Używane Wintertechnik Wielopiła Mjx 340 na sprzedaż (2 621)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Wielopiła tarczowa SCM M 3
SCMM 3
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna używana
Wyposażenie i dane techniczne:
Wielopiła wysokiej wydajności
Ciężka konstrukcja żeliwna
Solidny łańcuch transportowy złożony z bezpośrednio połączonych precyzyjnych ogniw
Powierzchnie prowadzące łańcucha transportowego odporne na zużycie, o bardzo niskim współczynniku tarcia
Automatyczne smarowanie łańcucha
Czterokrotne łożyskowanie wału piły dla maksymalnej stabilności
Tuleja piły z gniazdem stożkowym i samocentrowaniem
4 rolki dociskowe zapewniające precyzyjne cięcie także cienkich elementów obrabianych
4 rzędy palców rozszczepiających oraz zabezpieczających przed odrzutem
Wysokość cięcia do 110 mm przy średnicy tarczy 350 mm
Minimalna długość cięcia 250 mm
Szerokość mocowania tulei piły 300 mm
Minimalna i maksymalna średnica tarczy piły 200/350 mm
Prędkość obrotowa wału piły 4200 obr./min
Prędkość posuwu 4-48 m/min
Szerokość łańcucha transportowego 300 mm
Średnica tulei piły (z 2 klinami 20 x 5 mm) 70 mm
Wysokość stołu roboczego 750 mm
Średnica króćca odciągowego 200 mm
Wydatek powietrza przy 25 m/sek 3500 m³/h
Silnik główny 25 kW
Silnik posuwu 1,1 kW
Z laserową linią prowadzącą
Waga 1800 kg
Emisja hałasu 98,3 dB W (A) na biegu jałowym bez odciągu
Podczas pracy 107,1 dB W (A)
Dkjdpfszbv Hzex Ap Hon
Wartość emisji stanowiskowej 81,8 dB W (A) na biegu jałowym bez odciągu
Podczas pracy 91,2 dB W (A)
Dostępność: od ręki
Magazyn: 63934 Röllbach
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła
CosmecSM 400 400/160 z laserem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7906
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 400mm
- szerokość robocza wału 400mm
- max średnica tarczy 450mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 160mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 720mm
- długość blatu 1900mm
- z góry:
- zapadki/odrzutniki 2 rzędy
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- zapadki/odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- wał z piłami
- rolka poślizgowa gładka, metalowa, poślizgowa
- z dołu:
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- elektryczne podnoszenie korpusu
Djdsy Sn T Aspfx Ap Hjkn
- centralne smarowanie gąsienicy
- 2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
- silnik posuwu 0,9kW
- silnik główny 30kW
- średnica króćca odciągu 260mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2350x1800x2200mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– nowa gąsienica i ślizgi
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Sprężarka tłokowa
KAESEREPC 340
Zadzwoń
Rok budowy: 1993, stan: używany, Szczegóły techniczne:
Ciśnienie robocze: 10 bar
Przepływ objętościowy: 340 l/min
Pojemność zbiornika: 350 litrów
Liczba cylindrów: 2 szt.
Moc silnika: 37 kW
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 2,0 kw
Waga: na zamówienie kg
Osuszacz i zbiornik sprężonego powietrza
Sprężarka:
Dkjdpfsu Nzycjx Ap Hjn
- Moc silnika 37kW, prędkość obrotowa 1450rpm, ciśnienie 10bar, objętość skokowa 340l/min
Zbiornik ciśnieniowy:
- Marka OSK, typ , dla 11 bar, temp. -10°C do +50°C, pojemność 350 litrów, CE 92004
System osuszania/filtracji:
- Marka Kaeser, typ TB 9, dopuszczalna temperatura otoczenia -10°C do +50°C
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Tokarka CNC
EMCOTurn 340
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, Dane techniczne:
Średnica toczenia nad łożem: 340 mm
Średnica toczenia nad suwakiem poprzecznym: 158 mm
Długość toczenia: 300 mm
Przesuw poprzeczny (oś X): 300 mm
Przesuw wzdłużny (oś Z): 300 mm
Sterowanie: Siemens 810T
Prędkość obrotowa: 60 - 4.000 obr./min
Moment obrotowy na wrzecionie: 106 - 145 Nm
Średnica zewnętrzna wrzeciona w przednim łożysku: 80 mm
Napęd posuwu AC: 8.500 N
Prędkość szybkiego przesuwu w osi X: 6 m/min
Rewolwer narzędziowy – liczba stacji: 8
Dkedpfoylt Nzjx Ap Hen
Przesuw konika: 120 mm
Moc głównego wrzeciona: 11/15 kW
Wykonanie elektryczne – napięcie/częstotliwość: 380/50 V/Hz
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 20 KVA
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła wałowa 650mm
marki FOD BYDGOSZCZ*DPPA III 50 650/140
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Wielopiła wałowa marki FOD BYDGOSZCZ* DPPA III 50 650/140
Numer katalogowy 7318
DANE TECHNICZNE
- max wysokość cięcia 140mm
- max szerokość elementu 700mm
- szerokość robocza wału z piłami 650mm
- max średnica piły 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
z góry:
Dkedpfx Ajy R Dpqsp Hen
- zapadki
- 2 wały ciągnące, zębate
z dołu:
- zapadki
- 2 wały ciągnące, gładkie
- wał z piłami
- wał ciągnący, ryflowany
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 4,4kW
- silnik 30kW
- wymiar maszyny dł/szer/wys 2500x1400x1900mm
- waga około 2500kg
– produkcji polskiej
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 36900 PLN
Cena netto: 8790 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
* Firma MAR-MASZ ręczy za jakość twojego zakupu, ale nie jest autoryzowanym przedstawicielem producenta. Wszelkie znaki towarowe i nazwy wykorzystujemy wyłącznie w celach informacyjnych, umożliwiających identyfikację towaru. Odsprzedajemy jedynie towar, który producent wcześniej wprowadził na rynek. Nie posiadamy związków biznesowych z producentem.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
Djdpsy R Dkzsfx Ap Hokn
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła z tarczą pływającą obrzynarka
WEINIGK 23T 245/120 laser
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7890
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 245mm
- szerokość wału dla obrzynarki 380mm
- szerokość wału dla wielopiły 320mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy dla obrzynarki 80mm
- średnica otworu tarczy dla wielopiły 65mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 900mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wkład do krótkich elementów
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- laser
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1900x1500x1800mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wał z tarczą pływającą do obrzynania
– w komplecie tuleja do wielopiły
– laser
– wkład do krótkich elementów
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Dkodpfx Apey Rtbis Hjn
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
Cosmec250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7751
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość robocza wału 250mm
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 60mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 520mm
- długość blatu 1580mm
*z góry:
- zapadki 2 rzędy
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
Dkedoy Rr Uuspfx Ap Hen
- wał z piłami
- rolka poślizgowa gładka, metalowa, poślizgowa
z dołu:
- rolka poślizgowa
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 0,75kW
- silnik główny 15kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1640x1400x1550mm
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła wałowa
marki FOD BYDGOSZCZ*DPPD III 50E 530/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Wielopiła wałowa marki FOD BYDGOSZCZ* DPPD III 50E 530/150
Numer katalogowy 7405
DANE TECHNICZNE
- max wysokość cięcia 150mm
- max szerokość elementu 700mm
- szerokość robocza wału z piłami 530mm
- max średnica piły 450mm (założona 350mm) 350mm
- średnica otworu tarczy 90mm
z góry:
- zapadki
- 2 wały ciągnące, zębate
z dołu:
- 2 wały ciągnące, gładkie
- wał z piłami
- wał ciągnący, gładki
- 4 rodzaje prędkości posuwu
- silnik posuwu około 2kW
- silnik 30kW
- wymiar maszyny dł/szer/wys 2400x1700x1900mm
Dksdjy Rrywopfx Ap Hon
- waga około 3000kg
– produkcji polskiej
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
* Firma MAR-MASZ ręczy za jakość twojego zakupu, ale nie jest autoryzowanym przedstawicielem producenta. Wszelkie znaki towarowe i nazwy wykorzystujemy wyłącznie w celach informacyjnych, umożliwiających identyfikację towaru. Odsprzedajemy jedynie towar, który producent wcześniej wprowadził na rynek. Nie posiadamy związków biznesowych z producentem.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
Djdpfx Aey Rrqpjp Hekn
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła wałowa
BRODPOLWP 150 150/400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2004, NUMER KATALOGOWY 7880
Dane techniczne:
- max wysokość cięcia 150mm
- max szerokość elementu 500mm
- szerokość robocza wału z piłami 400mm
- średnica wału 70mm
- max średnica piły 450mm
- z góry:
- przeciwodrzutniki
- 2 wały ciągnące, zębate – dociskane pneumatycznie
- z dołu:
Dkedpfx Apey Rrpxs Hen
- rolka poślizgowa
- przeciwodrzutniki
- wał ciągnący zębaty 2szt
- wał z piłami
- 2 wały ciągnące, zębate
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- silnik główny 55kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2120x1600x1630mm
- waga około 2750kg
ATUTY
– produkcji polskiej – solidna konstrukcja
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13310 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła
SCMM2 220/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7878
Dkodpoy Rrhzjfx Ap Hsn
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 220mm
- szerokość wału 200mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 1100mm
- długość blatu 1640mm
- z góry:
- rząd zapadek/odrzutników
- 1 rolka poślizgowa dociskowa, metalowa
- zapadki
- rolka poślizgowa, dociskowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe, metalowe
- z dołu:
- prowadnica
- zapadki/ odrzutniki
- gąsienica
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 29kW
- centralne smarowanie gąsienicy
- średnica króćca odciągu 180mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1600x1500mm - waga 1480kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 27900 PLN
Cena netto: 6643 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
COSMEC 250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7545
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 220mm
max średnica tarczy 300mm
średnica otworu tarczy 60mm
wysokość cięcia 100mm
szerokość blatu 650mm
długość blatu 1460mm
– z góry:
2 rzędy zapadek
wał gładki poślizgowy
wał z piłami
wał gładki, poślizgowy
Dksdpfx Asy Rrhbsp Hsn
– z dołu:
prowadnica
zapadki
gąsienica
2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,2kW
silnik główny 21kW
średnica króćca odciągu 180mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1450x1500mm
waga około 1800kg
– produkcji włoskiej
– dokumentacja DTR
– solidna maszyna
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Volkach
666 km
Rigo LAMIBIND 340 HM | 2249 | 2016
RigoAll models
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, Bindownica Rigo Lamibind 340 HM, używana
Rigo Lamibind 340 HM to kompaktowa i wydajna bindownica do krótkich i średnich nakładów. Ta używana maszyna oferuje szereg funkcji do profesjonalnej obróbki introligatorskiej.
Cechy szczególne:
- Wyposażona we frezarkę do precyzyjnej obróbki grzbietów
- Aktywne klejenie boczne dla niezawodnej oprawy
- Zintegrowana stacja okładek do łatwego mocowania okładek książek
- Prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego
- Nadaje się do papieru do druku cyfrowego i offsetowego
- System klejenia na gorąco (EVA)
- Nakładanie okładki: ręczne
- Zdejmowanie książek: ręczne
- Wydajność: odpowiednia dla małych i średnich nakładów
Szczegóły techniczne:
- Maksymalna długość bloku: 340 mm
- Maksymalna grubość bloku: 40 mm
- Frez: tarcze z węglików spiekanych, stałe - 0,5 mm
Wszechstronny, beztroski pakiet
Zajmujemy się wszystkim: od bezpiecznego pakowania i transportu po odprawę celną. Na życzenie możemy również przedstawić spersonalizowaną ofertę leasingową.
Zrównoważony i ekonomiczny
Dksdpevax Arsfx Ap Hen
Wybierz używaną maszynę i skorzystaj podwójnie: chroń środowisko i swój budżet. Pomimo możliwych oznak zużycia, otrzymasz produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.
Ogłoszenia
Gucin
42 km
Maszyna przeładunkowa
FuchsMHL 340
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, - Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, całkowicie odnowiona
- dostępna od zaraz
- duży wybór dodatkowego osprzętu dostępny
Dkodpfxsy I Ubxs Ap Hjn
Ogłoszenia
Miastko
274 km
Wielopiła Raimann
WEINIGK2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość gasienicy 25 cm Wysokość cięcia 10 cm Silnik 22 kW Gotowa do pracy.
Dedoy S Rpmopfx Ap Hjkn
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
HeidenhainLC 192F / ML 340 mm . 387093-25 SN:17500653G !
Zadzwoń
Stan: nowe, Przyrząd do pomiaru długości Heidenhain LC 192F ML 340 mm, . 387093-25, SN:17500653G, nieużywany w oryginalnym opakowaniu, w 100% funkcjonalny, zakres dostawy jak na zdjęciach
Dodpfsi Eal Hsx Ap Hekn
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Wiertarka elektro-pneumatyczna Scheer BM 340
ScheerBM 340
Zadzwoń
Stan: używany, Liczba wrzecion: 1 szt.
Dkjdpfx Aolfcnwjp Hjn
Moc silnika: 1,1 kW
Wysokość mocowania: ok. 100 mm
Szerokość robocza: 650 mm
Wiertarka nożna Scheer typ BM340
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Wielopiła Cosma RI 150s 2014
CosmaRI 150s
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, całkowita długość: 2 200 mm, całkowita szerokość: 2 150 mm, całkowita wysokość: 2 080 mm, Kolor: Szary
Waga: 3 500 kg
- Rok produkcji: 2014
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 04A62
- Moc głównego silnika [kW]: 30,0
- Maks. średnica tarczy [mm]: 450
- Maks. odległość między tarczami [mm]: 550
- Maks. szerokość cięcia [mm]: 690
- Maks. wysokość cięcia [mm]: 150
Dedpswnhy Ujfx Ap Hekn
- Min. długość obrabianego elementu [mm]: 2 000
- Prędkość posuwu:
- Min. prędkość posuwu [m/min]: 20
- Maks. prędkość posuwu [m/min]: 120
- Regulacja prędkości posuwu: bezstopniowa
- Prędkość obrotowa wrzeciona:
- Maks. prędkość obrotowa wrzeciona [obr./min]: 3 600
- Wymiary transportowe: 2200 mm x 2150 mm x 2080 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 3 500 kg
- Ilość pakietów transportowych: 1
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
Podatek VAT/marża: Odliczenie podatku VAT możliwe dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili, dla wszystkich urządzeń z sektora przemysłowego
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Neukamperfehn
799 km
Przegrody na półki do belek regałowych
SSI Schäfer / R3000 /APH 340 / Ø 12 mm
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Uwaga:
Jest to II. Produkt firmy Wahl, nowy i nieużywany.
II. Wybór oznacza, że mogą występować osady kurzu, minimalne zadrapania
lub zabrudzenia.
Dane techniczne przegródki:
Producent: SSI Schäfer
System regałów: R3000
nadaje się do belek regałowych KTZR 31036
Dodpfx Aepbvvtop Hokn
Głębokość ramy: 400 mm
Dostawa obejmuje
01x dzielnik półki, II. wybór (nowy towar)
Kolor materiału: ocynkowany
Typ: APH 340
Długość całkowita: ok. 340 mm
Długość użytkowa: ok. 315 mm
Szerokość całkowita: ok. 100 mm
Rura Ø: ok. 12 mm
Waga / jednostka: ok. 0,170 kg
Osoba kontaktowa w naszej firmie:
Pan: Andre Evering
Pan: Mario Klöver
Pan: Falk Deutsch
Ogólne informacje o przedmiocie:
Ten przedmiot jest oferowany tylko do odbioru. Każdy dodatkowy transport lub wysyłka tego przedmiotu
wysyłka tego przedmiotu wiąże się z dodatkowymi kosztami, o które można poprosić osobno
w zależności od miejsca dostawy lub zakresu dostawy.
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Wielopiła
BrodpolWP 100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wielopiła Brodpol WP 100
Średnica pił tarczowych(max) 350mm
Największy rozstaw skrajnych pił 320 mm
Dsdpfxoy Icwhs Ap Hjkn
Najmniejsza grubość cięcia 15mm
Największa grubość cięcia 100mm
Największa szerokość pryzmy 500mm
Minimalna długość pryzmy 550mm
Prędkość posuwu regulowana na falowniku 26m/min
Silnik główny o mocy 30kw
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTourneo Custom 340 L2 Active PHEV Pano el.Türen
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 20 km, moc: 171 kW (232,50 KM), rodzaj paliwa: hybrydowy, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 300 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: czerwony, liczba miejsc: 8, całkowita długość: 5 450 mm, całkowita szerokość: 2 032 mm, całkowita wysokość: 2 004 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 60604
----
Błąd i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Hak holowniczy, elektrycznie składany
* Okna w 2. rzędzie: okno uchylne w szybach bocznych
* Mata bagażnikowa za 3. rzędem siedzeń
* Lakier: metalik
* Kierownica podgrzewana
* Pakiet Exclusive – dach panoramiczny – Pakiet tylnych siedzeń 21 (6 miejsc, drzwi przesuwne z prawej i lewej strony, 2. rząd z 3 oddzielnymi fotelami, siedzenia zewnętrzne podgrzewane, środkowe siedzenie ze stolikiem na oparciu, 3. rząd z pojedynczymi fotelami) – 15 głośników B&O – oświetlenie ambientowe
* Pakiet na złe drogi 2: osłona pod silnikiem i skrzynią biegów ze stali
* Dach panoramiczny nieotwierany
* System nagłośnienia B&O z 15 głośnikami i mocą do 1000 W
* Obręcze aluminiowe 7,5 J x 19 w stylu Active w kolorze Absolute Black z oponami 235/50 R19 111/109T
* Drzwi przesuwne elektryczne z prawej i lewej strony – funkcja bezdotykowa i rolety przeciwsłoneczne w 2. rzędzie – Ford Key Free System (bezkluczykowe otwieranie/zamykanie) i Ford Power-Start (bezkluczykowy rozruch)
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
Dedpfx Apey R Ibqj Hjkn
* 2-stopniowe odblokowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej
* 3 gniazda USB dla 2. rzędu siedzeń
* ABS
* Poduszka powietrzna pasażera
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami LED
* Obudowy lusterek czarne lakierowane
* Bateria H7 AGM
* Trzecie światło stop
* Dach płaski
* Konsola dachowa
* Relingi dachowe, srebrne
* Alarm
* ESP
* Modem pojazdu – hotspot WiFi 5GModem – informacje o aktualnym stanie lub lokalizacji pojazdu oraz sterowanie wybranymi funkcjami pojazdu przez smartfon z aplikacją Ford – Aktualne informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym (w połączeniu z nawigacją) – WiFi hotspot (do 5G/LTE, do 10 urządzeń mobilnych)
* Elektryczne podnośniki szyb z przodu
* Elektryczny hamulec postojowy
* Podgrzewana przednia szyba
* Dywaniki welurowe z przodu
* Automatyczna skrzynia biegów bezstopniowa
* Zamykany schowek pasażera
* Podgrzewana tylna szyba
* Tylna wycieraczka
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe
* Oświetlenie wewnętrzne przestrzeni pasażerskiej
* Oświetlenie przednie wnętrza
* Automatyczna klimatyzacja 3-strefowa
* Zbiornik paliwa 63 l
* Tylne światła LED
* Reflektory LED – drogowe, mijania, do jazdy dziennej z kierunkowskazami LED z przodu, światła doświetlające zakręty – asystent świateł drogowych
* Kabel do ładowania, 1-fazowy
* Indukcyjna ładowarka do urządzeń mobilnych
* Kierownica Sensico w wyglądzie skóry
* Duża konsola środkowa
* Asystent zmęczenia kierowcy
* Asystent wzywania służb ratunkowych
* Oświetlenie piknikowe
* System audio Ford z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym i Ford SYNC 4 z nawigacją – cyfrowy odbiór radia DAB/DAB+ – modem pojazdu – wyświetlacz TFT 13" – zintegrowany panel sterowania i sterowanie audio z kierownicy – Ford SYNC 4 z AppLink i ekranem dotykowym – AppLink – wbudowana asystentka głosowa Amazon Alexa
* Zestaw do naprawy opon
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Wyposażony w czujnik deszczu wycieraczek
* Drzwi przesuwne z prawej i lewej strony z roletami przeciwsłonecznymi w 2. rzędzie
* Elastyczny system siedzeń na szynach
* Boczne poduszki powietrzne
* Stałe szyby boczne trzeciego rzędu
* Pakiet siedzeń 29: pojedynczy fotel pasażera regulowany manualnie w 4 kierunkach, fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 5 kierunkach, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, fotele kierowcy i pasażera z regulowanymi podłokietnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi, elektrycznie regulowane podparcie lę
Ogłoszenia
Langgöns
748 km
Podwozie ciężarówki
Scania114L 340 LB6x2 Unfallschaden
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 912 201 km, moc: 250 kW (339,91 KM), pierwsza rejestracja: 11/1999, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 12 420 kg, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, kolor: czerwony, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 3, zawieszenie: stal-powietrze, Producent: Scania - Typ/Model: 114L 340 LB6x2 Uszkodzony wskutek wypadku - Pierwsza rejestracja: 24.11.1999 - Przebieg: 912 201 km - Liczba osi: 3 - Norma emisji: Euro3 - Skrzynia biegów: manualna - Zawieszenie: resorowo-pneumatyczne - Masa własna: 12 420 kg -
Dsdpfoxtul Esx Ap Hjkn
Ogłoszenia
Butzbach
752 km
Wtryskarka
Sumitomi (SHI) DemagIntElect 100/470-340
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2010, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 7169-2037, Wtryskarka do tworzyw sztucznych (w pełni elektryczna) | Sumitomo SHI DEMAG - IntElect 100/470-340 (1000-340)
Siła zamykania [kN]: 1.000
Liczba komponentów: 1
Szerokość płyty mocującej [mm]: 620
Wysokość płyty mocującej [mm]: 620
Prześwit między kolumnami (poziomo) [mm]: 470
Prześwit między kolumnami (pionowo) [mm]: 420
Średnica pierścienia centrującego [mm]: 125
Minimalna wysokość formy [mm]: 200
Maksymalna wysokość formy [mm]: 430
Maksymalny rozstaw otwarcia [mm]: 380
Maksymalny skok wypychacza [mm]: 115
Gwint [M]: 16
Maksymalna masa narzędzia [kg]: 780
Maksymalna masa narzędzia po stronie ruchomej [kg]: 500
Średnica ślimaka [mm]: EE1:35
Maksymalna masa wtrysku [g] PS: EE1:139
Układ zespołów roboczych: EE1: poziomy
Wyposażenie: stacja pakowania, z robotem
Dkodsygib Nopfx Ap Hon
Oględziny możliwe w każdej chwili po wcześniejszym uzgodnieniu.
Załadunek na samochód ciężarowy bezpłatnie (Butzbach).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
#Tagi: Sumitomodemag | Intelect | 100-470-340
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Ciężarówka z płaską platformą
MANTGM 15.250/340 4X2 BL mit Kran Palfinger PK 11001
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 408 975 km, moc: 184 kW (250,17 KM), pierwsza rejestracja: 04/2009, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 7 580 kg, maksymalna waga ładunku: 7 420 kg, masa całkowita: 15 000 kg, rozmiar opony: 305/70R19.5, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 5 125 mm, hamulce: stały gaz, kolor: niebieski, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, długość przestrzeni ładunkowej: 6 300 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 500 mm, Wyposażenie: ABS, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, żuraw, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, numer rejestracyjny: domowy, 1x fotel pneumatyczny, elektrycznie sterowane lusterka, lusterka podgrzewane, elektryczne szyby lewa/prawa, klimatyzacja, osłona przeciwsłoneczna, tempomat, ABS (system zapobiegający blokowaniu kół), ASR (kontrola poślizgu napędu), stały hamulec zwalniający, przystawka odbioru mocy, automatyczna skrzynia biegów AS-Tronic, światła przeciwmgielne, skrzynka narzędziowa, resorowanie mieszane (resory paraboliczne z przodu, pneumatyka z tyłu), niska emisja hałasu G1, uchwyty mocujące, osłona podwozia, boczne osłony aluminiowe, klapy wahadłowe, okno dachowe, żuraw za kabiną, przycisk awaryjnego zatrzymania, składany, podpora dwupunktowa hydrauliczna, 2x hydrauliczne wysuwy, zielona plakietka ekologiczna.
Dsdsvhk Ivepfx Ap Hokn
Rozstaw osi: 5125 mm. Zabudowa: platforma z burtami aluminiowymi i żurawem Palfinger PK 11001-A. Skrzynia biegów: ZF 12 AS 1210 OD, MAN TipMatic, MAN BrakeMatic, kabina kierowcy typu C, klimatyzacja.
Wykres udźwigu: 3,8 m – 2550 kg, 5,7 m – 1660 kg, 7,6 m – 1240 kg.
Wysokość załadunkowa ok. 1050 mm!
Silnik posiada taką samą pojemność skokową 6,871 m³ jak wersja 340 KM!
Koło zapasowe dostępne za dopłatą! Wyposażenie dodatkowe bez gwarancji, zastrzegamy sobie prawo do zmian, wcześniejszej sprzedaży oraz pomyłek!
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "wintertechnik wielopiła mjx 340"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

















































































































































































































































































































































































