 MTH ⏱️
📍 Mast type: Duplex 🚜
📍 Lifting height: 3700 mm 📏
📍 Drive type: Diesel ⛽
📍 Load center: 600 mm 🎯
📍 Engine manufacturer: Toyota ⚙️
📍 Power: 75 HP 🔥
📍 Total weight: 7676 kg ⚖️
Dsdsy T Rt Iopfx Abgsuu
📍 Tires: Solid, Superelastic, in good condition 🛞
📍 Front tires: Superelastic - 300-15 - 50% tread 🔄
📍 Rear tire: Superelastic - 7.00-12 - 50% tread 🔄
📍 Overall height (collapsed mast): 2500 mm 📐
📍 Technical condition: Fault-free, after a service inspection 🛠️
📍 Visual condition: Very good 👌
📍 Fork length: 1400 mm 🔩
📍 Overall height: 2300 mm 📊
📍 Total length: 3050 mm 📏
📍 Total width: 1400 mm 📐
📍 Positioner width: 1100 mm 🔧
🎯 Equipment Included:
💡 Lighting
🔧 Adjustable boom
🦾 Pallet forks
This forklift is the perfect solution for industries that require efficient transport of heavy loads in demanding environments, such as construction 🏗️, logistics 🚛, and manufacturing 🏭. Thanks to its powerful diesel engine ⛽, it provides high performance, durability, and reliability, making it ideal for both indoor warehouses 🏢 and outdoor operations 🌳.
🚀 Additional Features:
✔ Strong and efficient diesel engine 🔥 for demanding applications
✔ Comfortable operator cabin 🛋️ with ergonomic controls
✔ High reliability in intensive use 🔝
✔ Excellent performance on rough terrain and in outdoor conditions 🌍
Designed for heavy-duty operations, this forklift ensures precise maneuvering, high lifting capacity, and optimal warehouse efficiency 📦.
🛠️ Condition:
✅ Fully functional
✅ Regularly serviced
✅ Ready for immediate work! 🚛💨
📦 We offer transport across Europe 🌍 and provide a FREE initial inspection 🆓!
💰 Pricing & Formalities:
💳 We provide full support for financing options, including quick leasing and credit approvals 💰, even for new businesses 🚀 or companies in challenging financial situations.
✔ Leasing decision in just 2 hours! ⏳
✔ EUR/PLN invoicing available 💶
✔ Leasing financing & start-up program for new businesses 🚀
✔ We are an authorized supplier for most leasing companies 🏦
⚡ FAST / SIMPLE / AFFORDABLE FINANCING 💼
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "lokomotywa - diesel"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




































































































































































































































































































































































































































































































































































































