Używane Rębak Segem Castor 2500 Na Hakowca na sprzedaż (10 098)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Schöpstal
301 km
Hakowiec
FusoCanter 9C18 Abrollkipper
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 100 km, moc: 175 kW (237,93 KM), pierwsza rejestracja: 01/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 3 850 kg, masa całkowita: 8 550 kg, rozstaw osi: 3 400 mm, paliwo: diesel, pojemność zbiornika paliwa: 100 l, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: automatyczny, liczba biegów: 4, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, AdBlue, Port USB, Tachograf, airbag, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, klimatyzacja, kontrola trakcji, pojazd niepalących, system start-stop, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, Mitsubishi Fuso Canter 9C18 Abrollkipper KING 6T – NOWY POJAZD – DOSTĘPNY OD RĘKI
Dane pojazdu:
Model: Mitsubishi Fuso Canter Abrollkipper KING 6T
Typ: 9C18 AMT
Moc: 129 kW (175 KM)
Rozstaw osi: 3 400 mm
Dopuszczalna masa całkowita: 8 550 kg
Skrzynia biegów: automatyczna (AMT)
Stan: nowy pojazd
Podwozie & technika:
- Elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP)
- Hamulce tarczowe przód i tył z elektronicznym wskaźnikiem zużycia
- Stabilizator osi przedniej i tylnej
- Wzmocniona rama drabinowa
- Regulowana kolumna kierownicza (wysokość i nachylenie)
- Wielofunkcyjna kierownica
- Wzmocniony układ akumulatorów (2x 100Ah)
Zabudowa – Hakowiec KING 6T
Hakowiec: system City 90 cm
Długość: 3 300 mm
Udźwig: do 6 000 kg
Wyposażenie zabudowy:
- Wewnętrzna ochrona hydrauliczna pojemnika
- Rozdzielacz hydrauliczny & pompa hydrauliczna
Djdpozbz D Eofx Ap Hokn
- Zbiornik oleju
- Szerokie rolki prowadzące dla maksymalnej stabilności
- Konstrukcja haka ze stali nierdzewnej
- Konstrukcja stalowa śrutowana i malowana farbą epoksydową
- Światła obrysowe
- Pomosty robocze
- Reflektory robocze + dodatkowe reflektory
- Rama lamp tylnych
Twoje korzyści u nas:
✅ Brak ukrytych kosztów:
Przewóz: 0 €
Dokumenty: 0 €
COC: 0 €
Pierwszy przegląd: 0 €
✅ Możliwość finansowania lub leasingu
✅ Dostępny od ręki
Kontakt & lokalizacja:
Premium Kfz Outlet GmbH
Fichtenhöhe 3
02829 Schöpstal OT Ebersbach
Niemcy
📞 SPRZEDAŻ ONLINE – Chętnie doradzimy!
Mówimy w językach:
🇩🇪 Niemiecki
🇬🇧 Angielski
🇷🇺 Rosyjski
🇵🇱 Polski
Ogłoszenia
Nowy Sacz
274 km
Hakowiec
MANTGS 26.440 * Abrollkipper * 6x4 * TOPZUSTAND !
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 541 000 km, moc: 324 kW (440,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2009, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, hamulce: retarder, kolor: niebieski, typ przekładni: mechaniczny, Rok budowy: 2009, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, MAN TGS 26.440 / 6x4
HAKOWIEC
Importowany / Bezwypadkowy
W DOBRYM STANIE!
Dkedpfx Asy Nhfaep Hen
? ROK PRODUKCJI: 2009
? PRZEBIEG: 541 000 km
WYPOSAŻENIE:
? ABS
? ELEKTRYCZNE SZYBY
? ELEKTRYCZNE LUSTERKA
? KLIMATYZACJA
? HAMULEC SILNIKOWY
? WSPOMAGANIE KIEROWNICY
? TACHOGRAF
ŁADOWNOŚĆ: 14 000 kg
DMC: 26 000 kg
ROZSTAW OSI: 450/140 cm
ROZMIAR OPON:
PRZÓD: 385/65R22,5
TYŁ: 315/80R22,5
ZAWIESZENIE:
PRZÓD: RESOR
TYŁ: PNEUMATYCZNE
TEL:
KUBA - POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI
SEBASTIAN - POLSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, ????
LASZLO - WĘGIERSKI
COSTEL - RUMUŃSKI
(Załatwiamy wszystkie formalności eksportowe, włącznie z tablicami tymczasowymi)
RADEK - ????
: 3560
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
NOTLING WFH 102
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7032
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1050x610mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 160mm
- szerokość robocza rotora 580mm
- silnik główny 18,5kW
- silnik pompy 0,75kW
- ilość noży 14szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 15mm x 20mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 2000x1130x1530mm
Dkjdpfx Apjy Uxlzs Hjn
- waga 970kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– autorewers
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 47 900 zł
Cena netto: 11400 EUR
Cena netto przeliczona wg kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursów cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak / Rozdrabniacz
ŻEFAM DVBA 101
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7610
Dane techniczne:
- szerokość wlotu 410mm
- wysokość wlotu 140mm
- szerokość wału 430mm
- średnica wału 400mm
- ilość noży 2szt
- wymiar sita 80x130mm
- z góry wał ciągnący, zębaty
- z dołu 2 wały ciągnące, zębate
- długość taśmy podawczej 2850mm
- szerokość taśmy podawczej 390mm
- autorewers
- silnik główny 30kW
- silnik posuwu 2×2,2kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4800x1550x1200mm
- waga około 2200kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– autorewers
– z taśmociągiem
– dokumentacja DTR
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 75900 PLN
Cena netto: 18070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Dkedpfx Aoy Uxitjp Hsn
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
KLOCKNER 180x400L-2WT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7240
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 400mm
- wysokość wlotu 210mm
- szerokość wału 530mm
- średnica wału 500mm
- długość noża 530mm
- ilość noży 2szt
- wymiary sita 55x50mm
- 2 wały ciągnące zębate z dołu
- silnik wałów dolnych około 3kW
- wał ciągnący zębaty z góry
- silnik wału górnego 1,5kW
- długość taśmy podawczej 4600mm
- szerokość taśmy podawczej 400mm
- silnik główny 55kW
- autorewers
- wymiary podajnika dł/szer/wys 4630x620x760mm
Dkodpfxey Uxhve Ap Hon
- wymiary maszyny dł/szer/wys 2510x1700x1200mm
- waga około 3500kg
– produkcji niemieckiej
- autorewers (możliwość regulacji)
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 85900 PLN
Cena netto: 20450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rozdrabniacz Rębak do drewna
Vecoplan350/140
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rębak / Rozdrabniacz Vecoplan 350/140
Numer katalogowy 7742
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 350 mm
- wysokość wlotu 140 mm
- szerokość wału 345 mm
- średnica wału 290 mm
- ilość noży 2 szt
- wymiar sita 55x55mm
- wał ciągnący zębaty z góry i dołu
- silnik wałów 2×1,5kW
- elektryczne autorewers (z możliwością regulacji)
- z wibrorynną
- długość, szerokość wibrorynny 3750×355 mm
- wymiar cała wibrorynny 3750x620x1210mm
- odbiorczy z taśmociągiem 2970x340mm
- wymiar wykonawczy taśmy taśmowej 3000x630mmx750mm
- silnik główny 22 kW
- wymiary dł/szer/wys 3000x1100x1500mm
- waga około 2500 kg
Dksdpfjy Uxgxjx Ap Hjn
ATUTY
– produkcja niemiecka – wibrorynna
– z odbiorczym podajnikiem taśmowym
– autorewers
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 47900 PLN
Cena netto: 11400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
NOLTING WFH 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7176
DANE TECHNICZNE
- wlot leja załadowczego 1050x600mm
- wylot na rozdrobnione drewno fi 160mm
- szerokość robocza rotora 590mm
- silnik główny 18,5kW
- silnik pompy 0,75kW
- ilość noży 14szt
- wymiar noża 30x30mm
- sito 10x12mm
- szuflada dociskowa
- elektryczny autorewers
- wymiary dł/szer/wys 1900x1200x1530mm
- waga 990kg
ATUTY
– autorewers
– produkcji niemieckiej
Dkedpfey Uw N Ssx Ap Hjn
– niemalowany
– jak WEIMA WL4
– szuflada dociskowa
– stan bardzo dobry
– rębak używany
Cena netto: 48900 PLN
Cena netto: 11640 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Nowy Sacz
274 km
Hakowiec
MANTGS 26.360 * HMF 1720 K4 + FUNK * TOPZUSTAND
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 430 000 km, moc: 265 kW (360,30 KM), pierwsza rejestracja: 11/2010, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, hamulce: retarder, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 5 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 400 mm, Rok budowy: 2010, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, MAN TGS 26.360
SYSTEM HAKOWY + ŻURAW + PILOT / 6x2
Sprowadzony / BEZWYPADKOWY
W DOBRYM STANIE!
? ROK PRODUKCJI: 2010
? PRZEBIEG: 430 000 km
WYPOSAŻENIE:
? ABS
? ELEKTRYCZNE SZYBY
? ELEKTRYCZNE LUSTERKA
? HAMULEC SILNIKOWY
? WSPOMAGANIE KIEROWNICY
? TACHOGRAF
MAKSYMALNA MASA CAŁKOWITA: 26 000 kg
ROZSTAW OSI: 480/135 cm
ROZMIARY OPON:
PRZÓD: 385/65R22,5
TYŁ: 315/80R22,5
ZAWIESZENIE:
PRZÓD: RESOROWE
TYŁ: PNEUMATYCZNE
DŹWIG: HMF 1720 K4 + PILOT
TEL:
KUBA – POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI
SEBASTIAN – POLSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, ?????
Dsdpeza N Nmsfx Ap Hekn
LASZLO – WĘGIERSKI
COSTEL – RUMUŃSKI
(Po rumuńsku załatwiamy wszystkie formalności eksportowe, w tym nr)
RADEK – ?????
Nr ref.: 21371
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka 800mm
Kupfermühlena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7641
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 800mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
Dedpfjy T Rgzjx Ap Hjkn
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- dociski
- wał profilujący 800mm, 4 nożowy ( założone 3 noże proste, 1 nóż profilowy)
- docisk
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka gładka, poślizgowa, dzielona
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 90mm 4kW
2) pionowe lewe 90mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 350mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 40mm
- na wyprowadzeniu: 4 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/14/9/18/11,5/23m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- średnice króćca odciągu 3×180, 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3100x2000x1900mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 3 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 64900 PLN
Cena netto: 15450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Ostrava 21
243 km
Szlifierka cylindryczna
WaldrichSiegenProfiGrind 2500 WS3 25x6000-PGC10/CP-U
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2009, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sprzedamy tę szlifierkę, jest podłączona i można ją przetestować.
Parametry techniczne szlifierki: szlifowanie elementów obrotowych mocowanych w kłach z dokładnością 0,001 mm
Maksymalna średnica toczenia: 0–1 450 mm
Maksymalna długość toczenia: 6 000 mm
Maksymalna masa walca: 20 000 kg (25 000 kg w podtrzymkach)
Średnica ściernicy: 915 mm
Djdpfjxxrzzox Ap Hskn
Szerokość ściernicy: 100 mm
Bezkontaktowy pomiar wymiarów, tolerancji i geometrii przedmiotu obrabianego, w tym wydruk protokołu pomiarowego.
Możliwość 100% kontroli ultradźwiękami.
Sterowanie CNC z możliwością szlifowania powierzchni kształtowych (stożek, wklęsłe i wypukłe, CVC).
Szlifowanie natrysków ceramicznych i metalowych z użyciem tarcz diamentowych i ceramicznych.
Na maszynie aktualnie kończone jest zlecenie.
Ogłoszenia
Uttendorf
600 km
Drutowa wycinarka elektroerozyjna
MitsubishiNA 1200 ESSENCE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, Oś X 400 mm
Oś Y 300 mm
Dkodpfxjyvtbyo Ap Hsn
Oś Z 220 mm
Maszyna była codziennie używana do połowy kwietnia, nie działa tylko funkcja „automatycznego nawlekania”.
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła tarczowa do cięcia na zimno
KaltenbachKBR 460 NA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 300242, Zakres cięcia stali okrągłej przy 90°: 460 mm, całkowita długość: 2 320 mm, całkowita wysokość: 2 570 mm, całkowita szerokość: 3 660 mm, masa całkowita: 7 500 kg, Zakres cięcia stali kwadratowej pod kątem 90°: 600 460 mm, średnica cięcia: 460 mm, wymagana długość przestrzeni: 2 570 mm, wymagana szerokość: 3 660 mm, długość cięcia (maks.): 9 999 mm, wysokość robocza: 720 mm, długość sekcji (maks.): 9 999 mm, długość sekcji (min.): 8 mm, moc pompy chłodziwa: 180 W, napęd piły: 9 200 W, szerokość otwarcia: 600 mm, szerokość taśmy tnącej: 54 mm, długość taśmy tnącej: 7 470 mm, dodatkowe cechy wyposażenia: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, KALTENBACH KBR 460 NA – Automatyczna piła taśmowa do metalu | Cięcie stali, rur i profili
Przemysłowa przecinarka taśmowa | Produkcja seryjna | Duże przekroje
Na sprzedaż profesjonalna automatyczna piła taśmowa do metalu Kaltenbach KBR 460 NA, przeznaczona do wydajnego cięcia stali, rur, profili oraz materiałów pełnych o dużych wymiarach.
Model KBR 460 NA to solidna przemysłowa przecinarka taśmowa stworzona do pracy ciągłej i produkcji seryjnej. Dzięki automatycznemu podawaniu materiału, dużemu zakresowi cięcia oraz bezstopniowej regulacji prędkości cięcia maszyna zapewnia wysoką precyzję, powtarzalność oraz ograniczenie strat materiału.
Ciężka konstrukcja o masie około 7500 kg gwarantuje stabilność pracy nawet przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcyjnych i centrach obróbki stali.
Najważniejsze zalety:
✔ automatyczna piła taśmowa do metalu
✔ renomowany producent – Kaltenbach
✔ idealna do produkcji seryjnej i pracy ciągłej
✔ automatyczne ustawianie długości cięcia do 9999,9 mm
✔ bezstopniowa regulacja prędkości taśmy
✔ wysoka dokładność i powtarzalność cięcia
✔ minimalne straty materiału
✔ możliwość cięcia rur, profili oraz materiałów pełnych
✔ ciężka i stabilna konstrukcja przemysłowa
Dane techniczne:
• Producent: Kaltenbach
• Model: KBR 460 NA
• Rok produkcji: 2002
• Typ: automatyczna piła taśmowa do metalu
• Zakres cięcia materiału okrągłego 90°: do Ø 460 mm
• Zakres cięcia materiału prostokątnego 90°: do 600 × 460 mm
• Maksymalna długość cięcia automatycznego: 9999,9 mm
• Minimalna długość cięcia: 8 mm
• Minimalna długość resztki materiału: 30 mm
• Wymiary taśmy: 7470 × 54 × 1,3 mm
• Prędkość taśmy: płynna regulacja
Dodpfxoyivgde Ap Hskn
• Wysokość robocza: 720 mm
• Moc napędu piły: 9,2 kW
• Pompa chłodziwa: 0,18 kW
• Wymiary maszyny: 2320 × 3660 × 2570 mm
• Masa maszyny: ok. 7500 kg
Stan maszyny:
Maszyna używana, sprawna technicznie, gotowa do pracy. Każde urządzenie przed sprzedażą przechodzi kontrolę działania oraz przegląd techniczny.
📩 Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny, dodatkowych informacji technicznych lub umówienia oględzin maszyny.
Ogłoszenia
Powiat kartuski
276 km
Rębak zasypowy REINBOLD AZR 600
REINBOLDAZR 600
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2010, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa całkowita: 1 300 kg, rodzaj paliwa: elektryczny, – produkcji Niemieckiej
– rok produkcji 2010
– rębak wyposażony w magnes do przechwytywania elementów metalowych
PARAMETRY TECHNICZNE:
– wymiar zasypu: 600 x 800 mm
– objętość zasypu: 0,6 m³
– silnik główny: 18.5 kW
– średnica rotora: fi 252 mm
– obroty rotora: 90 obr/min
– ilość noży: 15 szt
– wymiar noży: 40 x 40 mm
– rozmiar sita: fi 16 i 20 mm
– autorewers
– szuflada hydrauliczna: 160 mm
– żmijka odprowadzająca zrębkę o długości: 2600 mm
– wysokość otworu żmijki do wysypu: 1450 mm
– średnica żmijki: 150 mm
– moc silnika żmijki: 0,75 kW
– waga: ~1300 kg
Dksdpfxjy S Tg Ie Ap Hen
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Rębak do palet drewna XH 1250
wood chipperXH 1250
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2016, masa całkowita: 8 200 kg, rodzaj paliwa: elektryczny, kolor: biały, Typ HX426 Średnica ostrza (mm) 650
Ilość młotów (szt.) 30
Dkodeqmi Irepfx Ap Hjn
Rozmiar wlotu (mm) 1250 x 250
Rozmiar oczek sita (milimetr) 80
Długość zrębków (mm) 50 -80
Wydajność (t / h) 8- 10
Moc główna (kW) 132
Silnik podajnika (kw) 7,5 +5,5
Silnik wyładowczy (kw) 5,5 +5,5
Silnik pompy olejowej (kW) 1,5
Długość przenośnika (mm) 4000
Długość przenośnika (mm) 10000 Waga (t) 8.2
Uwaga: wydajność zależy od właściwości fizycznych surowca, metody podawania, prędkości podawania i wielkości produkcji.
Ogłoszenia
Brunn am Gebirge
470 km
Hakowiec
MANTGA 26.313 FNLC Abrollkipper NHC 20-53 SK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 232 797 km, moc: 228 kW (309,99 KM), pierwsza rejestracja: 06/2003, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 10 940 kg, maksymalna waga ładunku: 15 060 kg, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, następna inspekcja (TÜV): 06/2026, kolor: pomarańczowy, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, hydraulika, niski poziom hałasu, Masa własna: 10.940 kg, dopuszczalna masa całkowita: 26.000 kg, zawieszenie resorowo-pneumatyczne, oś podnoszona skrętna, wspomaganie kierownicy, osłona przeciwsłoneczna, hakowiec N.H.C. typ 20-53 SK, ładowność 14.985 kg, DMC 26.000 kg, WMAH17ZZZ3W049898, sprzedaż w komisji, oferta niewiążąca, zastrzeżenie pomyłek i wcześniejszej sprzedaży. Zdjęcie nie musi odpowiadać ofercie.
Dkedpfezb R Sfox Ap Hsn
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Prasa karuzelowa
StromabST 2500
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa wiatrakowa Stromab ST 2500
Długość robocza max 2500mm
Wysokość robocza max 1200mm
6 siłowników dociskających materiał
3 siłowniki frontalne
Dsdpoy Spfyjfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Ekstrakcja
RUWAGNA 250 - III
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Typ filtra nabojowego: mechaniczny
Natężenie przepływu powietrza: 1 330 m³/h
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 40 kW
Waga urządzenia: około 300 kg
Mobilny system odciągowy z separatorem mokrym - Przemysłowy system odciągowy
Używany do pyłów palnych (do pyłów aluminium i magnezu); zabezpieczony EX
Konstrukcja: obudowa z blachy stalowej
Kaseta na pył klasy M 10 m² i klasy H 10 m²
Odpylacz:
-rozmiar Ø 580 x 1000 mm
-Przyłącze rurowe Ø 160 x 60 mm
-filtr mechaniczny
Pojemnik na pył:
-rozmiar Ø 580 x 550mm
-z 4 obrotowymi kołami Ø 100x36mm
Separator wody:
-z 2" zaworem spustowym z dźwignią ręczną
-maks. pojemność 75 litrów
Dsdpju Nv A Eofx Ap Hokn
*
Ogłoszenia
Liptovský Mikuláš
318 km
Strój na výrobu drevených paliet
PROFIXPT-2800
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Nowa stacja pneumatyczna PT-2800 zapewnia optymalne warunki do pracy, pneumatyczną wentylację podporową (blokową i nosową) oraz pneumatyczną wentylację przestrzeni roboczej.
Nastawny, poloautomatyczny stojak na palety przed paletyzacją. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia szybkie i jednolite ustawienie palety. Obwód może wynosić od 900 do 2800 mm, a maksymalny zasięg to 1500 mm. Jeden z operatorów ma możliwość uzyskania od 180 do 210 palet po jednej 8-hodinovej pracovnej zmeny.
Operator jest w stanie zapewnić nastrojowe pištoliny przed rutynowymi wizytami w klinice. W przypadku nastrojowych piktogramów są one wstępnie operowane przez operatorów, którzy wykonują je na hakach walcowych. Walcowanie drutu umo偶liwia wyb贸rne po艂o偶enie nast臋pnego pi臋tna pozd艂u偶y monta偶owemu systemowi ko艂ajnikowemu nad g艂ow膮. Konštrukcja stolika zapewnia efektowne výroby, a także komfort obsługi.
Specyfikacja techniczna:
Hmotnosť: 530 kg
Ciśnienie wstępne: do 8 barów
Materiał: konštrukčná oceľ
Rozmery paliet:
Dĺžka: 900 - 2800 mm
Šírka: 1500 mm
Vonkajšie rozmery:
Šírka pracovnej dosky: 3210 mm
Wysokość zawieszenia przed wyważeniem: 4082 mm
Výška pracovnej dosky: 1829 mm
Wysokość systemu montażowego przed wyważeniem: 2697 mm
Výhody:
Jednorazowe obciążenie - Jeden operator może obsłużyć 180-210 palet za 8 sztuk
Kompaktowy dizajn - Celková plocha 4,94 m²
Univerzálna nastaviteľná pracovná doska umožňuje výrobu:
Palety blokowe (płatne w EUR) do 15 bloków
Palety na 2, 3, 4 lub 5 koľajniciach
Efektywność - przygotowanie do pracy na palecie akejkoľvek veľkosti
Pneumatická svorka - Ľahko vycentruje bloki
Pneumatyczna paleta, która minimalizuje koszty operacyjne
Wiertło walcowe - Nastrojowe pióro, które może być używane przez wiele osób.
Spodná šablóna - Šablóna na zostavenie nožičiek palety
Dsdpfx Ajqwnv Njp Hekn
Nastawne płytki klinczowe - Pozinkované a kalené płytki klinczowe na klincovacie klince
Jedinečnosť:
Nastawienie diagonalnego stolika obniża cenę o 50%
Możliwość ustawienia palety CP1, CP2, CP3, CP4, CP5
Na nastavenie stola sú potrebné iba 2 imbusové kľúče
Ogłoszenia
Liptovský Mikuláš
318 km
Strój na výrobu drevených paliet
PROFIXPT-1900
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, całkowita szerokość: 13 910 mm, całkowita wysokość: 25 810 mm, całkowita długość: 31 220 mm, przyłącze sprężonego powietrza: 8 belka, okres gwarancji: 1 miesiące, masa całkowita: 440 kg, szerokość robocza: 1 900 mm, wysokość robocza: 1 300 mm, Uniwersalna stacja pneumatyczna PT-1900 jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez urządzenia robocze, pneumatyczne urządzenia podnoszące ciśnienie (bloki, ale i nosniki) oraz pneumatyczne palety smarów w operacjach.
Nastawny, poloautomatyczny stojak na palety przed paletyzacją. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia szybkie i jednolite ustawienie palety. Obudowa ma długość od 800 do 1900 mm, a stelaż ma maksymalną długość do 1300 mm. Jeden z operatorów ma możliwość ustawienia w zakresie od 210 do 230 palet po jednej 8-hodinovej pracovnej zmeny.
Operator jest w stanie zapewnić nastrojowe pióro przed rutynowymi wizytami w klinice. W przypadku nastrojowych piktogramów są one wstępnie operowane przez operatorów, którzy wykonują je na hakach walcowych. Walcowanie drutu umožňuje voľný pohyb nastreľovacích pištolí pozdĺž montažneho systemu koľajníc nad hlavou. Konštrukcja stolika zapewnia efektowne výroby, a także komfort obsługi.
Specyfikacja techniczna:
Hmotnosť: 440 kg
Ciśnienie wstępne: do 8 barów
Materiał: konštrukčná oceľ
Rozmery paliet:
Dĺžka: 800 - 1900 mm
Šírka: 1300 mm
Vonkajšie rozmery:
Szerokość robocza: 2250 mm
Skrajna wysokość kołowrotka przed wyważeniem: 3122 mm
Výška pracovnej dosky: 1627 mm
Wysokość systemu montażowego przed wyważeniem: 2581 mm
Výhody:
Jednorazowe obciążenie - Jeden operator może obsłużyć 210 - 230 pasażerów za 8 godzin
Dkedpjqcvvgefx Ap Hjn
Kompaktowy dizajn - Celková plocha 3,3 m²
Univerzálna nastaviteľná pracovná doska umožňuje výrobu:
Palety blokowe (płatne w EUR) do 9 bloków
Palety na 2, 3, 4 lub 5 koľajniciach
Efektywność - przygotowanie do pracy na palecie akejkoľvek veľkosti
Pneumatická svorka - Ľahko vycentruje bloki
Pneumatyczna paleta, która minimalizuje koszty operacyjne
Wiertło walcowe - Nastrojowe pióro, które może być używane przez wiele osób.
Spodná šablóna - Šablóna na zostavenie nožičiek palety
Nastawne płytki klinczowe - Pozinkované a kalené płytki klinczowe na klincovacie klince
Jedinečnosť:
Nastawienie diagonalnego stolika obniża cenę o 50%
Możliwość ustawienia palety CP1, CP2, CP3, CP4, CP5
Na nastavenie stola sú potrebné iba 2 imbusové kľúče
Ogłoszenia
Słowacja
318 km
Stroj na výrobu drevených paliet
PROFIXPT-33OO
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, Popis
Univerzálny pneumatyczny stôl PT-3300 sa vyznačuje nastaviteľnou pracovnou doskou, pneumatyczny upínaním podporných prvkov (bloky alebo nosníky) apneumatycznykým zdvihom palety smerom k operátorovi.
Je nastaviteľný, poloautomatický stôl na pribíjanie paliet pre palety rôznych veľkostí. Jeho ergonomická konštrukcia umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti šablóny palety. Dĺžky sa môžu líšiť 900 – 3300 mm a stôl podporuje šírky maximálne do 1500 mm. Len jeden operator je potrebný na výrobu 170 – 200 paliet počas jednej 8-hodinovej pracovnej zmeny.
Operator používa viacero nastreľovacích pištolí pre rôzne veľkosti klincov. Každá z nastreľovacích pištolí je pre pohodlie operátora zavesená na hornej valčekovej dráhe. Valčeková dráha umožňuje voľný pohyb nastreľovacích pištolí pozdĺž montážneho systému kolajníc nad hlavou. Konštrukcia stola zaručuje efektivitu výroby ako aj komfort obsluhy.
Specyfikacja techniczna:
Hmotnosť: 620 kg
Poprzedni tlak: do 8 barów
Materiał: konštrukčná oceľ
Paleta Rozmerych:
Dĺžka: 900 – 3300 mm
Sirka: 1500 mm
Vonkajšie rozmery:
Šírka pracovnej dosky: 3710 mm
Šírka stola vrátane koľajnicového montážneho systému wyważenie wstępne: 4582 mm
Výška pracovnej dosky: 1829 mm
Výška stola vrátane koľajnicového montážneho systému pre-balancery: 2697 mm
Výhody:
Jednoduché použitie – Jeden operator dokáže postaviť 170 – 200 paliet za 8 hodín
Kompaktný dizajn – Celková plocha 5,37 m²
Univerzálna nastaviteľná pracovná doska umožňuje výrobu:
Blokové palety (vrátane EUR paliet) do 15 blokov
Palety na 2, 3, 4 alebo 5 kolajniciach
Efektivita – Rýchlo prepnite na paletu akejkoľvek veľkosti
Pneumatická svorka – Ľahko vycentruje bloky
Pneumatický zdvih – Zdvíha paletu, aby sa minimalizovalo zdvíhanie operatora
Horná valčeková dráha – Nastreľovacie pištole sa môžu počas práce voľne pohybovať
Spodná šablóna – Šablóna na zostavenie nožičiek palety
Nastaviteľné oceľové klinčovacie platne – Pozinkované a kalené oceľové platne na klincovacie klince
Dedpfx Asqwnxgsp Hokn
Jedinečnosť:
Nastavenie diagonálneho stola znižuje prácu o 50 %
Možnosť zostałvenia paliet CP1, CP2, CP3, CP4, CP5
Na nastavenie stola sú potrebné iba 2 imbusové klucze
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Zaginarka segmentowa, prasa krawędziowa, giętarka do blach, stół do gięcia
HMKSM-5 / 2500
Zadzwoń
Stan: używany, Zaginarka segmentowa HM Typ KSM-5 / 2500
Nr fabr. 2004 / 3262 Rok produkcji: 2004
Długość robocza: 2520 mm
Maks. grubość blachy: 5 mm przy 400 N/mm²
Skok belki górnej: 200 mm
Regulacja belki gięjącej: 60 mm
Moc silnika belki górnej: 2,2 kW
Moc silnika belki gięjącej: 4 kW
Zasilanie: 400 V, 50 Hz
- Jednoczęściowa szyna szczytowa 135° (zamontowana)
- Segmentowe narzędzie gęsiostópka z prowadnicą narzędzia
- Narzędzie do zaokrągleń do 180°
- Różne pręty do gięcia do belki gięjącej
- Regulowany kąt gięcia za pomocą pokrętła z blokadą
- Elektryczne przełączniki nożne
- Instrukcja obsługi wraz ze schematem elektrycznym w komplecie
Dkedpfxjzbhuwo Ap Hon
- Bez zderzaka tylnego
Zapotrzebowanie miejsca (dł. x szer. x wys.): 3900 x 1150 x 1560 mm
Waga (maszyny): 4700 kg
Waga (narzędzi): 250 kg
Stan dobry
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Pleystein
538 km
Maszyna do szlifowania szkła
KnoppSilikant-2500
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Z rozszerzonym stołem rolkowym
• Typ – SILIKANT – 2500
• Ser. Numer – 7609 1-12
• Rok budowy – 2001
• Rozmiar taśmy – 100 x 2500
• Stół rolkowy (długość całkowita) 4,10 m × 0,55 m
• Część środkowa – 1,20 m
• Boki 2 x 1,45 m
Dkedpfxjuqlc No Ap Hon
• Wysokość – 1,02 m
• Cena na zapytanie
Ogłoszenia
Oelde
753 km
Centrum tokarskie i frezarskie CNC
MORI SEIKINL 2500 SMC / 700
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, Maksymalna średnica toczenia: 356 mm
Długość toczenia: 705 mm
Dkjdpfx Ajzb N Uxjp Hsn
Sterowanie: MSX 850 III MAPPS Mitsubishi
Średnica przelotu nad łożem: 923,8 mm
Średnica przelotu nad suportem: 755 mm
Standardowa średnica toczenia: 275 mm
Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona głównego: 4.000 obr/min
Moc napędu głównego wrzeciona: 18,5 / 15 kW
Nos wrzeciona: JIS A2-8
Średnica łożyska wrzeciona: 140 mm
Przelot wrzeciona: 91 mm
Maksymalna średnica pręta: 80 mm
Średnica uchwytu: 305 mm
Oś C: 0,001°
Zakres prędkości wrzeciona przeciwnego: max. 6.000 obr/min
Moc napędu wrzeciona przeciwnego: 11 / 7,5 kW
Nos wrzeciona przeciwnego: JIS A2-5
Średnica łożyska wrzeciona przeciwnego: 85 mm
Przelot wrzeciona przeciwnego: 43 mm
Średnica uchwytu przeciwnego: 210 mm
Oś C: 0,001°
Liczba pozycji narzędziowych: 12
Liczba pozycji napędzanych narzędzi: 12
Średnica trzpienia: 26 mm
Średnica trzpienia wiertła: 50 mm
Zakres prędkości napędzanych narzędzi: max. 6.000 obr/min
Czas przełączania rewolwera: 0,25 s
Oś X: 260 mm
Oś Z: 795 mm
Oś B: 734 mm
Maksymalna prędkość posuwu: 30.000 mm/min
Prędkość szybkiego przesuwu X/Z/B: 30 m/min
Prędkość szybkiego przesuwu C: 400 obr/min
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 39 kVA
Masa maszyny ok.: 6,0 t
Wymiary maszyny ok.: 5,0 x 2,5 x 2,3 m
CNC - centrum tokarsko-frezarskie
MORI SEIKI - NL 2500 SMC / 700
- Napędzane narzędzia
- Oś C
- Wrzeciono przeciwne
Ogłoszenia
Weißenfels
503 km
Hakowiec
VOLVOFH 500 6x2 Abrollkipper RS 4,50m AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 168 600 km, moc: 375 kW (509,86 KM), pierwsza rejestracja: 10/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, kolor: pomarańczowy, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 148
Bardzo dobrze utrzymany VOLVO FH 500 z kontenerem hakowym
* VOLVO
* FH 500
* układ osi 6x2
* Automatyczna skrzynia biegów
* Dopuszczalna masa całkowita: 26 000 kg
* Ładowność: 14 000 kg
* System hakowy RK 20.65
* Zawieszenie resorowe/pneumatyczne
* Blokada mechanizmu różnicowego
* Centralny zamek
* Kabina 2-osobowa
* Klimatyzacja
* Radio
* EURO6c
* Zielona plakietka
* Hak holowniczy (AHK)
* Pojazd od pierwszego właściciela
Dkjdpfeyw Dt Aox Ap Hen
* Stan opon: oś 1: 100%, oś 2: 90%, oś 3: 40%
* Kompletny przegląd techniczny
* Bardzo dobry stan
* Gotowy do pracy!!!
Możliwa zamiana
Finansowanie od 4,99%
Zastrzega się możliwość pomyłek oraz sprzedaży pośredniej!
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy w pisowni lub przesyłaniu danych. Wskazane wyposażenie należy sprawdzić indywidualnie. Wszystkie informacje zawarte w ogłoszeniu nie są wiążące!
Możliwa dostawa na terenie całego kraju po uzgodnieniu.
Godziny otwarcia: poniedziałek – czwartek: 9:00–17:00,
piątek: 9:00–14:00 oraz po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenia
Mühlau
457 km
Rębak do drewna, rozdrabniacz gałęzi, rozdrabniacz drewna
JensenA425
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 226 h, maksymalna prędkość: 80 km/h, masa całkowita: 1 800 kg, Jensen A425 DI tylko oryginalne 226 godzin !!
Cena
netto: 16 499 € do negocjacji
brutto: 19 575 € do negocjacji
Rok produkcji: 2012
Pierwsza rejestracja: 12/2012
Przepracowane godziny: 226
Oryginalny lakier!
Wymiana oleju i filtra powietrza została wykonana (faktura dostępna)
Stan jak nowy — patrz zdjęcia
Rębak w stanie jak nowy, bez filtra DPF i AdBlue
Średnica rozdrabniania: 200 mm
Waga: 1800 kg
Podwozie: 80 km/h
Zabudowa obrotowa / rura wyrzutowa obrotowa
Silnik: Hatz Diesel
Powercontrol/ochrona przed przeciążeniem
Noże — cięcie standardowe
Stan: patrz zdjęcia
Dokumenty dostępne (Dowód rejestracyjny część 2 /
Dowód rejestracyjny część 1 / Badanie techniczne TÜV)
Dyszel z głowicą kulową, regulowany wysokościowo
Sprzedaż dla firm / handlu / osób prywatnych
Djdsy Dtyfopfx Ap Hekn
Wystawiamy fakturę z wykazaną stawką VAT.
Proszę zapoznać się także z naszymi pozostałymi ofertami!
Sprzedaż bez gwarancji, rękojmi lub prawa zwrotu oraz z wyłączeniem odpowiedzialności za wady fizyczne.
Wszelkie dane, zdjęcia i uwagi nie stanowią zapewnienia o właściwościach i służą wyłącznie ogólnemu opisowi. Informacje podawane są zgodnie z najlepszą wiedzą i sumieniem, jednak nie mogą być gwarantowane.
Oferta niewiążąca. Zastrzega się możliwość pomyłek, zmian oraz wcześniejszej sprzedaży.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "rębak segem castor 2500 na hakowca"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.



































































































































































































































































































































































































