Używane Holz-Her Streamer 1057 Fü + Pu na sprzedaż (9 762)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sankt Peter im Sulmtal
641 km
Maszyna do gięcia krawędzi
HOLZ-HER1405
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1988, Praca kawałek grubości 0,4 - 8 mm maksymalna wysokość obrabianego przedmiotu. 51 mm Min. pracy kawałek szerokość 50 mm min pracy kawałek długości 180 mm krawędzi magazyn dla PVC i paski rolki pneumatyczne ciśnienie dla krawędzi magazine edge wycinanie jednostki
Dkedpsbahd Eefx Ap Hjn
cięcia jednostka z 2 piły frezarki agregacji
Polerowanie jednostkę paszy aplikacji kleju 11 m/min prędkość z fin dysza powietrza ciśnienie 6 bar długość 3750 mm
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Oklejanie krawędzi
Holz-HerAuriga 1308 XL Power
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Maszyna używana
Rok produkcji: 2023
177 godzin pracy
Wyposażenie i dane techniczne:
Sterowanie Edge Control PPC 322 W z kolorowym ekranem dotykowym 21,5" 16:9
Tryb oszczędzania energii ECO MODE
Mechaniczne ustawianie mostka dociskowego
Djdpsy Rgwqjfx Ap Hskn
Wysuwana podpora elementu obrabianego 600 mm
Przedłużenie wysuwanej podpory elementu obrabianego
Trójkolorowa lampa LED przy wlocie
Mechaniczna regulacja prowadnicy wlotowej
Długa prowadnica wlotowa
Stół z poduszką powietrzną BS 301
Pakiet iTronic
Agregat do frezowania wstępnego FG201 z 2 głowicami frezującymi, wysokość 64 mm
Podajnik obrzeża 1903
System nakładania kleju GluJet GJ 301
Automatyczna regulacja wysokości kleju (dysza z czujnikiem)
Magazyn na 4 wkłady
Pojemnik na resztki GluJet
Docisk DW 301 z silnikową osią NC
Urządzenie natryskowe GM301 po sekcji docisku z środkiem poślizgowym do obrzeży na wysoki połysk
Agregat kapujący 1918 pneumatyczny (60 mm)
Osłony odciągowe do agregatu kapującego
Agregat frezujący FR301 MOT6
Agregat kopiujący rogi FF 301 MOT1, w tym zmotoryzowana, pozioma regulacja osi
Program półek
Agregat cykliny ZK301 MOT4 z pakietem do wysokiego połysku
Cyklina powierzchniowa FK701
Kompletne urządzenie natryskowe do środków separujących i czyszczących
Agregat polerujący
Dostępność: od ręki
Miejsce magazynowania: Flörsheim
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Centrum obróbcze CNC 3-osiowy strumień wody
HOLZ-HERUNI-MASTER 7226
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, Sprzedam 3-osiowe centrum obróbcze CNC HOLZ-HER UNI-MASTER 7226 ze stołem poprzecznym. Rok produkcji: 2001.
Konfiguracja:
- 3-osiowa wrzeciono główne, świeżo po pełnej regeneracji / chłodzenie wodne
- Magazyn narzędzi na głowicy, 6 pozycji HSK63
- 1x piła rowkująca w osi X
- Głowica wiertarska 16+4 wrzeciona wiertarskie
- Użyteczna powierzchnia robocza 3100x1360 mm
- 2 pola robocze, 4 strefy zaciskowe
- Automatyczny system centralnego smarowania
- Oprogramowanie Holzher z instrukcją obsługi
- Pompa SIEMENS ELMO-L S22 2,35 kW
- Dodatkowa pompa próżniowa do prac szablonowych lub dodatkowych urządzeń zaciskowych
Djdpfx Apei U Dxuo Hokn
Stan bardzo dobry. Dostępny od ręki z magazynu.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HERPRO-MASTER 7023
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Sprzedam 3-osiowe centrum obróbcze CNC HOLZ-HER PRO-MASTER 7023 ze stołem trawersowym
rok budowy 2009.
Konfiguracja:
3-osiowe wrzeciono główne 6 KW
Magazyn narzędzi 4 pozycje HSK63 na głowicy
1x piła do rowkowania w kierunku X
Głowica wiercąca 16+4+2 wrzeciona wiercące
Użyteczny obszar roboczy 3200 x 1060 x 378 mm.
2 powierzchnie robocze, 4 strefy mocowania
Automatyczny system centralnego smarowania
Oprogramowanie Holzher z instrukcją obsługi.
Pompa BECKER 250 m3/godz.
Dodpfxett S D Rs Ap Hokn
Dodatkowe podciśnienie do pracy z szablonami lub dodatkowymi urządzeniami mocującymi.
Stan dobry. Dostępna bezpośrednio z magazynu.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HERECO-MASTER 7113
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2000, Sprzedam 3-osiowe centrum obróbcze CNC HOLZ-HER ECO-MASTER 7113 ze stołem trawersowym
rok budowy 2000.
Konfiguracja:
3-osiowe wrzeciono główne 7,5 KW
Magazyn narzędzi 4 pozycje HSK63 na głowicy
1x piła rowkująca w kierunku X
Głowica wiercąca 9+2 wrzeciona wiercące
Powierzchnia robocza 2300 x 1000 x 130 mm.
2 powierzchnie robocze, 4 strefy mocowania
Automatyczny system centralnego smarowania
Oprogramowanie Holzher z instrukcją obsługi.
Pompa RIETSCHLE 2,2 KW
Dodatkowe podciśnienie do pracy z szablonami lub dodatkowymi urządzeniami mocującymi.
Dkjdstt Sy Hspfx Ap Hsn
Stan dobry. Dostępna bezpośrednio z magazynu.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Strugarka
HOLZ-HER1710
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1980, Sprzedam małą dwustronną strugarkę Holz-Her 1710. Posuw górny, szerokość robocza 110 mm, wysokość robocza 90 mm, 2 wrzeciona. Konfiguracja: prawa-lewa 3 kW. Łączna moc ok. 5,5 kW. Maszyna szczególnie odpowiednia do małych elementów, lameli, uli itp. W pełni sprawna! Stan bardzo dobry. Dostępna od zaraz.
Dkjdpfxeyc N Eas Ap Hon
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła panelowa pionowa stojąca 5300x2200mm
HOLZ-HERSupercut
Zadzwoń
Rok budowy: 2010, stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam automatyczną pionową piłę panelową stojącą bez tarczy nacinającej HOLZ-HER Supercut,
obszar cięcia 5300x2200mm
Dodpfepl Svcox Ap Hjkn
silnik 3,0kW.
Piła przechylana 0-90°.
Średnica tarczy piły głównej 240-250mm / 2850rpm.
Stan bardzo dobry.
Dostępna w tym samym stanie.
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Stojąca piła panelowa Holz-Her 1220
Holz-Her1220
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1991, Maszyna używana
Rok produkcji: 1991
Automat stojący,
Zakres cięcia 5.300 x 2.200 mm (szerokość cięcia x wysokość cięcia),
Średnica tarczy piły 300 mm,
Sterowanie do cięć pionowych i poziomych,
z aluminiowymi ogranicznikami składanymi i aluminiowym podparciem pośrednim,
z urządzeniem do wstępnego nacinania SUPER-CUT
Silnik 3 kW - 400 V
Dostępność: krótkoterminowa
Lokalizacja: Röllbach
Dodpfxjx Rr D Ae Ap Hskn
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Okleiniarka
HOLZ-HERAURIGA 1308XL
Zadzwoń
Stan: używany, Holz Her Auriga 1308 XL
Kompaktowa konstrukcja – grubość obrzeża 0,4 – 8 mm
Sterowanie SPS Edge-Control, dotykowy monitor PPC w kolorze
System iTronic – adaptacyjna regulacja ilości kleju i nacisku oraz rutyna płukania
Agregat wstępnego frezowania przed jednostką klejącą
Automatyczny magazynek obrzeży dla materiałów w rolkach i taśmach
Stacja nakładania kleju GLU JET na wkłady + klejenie PU, z dyszą dotykową
Wysokość obrabianego elementu 8-60 mm
Pakiet do wysokiego połysku
Zespół dociskowy pneumatyczny
Agregat kapujący pneumatyczny dla obrzeży w rolkach i taśmach do 8 mm grubości, z pneumatyczną zmianą kąta cięcia pił z 0 do 10°
Agregat frezujący wielofunkcyjny 1827 MOT4, frezowanie na równo do 8 mm, frezowanie promieniowe – fazowanie 15° przez osie NC
Agregat do frezowania kształtowego – zaokrąglanie narożników do 3 mm grubości obrzeża, wysokość robocza 12 – 60 mm, możliwe postforming
Agregat cyklinujący 1929 MOT4, do faz i promieni z 2 uchwytami cykliny sterowanymi osiami NC
Agregat cykliny powierzchniowej FK701 z wstępnym i końcowym prowadzeniem – wykończenie powierzchni
Agregat polerujący
Urządzenie natryskowe na wejściu i wyjściu
Urządzenie natryskowe ze środkiem poślizgowym do krawędzi na wysoki połysk
Kompletne wyposażenie w narzędzia DIA w zestawie
Pierwsza dostawa 2020
Maszyna w STANIE IDEALNYM, pochodzi z leasingu – mały zakład
Dostępna od ręki z magazynu Lieboch
Dkodsy Icmpspfx Ap Hsn
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Centrum obróbcze CNC Holz-Her Uni-Master 7226 K
Holz-HerUni-Master 7226 K
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Maszyna używana
Rok produkcji: 2005
Dkedpex Enpqsfx Ap Hon
Wyposażenie i dane techniczne:
- Maszyna bazowa 555
- Wymiary obróbki (frezowanie zewnętrzne):
- X = 3514 mm
- Y = 1544 mm
- Maksymalne wymiary obróbki:
- X = 3868 mm
- Y = 1746 mm
- Z = 325 mm
- Podpora elementu obrabianego z 8 konsolami, pneumatycznie zaciskane
- Agregat wiertarski 7968:
- 18 pionowych wrzecion wiertarskich, rozstaw 32 mm
- 12 w osi X i 6 w osi Y
- każde sterowane indywidualnie
- układ w formie litery T
- maksymalna średnica wiercenia 35 mm (w zależności od grubości płyty)
- Skok wysuwu wrzeciona: 70 mm
- Kierunek obrotów: naprzemiennie prawo/lewo
- n = 4725 obr/min, płynna regulacja
- 2 poziome agregaty wiertarskie w osi X, 1 poziomy agregat wiertarski w osi Y
- Agregat piłujący 7946:
- Silnik: 3,5 kW
- Obrót o 90°, pozycjonowanie pneumatyczne
- n = 5300 obr/min
- Uchwyt narzędziowy A Ø = 200 mm, I Ø = 30 mm, B = maks. 3,5 mm
- Cięcie/rowkowanie w kierunku X i Y
- Agregat frezarski 7935:
- wrzeciono 6 kW, chłodzenie wodne
- Agregat frezarski 7982:
- do frezowania zamków do drzwi
- Magazyn narzędziowy 7996:
- 18-pozycyjny magazynek (talerzowy)
- Pompa próżniowa o wydajności 140 m³/h
- Pilot ręczny
- Sterowanie PC z systemem TwinCAM WOP
- Sterowanie Siemens
Dostępność: od ręki
Miejsce magazynowania: 63934 Röllbach
Ogłoszenia
Neustadt am Rübenberge
665 km
Okleiniarka
HOLZ-HER1310
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Okleiniarka HOLZHER, typ 1310 wyposażona w: stację kleju w patronach, obcinanie na równo, dwa wielofunkcyjne agregaty frezujące, cyklina profilowa, polerowanie, stan dobry.
Dodpfox H Sutex Ap Hjkn
Ogłoszenia
Erding
652 km
Pionowe centrum obróbcze do drewna
HOLZ-HEREVOLUTION 7405 4mat white Edition
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, numer maszyny/pojazdu: 7405_408, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 788 h, HOLZ-HER Evolution 7405 White Edition Centrum obróbcze CNC
Do sprzedaży oferujemy bardzo zadbane centrum obróbcze CNC HOLZ-HER Evolution 7405 White Edition z roku produkcji 2016.
Maszyna znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Istnieje możliwość prezentacji pod napięciem.
Szczególną zaletą są wyjątkowo niskie godziny pracy – tylko 788 godzin obróbki z aktywnym posuwem.
Maszyna została w 2021 roku profesjonalnie serwisowana i całkowicie ponownie skalibrowana przez producenta. Od tego czasu była wykorzystywana tylko sporadycznie i pracuje bardzo cicho, precyzyjnie i niezawodnie.
Dkjdpfx Aoy Sicxep Hjn
Dane techniczne
Producent: HOLZ-HER
Model: Evolution 7405 White Edition
Rok produkcji: 2016
Nr seryjny: 7405_408
Oprogramowanie / Sterowanie
Wersja CAMPUS: 6.4.4.2
Wersja NC-Hops: 6.6.2.207
Godziny pracy
Posuw aktywny / Godziny obróbki: tylko 788 h
Maszyna WŁĄCZONA: 6 723 h
Wyposażenie
Wykonanie 4-MAT
Agregat wiertarski z 15 wrzecionami
Agregat piły i rowkowania
Agregat frezujący z 6-pozycyjnym zmieniaczem narzędzi
Sterownik ręczny
Obróbka pionowa i pozioma
System mocowania próżniowego
Idealnie nadaje się do:
- produkcji mebli
- wykończenia wnętrz
- produkcji kuchni
- stolarni
- rozpoczęcia pracy z CNC lub zwiększenia wydajności
Stan
Bardzo zadbany stan ogólny
Regularnie serwisowana
W 2021 roku profesjonalnie ponownie skalibrowana przez producenta
Od tego czasu była mało używana
Natychmiast gotowa do pracy
Pracuje bardzo czysto i precyzyjnie
Brak znanych usterek technicznych
Maszyna może być oglądana i testowana podczas pracy.
Dostępność
Dostępna od 25. tygodnia 2026 roku.
Oględziny po wcześniejszym umówieniu.
Możliwość wsparcia przy załadunku i organizacji transportu.
Cena
Cena do negocjacji: 43 900 € netto.
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Centrum obróbcze CNC z magazynem płyt
Holz-HerDynestic 7532 10.5 automatic mit Store-Master 511
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2019, Maszyna używana
Rok produkcji: 2019
Wyposażenie i dane techniczne:
- Przeznaczona do klasycznej obróbki nestingowej z płytą zużywalną
- Korpus maszyny – konstrukcja spawana z szlifowanymi i hartowanymi prowadnicami pryzmowymi dla bramy jezdnej, głowicy roboczej oraz konsol
- Brama jezdna w wersji typu gantry
- Napęd zębatkowy, śrubowy skośnozębny w osiach X i Y, napęd śrubą kulową w osi Z dla precyzyjnego pozycjonowania
Wymiary obróbcze:
- Maks. powierzchnia podparcia na stole nestingowym:
X = 3100 mm, Y = 1560 mm
- Maks. przesuw roboczy:
X = 4695 mm, Y = 2100 mm, Z = 293 mm
- Maks. wysokość przejazdu stołu DYNESTIC:
Z = 100 mm od górnej powierzchni stołu (bez płyty zużywalnej)
Dodswka Upjpfx Ap Hekn
- Maksymalna programowalna prędkość:
prędkość wektorowa: 128 m/min
X = 80 m/min, Y = 100 m/min, Z = 25 m/min
- Stół DYNESTIC:
- Sztywny, ciągły stół roboczy z podziałką raster
- Ciągłe rowki w kierunku osi X i Y
- Odstęp między rowkami: 50 mm
- 25 metrów uszczelki do mocowania płyty zużywalnej
- Pola próżniowe: system próżniowy jednosekcyjny
- Zespół wiertarski 7877:
- 19 wrzecion
- Moc napędu: 1,7 kW
- 13 wrzecion pionowych:
- Aktywowanych indywidualnie
- Układ w kształcie litery U
- 5+4 w X i 4 w Y
- Raster 32 mm
- Maks. średnica wiertła: 35 mm
- Całkowita długość wiertła: 70 mm od końca mocowania (w zależności od grubości płyty)
- Skok wrzeciona: 70 mm
- Kierunek obrotu: prawo/lewo zmiennie
- Prędkość: 1000–4400 obr./min, płynna regulacja
- Mocowanie: gwint M10, pasowanie 11 mm
- Bez narzędzi, bez mocowań
- 6 wrzecion poziomych:
- 2 podwójne wrzeciona w osi X
- 1 podwójne wrzeciono w osi Y
- Mocowanie: gwint M10, pasowanie 11 mm
- Maks. długość wiertła: 63 mm od końca mocowania
- Bez narzędzi, bez mocowań
- Agregat frezujący 7842:
- Moc: 12,0 kW (S6)
- Prędkość: 1000–24000 obr./min, płynna regulacja
- Maks. moc przy 12000–24000 obr./min
- Chłodzenie powietrzem
- Uchwyt HSK-F 63
- Nakrętka prawoskrętna (do narzędzi prawoskrętnych)
- Uchwyt zaciskowy na trzpieniu HSK
- Łożyska ceramiczne (hybrydowe)
- Maks. waga narzędzia: 6 kg (wraz z uchwytem)
- Narzędzia: frezy i narzędzia szlifierskie maks. Ø 160 mm
- Osłona bezpieczeństwa zgodna z normą CE
- Boczne i tylne ogrodzenie ochronne
- Pompa próżniowa: 500 m³/h, suchobieżna
- Bezpieczeństwo operatora: kurtyny świetlne z przodu maszyny
- Sterownik ręczny do zdalnego sterowania maszyną, funkcje:
- Start/stop programu obróbczoego
- Regulacja prędkości cyklu obróbki
- Przycisk reset
- Ręczne posuwy/przejazdy szybkie dla wszystkich osi
- Awaryjne zatrzymanie (NOT-AUS)
- Oprogramowanie CAMPUS V7 CAD/CAM, 1 licencja maszynowa, zawiera:
- CAMPUS NC-HOPS:
- Graficzny system wariantów z funkcjami WOP oraz CAD/CAM do tworzenia wariantów części z użyciem makr
- CAMPUS MT-Manager
- CAMPUS Workcenter
- Interfejs CAMPUS DXF
- Automatyczne centralne smarowanie
- Automatyczne smarowanie w zadanych interwałach
- Dodatkowe uszczelnienie przeciwpyłowe – nadciśnienie w każdym wózku prowadzącym
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
HOLZHER 6310 CUT 110
HOLZ-HER6310 CUT 110
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2007, długość cięcia (maks.): 4 250 mm, Pilarka panelowa wyprodukowana w 2007 roku. Pilarka HOLZHER 6310 CUT 110 charakteryzuje się długością cięcia 4250 mm i szerokością cięcia 2700 mm. Wyposażona jest w system Cut Control z ekranem dotykowym, wózek piły z piłą główną i piłą do podcinania oraz jednostkę do rowkowania z regulacją głębokości. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości cięcia, rozważ piłę panelową HOLZHER 6310 CUT 110, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Uwaga dotycząca stanu: nie przebudowany - bez gwarancji
• Szerokość cięcia: 2700 mm (oryginalna 5250 mm, skrócona o 2550 mm do 2700 mm)
• Ekran po prawej stronie
• Sterowanie: System Cut Control z obsługą za pomocą ekranu dotykowego
• Urządzenie do mocowania kątowego po prawej stronie
• Wózek piły: sterowana piła główna/podcinająca
Dedpsy N Scpjfx Ap Hekn
• Moc silnika: 18,5 kW (główna) / 2,2 kW (podcinająca)
• Piła podcinająca: ręczna regulacja szerokości i wysokości
• Jednostka rowkująca: 2 ustawienia wysokości rowka (głębokość rowka regulowana 2-12 mm, do maks. 9-19 mm)
• Drukarka etykiet: TLP2742
• Jednostka wycinająca
• Dodatkowa jednostka wydmuchująca przemieszczająca się wraz z wózkiem piły
• 3 dodatkowe stoły podporowe, 2400 mm, z mechanizmem przesuwu
• Szafa sterownicza po stronie maszyny, w tym monitorowanie prędkości z wyłącznikiem bezpieczeństwa
• Jednostka postformingowa, w tym jednostka podcinająca
• Automatyczne centralne smarowanie
• Zamknięta belka dociskowa
• Urządzenie do cięcia folii
Dodatkowe wyposażenie
• Opcjonalnie za dodatkową opłatą: System odsysania pyłu (4 000,00 €)
• Marka: AL-KO
• Model: POWER UNIT 300P
• Rok produkcji: 2011
• Przepływ powietrza: 5089 m³/h
• Podciśnienie: 2050 pA
• Moc silnika: 7,5 kW
• Wlot ssący: 300 mm
• Zbiornik: 3 zbiorniki, 250 l każdy
• Zintegrowany automatyczny wyłącznik
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Okleiniarka
HOLZ-HERSprint 1317
Zadzwoń
Stan: używany, Holz Her Sprint 1317
Wersja ciężka - grubość obrzeża 0,4 - 8 mm
Sterowanie ekranem SPS
Liniał wprowadzający sterowany przez SPS
Agregat przedfrezujący do przygotowania przed jednostką klejącą
Magazyn obrzeży w pełni automatyczny na materiały z roli i taśmę
Stacja nakładania kleju na wkłady + klejenie PU
Nakładanie kleju metodą natryskową
Wysokość elementu 6-50 mm
Regulacja wysokości nakładania kleju
Agregat dociskowy pneumatyczny
Agregat kapujący 1918 do materiału z roli i taśmy o grubości do 8 mm
Dkodoy Ewv Hepfx Ap Hjn
Z pneumatycznym ustawianiem kąta pił kapujących od 0 do 10°
Agregat frezujący 1942 MOT2 do frezowania na równo 8 mm, frezowania promieni oraz fazowania pod kątem 15°
Agregat cyklinujący do faz i promieni z 2 uchwytami na ostrza
Agregat frezowania kształtowego 1832 zaokrąglający narożniki podczas przejścia dla obrzeży do 3 mm grubości
Pneumatyczne załączanie i rozłączanie
Agregat do szlifowania powierzchni – wykończenie
Maszyna jest SPRAWNA i w DOBRYM STANIE
Z miejsca
Ogłoszenia
Austria
849 km
HOLZHER 1255 3858/1-101
HOLZ-HER1255 3858/1-101
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2011, całkowita szerokość: 4 200 mm, całkowita wysokość: 2 900 mm, masa całkowita: 700 kg, Pilarka panelowa wyprodukowana w 2011 roku. Model HOLZHER 1255 3858/1-101 charakteryzuje się maksymalną długością cięcia wynoszącą 3300 mm i wysokością cięcia 2200 mm, zapewniając wszechstronne możliwości cięcia. Mocny silnik o mocy 4,0 kW i zintegrowany system sterowania zapewniają precyzję i wydajność. Rozważ możliwość zakupu tej pilarki panelowej HOLZHER 1255 3858/1-101. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Wydajność cięcia: pozioma 3300 mm; pionowa 2200 mm; głębokość cięcia 60 mm
• Moc silnika piły: 4,0 kW
• Zasilanie: 400 V, 50 Hz
• Średnica tarczy: 250 mm
• Prędkość obrotowa tarczy: ok. 5 450 obr.
• Kierunki cięcia: pionowy i poziomy
• Urządzenie do cięcia pod kątem: 0°, 22,5°, 45°
• Interfejs odsysania pyłu: średnica otworu 120 mm; wymagana wydajność ok. 1 400 m³/h
• System sterowania: Zintegrowane sterowanie HOLZ-HER (elektroniczny system pozycjonowania)
• Wyposażenie bezpieczeństwa: pełna osłona tarczy tnącej; dwuręczna kontrola bezpieczeństwa; mechaniczny system przytrzymujący
Dimensions
Dsdey Nxkyopfx Ap Hokn
Machine Depth 1600 mm
Ogłoszenia
Niemcy
794 km
Piła panelowa stojąca
Holz-Her1225
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Maszyna używana
Rok produkcji: 2005
Stan: prowadnice lekko zużyte, nadaje się tylko do cięć zgrubnych
Dsdpfewqifkex Ap Hjkn
Wyposażenie i dane techniczne:
- Długość cięcia: 4300 mm
- Maks. wysokość prześwitu: 2200 mm
- Maks. wysokość obrzynania: 2100 mm
- Maks. wysokość podcinania pionowego: 2100 mm
- Głębokość cięcia: 80 mm
- Silnik: 5,5 kW
- Prędkość obrotowa piły: 4500 obr./min
- Średnica tarczy pilarskiej: 300 mm
- Odsysanie: 2 x 100 mm
- Zużycie sprężonego powietrza: 60 NL/min
Wymiary: 5620 x 1480 x 2990
Dostępność: od ręki
Miejsce składowania: Flörsheim
Ogłoszenia
Willroth
823 km
Okleiniarka
HOLZ-HERSprint 1329 Premium
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2015, Funkcjonalność: nieprzetestowany, Okleiniarka HOLZ-HER Sprint 1329 Premium
- Rok produkcji: 2015
- Dostępna od zaraz
- W zestawie stół poduszkowy
- System na wkłady i granulat
- Ekran dotykowy
Dodpfx Apjy S Habe Hokn
- Agregat wstępnego frezowania
- Klejenie: system GlueJet
- Odcinanie (2 silniki)
- Frezowanie wielofunkcyjne
- Zaokrąglanie narożników (2 silniki)
- Noże promieniowe i płaszczyznowe
- Polerka
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Okleiniarka Holz-her Sprint 1417, rok 2001
Holz-herSprint 1417
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, całkowita wysokość: 1 750 mm, całkowita długość: 5 650 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, Waga: 1.950 kg
Cena: na zapytanie
- Rok produkcji: 2001
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 468/0-103
- Wymiary transportowe: 5650 mm x 1100 mm x 1750 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 1950 kg
- Paczki transportowe [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/opodatkowanie marży: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w dowolnym momencie dla wszystkich urządzeń przemysłowych
Dsdpfx Apoxlqpde Hskn
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Wertykalna pilarka panelowa Holz-her 1987
Holz-her
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1987, całkowita długość: 4 300 mm, całkowita szerokość: 1 350 mm, całkowita wysokość: 2 550 mm, Kolor: Szary
Waga: 1 250 kg
- Rok produkcji: 1987
- Dostępna dokumentacja: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 1454/8-75
- Maks. wysokość cięcia pionowo [mm]: 1 900
- Maks. szerokość cięcia [mm]: 3 300
- Min. średnica tarczy [mm]: 100
- Cięcie poziome: Tak
- Cięcie pionowe: Tak
- Wymiary transportowe: 4 300 mm x 1 350 mm x 2 550 mm (d x sz x w)
- Waga transportowa [kg]: 1 250 kg
- Liczba paczek transportowych: 1
Informacje finansowe
Dksdsw Rm Inepfx Ap Hon
Podatek VAT: Podana cena jest ceną netto, nie zawiera podatku VAT
Podatek VAT/opodatkowanie marży: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa oraz przyjęcie maszyn w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszelkiego sprzętu przemysłowego
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Okleiniarka
HOLZ-HERSPRINT 1327 Classic
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Zapytania proszę kierować do:
Zoltán Utasi
+36 30 205 7380
• zmechanizowana regulacja mostu dociskowego
• układ elektryczny do bezstopniowego posuwu 400 V / 50 Hz, 2,2 kW
• „Sterowanie PPC 221 – z kolorowym wyświetlaczem VGA 8,4''”
Wydajny system sterowania o bardzo prostej obsłudze
• Agregat frezujący krawędzie 1802, 400 V (2 x 2,0 kW, 200 Hz, 12 000 obr./min)
z 2 jednostkami frezującymi do wstępnego frezowania krawędzi płyt
• Frez, diamentowy Ø 70 x 64 x 30 mm, Z2, lewy obrót
Do agregatu wstępnego frezowania 1801 / 1802
• Frez, diamentowy Ø 70 x 64 x 30 mm, Z2, prawy obrót
Do agregatu wstępnego frezowania 1801 / 1802
• Podajnik obrzeży 1903 SYNCHRO
automatyczny transport taśm i materiału paskowego
• Stacja nakładania kleju Glu Jet GJ301 automatyczna
(2,3 kW, 50 Hz)
• Agregat dociskowy 1913 pneumatyczny
pierwszy wałek napędzany, 2 dodatkowe wałki dociskowe z indywidualnym sterowaniem pneumatycznym
• Agregat obrzynający 1918 (60 mm) pneumatyczny
(2 x 0,45 kW, 12 000 obr./min) pneumatycznie odchylany 0/10°
• Agregat frezujący wielofunkcyjny 1827 pneumatyczny
Dedpfex Huhcex Ap Hokn
(2 x 0,65 kW, 200 Hz, 12 000 obr./min)
• Rolki kopiujące pionowe ręczne
ręczna regulacja rolki kopiującej pionowej co 0,1 mm do frezowania naddatku obrzeża, np. na obrzeża z tworzywa sztucznego
• Frez, diamentowy Ø 56 / 60 mm, Z = 2, R = 2,0 mm, lewy obrót
Narzędzie jednolite, diamentowane, z technologią CM (system LEUCO) z zintegrowanym odciągiem wiórów, opatentowany ProLock-E
• Frez, diamentowy Ø 56 / 60 mm, Z = 2, R = 2,0 mm, prawy obrót
Narzędzie jednolite, diamentowane, z technologią CM (system LEUCO) z zintegrowanym odciągiem wiórów, opatentowany ProLock-E
• Agregat kopiujący narożniki 1832 (1 x 0,35 kW, 200 Hz, 12 000 obr./min), na grubość obrzeża do 3 mm
• Frez, diamentowy Ø 53 mm x 10 mm x 16 mm, Z = 3, R = 2 mm,
z technologią CM (system LEUCO), ze zintegrowanym odciągiem wiórów, do agregatu profilującego 1832
• Agregat cyklinujący 1929 pneumatyczny
w tym pneumatyczna regulacja osobno dla góry i dołu
• Noże odwracalne HW do uchwytu cykliny 1929 / 1927
R = 2,0 mm (potrzebne 2 szt.)
• Agregat cykliny płaskiej 1964
Usuwanie pozostałości kleju w celu uzyskania czystego łączenia.
• Agregat polerujący 1940 (2 x 0,12 kW, 50 Hz, 1400 obr./min)
Do końcowego czyszczenia i polerowania obrzeży. Z 2 tarczami tekstylnymi, zakres odchylenia 0–5°
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Kramolín
376 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HER7018K
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Oferujemy na sprzedaż bardzo zadbane centrum obróbcze CNC HOLZ-HER EASY-MASTER 7018K.
Maszyna jest sprawdzona, regularnie serwisowana i gotowa do natychmiastowego użycia.
🔧 Wyposażenie i zalety maszyny:
• Wydajne główne wrzeciono frezarskie 6,5 kW (HSK 63 F)
• Agregat wiertarski:
- 10 pionowych wrzecion do wiercenia powierzchniowego
- 4 poziome wrzeciona do wiercenia w krawędziach (2× oś X, 2× oś Y)
• Agregat do rowkowania z piłą
• Mocna pompa próżniowa BECKER
Dksdsyc Ulljpfx Ap Hon
• Magazyn narzędzi: 8 pozycji + pamięć na 6 narzędzi poza maszyną
• Przejrzysty pulpit sterowniczy, pilot do zdalnej obsługi
• Intuicyjne oprogramowanie sterujące CAMPUS
• Zestaw przyssawek próżniowych + bonus – obrotowe przyssawki
⚙️ Konstrukcja
• Wysokiej precyzji osłonięte prowadnice liniowe, zabezpieczone przed kurzem i zabrudzeniami
• Długotrwała stabilna precyzja, wysoka sztywność i długa żywotność
📦 Dostępne od ręki
Cena netto, bez VAT.
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Maszyny do okleinowania krawędzi
Holz-HerLumina 1380
Zadzwoń
Rok budowy: 2016, stan: dobry (używany), Zapytania prosimy kierować do:
Zoltán Utasi
Djdpfswkf Twox Ap Hekn
+36 30 205 7380
• Grubość obrzeża (obrzeża z rolki): 0,4 - 3 mm
• Grubość obrzeża (formatek ciętych na długość):
o maks. 3 mm z jednostką FF701
o maks. 8 mm bez jednostki FF701
o maks. 15 mm możliwe po zmianie narzędzia na jednostce frezującej
• Wysokość obrzeża: maks. 65 mm
• Grubość elementu: 8 - 60 mm
• Szerokość elementu: min. 65 mm
• Długość elementu: min. 160 mm
• Prędkość posuwu: regulowana 10 - 18 m/min
LUMINA 1380 Ltronic – elektryczna regulacja docisku belki
Automatyczne smarowanie łańcucha transportowego
Przygotowanie do podłączenia powrotnego RETURN
Instalacja elektryczna do regulowanego posuwu 400 V / 50 Hz, 2,2 kW
Sterowanie Edge Control 19 z ekranem dotykowym 18,5"
ECO MODE – tryb oszczędzania energii
Agregat wstępnego frezowania 1802 z 2 jednostkami frezującymi
Podajnik obrzeży MG701 SYNCHRO – automatyczny transport taśm i pasków obrzeżowych
Agregat Laser Edging Ltronic LT702 NIR+
System nakładania kleju Glu Jet GJ302 – automatyczny, z elektryczną regulacją wysokości klejenia (dysza śledząca) (EVA, PUR)
Zbiornik płuczący Glu Jet
Wózek zmiany GJ302
Wózek zmiany LT702
Sekcja dociskowa 1913 MOT: pierwszy wałek napędzany, 2 wałki podporowe
Agregat natryskowy za dociskiem z użyciem antyelektrostatycznej cieczy chłodzącej
Agregat odcinania 1918 (60 mm) – pneumatyczny
Agregat kopiowania konturów FR701: układ bezluzowy, 6 w pełni cyfrowych osi NC zapewnia
Agregat kopiowania konturów FF701: układ bezluzowy, 4 w pełni cyfrowe osie NC zapewniają 100% powtarzalności po naciśnięciu przycisku
Jednostka zdzierająca 1929 MOT4 z napędzaną motorycznie regulacją rolek prowadzących
Skrobak do kleju powierzchniowego FK701 z urządzeniem wstępnego i końcowego śledzenia do usuwania nadmiaru kleju na całej długości płyty – czysta linia klejenia
Agregat natryskowy 1856 do strefy wejścia i wyjścia
Agregat polerski 1940 do czyszczenia i polerowania obrzeża
Ogłoszenia
Târgu Mureș
718 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HERCNC DYNESTIC 7507 Classic
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2018, numer maszyny/pojazdu: 15511601/120, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 4 045 mm, przesuw osi Y: 2 490 mm, przesuw osi Z: 317 mm, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 4 045 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 2 490 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 317 mm, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 12, długość stołu: 3 100 mm, szerokość stołu: 2 200 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, HOLZ-HER Poziomy Nesting-CNC Dynestic 7507, rok produkcji 2018, dostawa z lokalizacji
Dsdpfx Apsy Nzubo Hjkn
W zestawie:
Oprogramowanie Campus V7 CAD/CAM, 1 licencja pływająca
CAMPUS V7 „Better Nest” do prostokątnych elementów
High-Speed USB-Server
Jednostka sterująca ręczna
Pulpit operatorski z 21,5" ekranem panoramicznym 16:9
Głowica wiertarska 7884, 14 wrzecion (10/4) inkl. frez do rowków
Fräseinheit 7830, 8 kW (S6/40)
Magazyn narzędzi, 6 pozycji, wersja Pick-Up
Magazyn narzędzi 7872 z 1 komorą narzędziową, odchylany w kierunku X i Y
Przekładnia kątowa 7868
Indywidualne ograniczniki tylne
ECO Vac – inteligentny system próżniowy
Pompa próżniowa 3 x 140 m³/h = 420 m³/h, chłodzenie powietrzem
Bariera świetlna bezpieczeństwa
Centralne smarowanie, manualne
Drukarka EasyLabel
1 dodatkowa stacja obróbcza A, z tyłu z ogranicznikiem
Wymiennik ciepła do chłodzenia szafy sterowniczej, maks. 32 °C
Zasilanie awaryjne DC (UPS)
Zabezpieczenie operatora przez pionowe kurtyny świetlne na wszystkich czterech bokach maszyny, zapewniające optymalny dostęp do stołu roboczego.
Ręczne smarowanie – punkty smarowania dla wszystkich prowadnic liniowych w X, Y i Z oraz dla wszystkich śrub kulowych w X, Y i Z.
Dodatkowe przyłącze próżniowe na 10 przyssawek próżniowych, z wężem wymiennym
Przyssawki próżniowe
Ogłoszenia
Târgu Mureș
718 km
Centrum obróbcze przelotowe
HOLZ-HEREvolution 7405 4mat
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 3 200 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 920 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 70 mm, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 6, typ uruchamiania: pneumatyczny, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 3 675 mm, całkowita szerokość: 1 660 mm, masa całkowita: 2 500 kg, rok ostatniego remontu: 2026, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, HOLZ-HER pionowe CNC Evolution 7405 4mat, rok produkcji 2014, dostawa z lokalizacji
Długość obróbki: 3.200 mm
Wymiary obrabianego elementu:
Dksdpfx Apjy Ny Uys Hen
X = 200 – 3.200 mm (przy zastosowaniu dodatkowej podpory możliwa również większa długość)
Y = 70 – 920 mm
Grubość obrabianego elementu:
Z = 8 – 70 mm
Maksymalna długość obróbki na osi X bez przezbrajania:
X = 1.500 mm
Zakres przesuwu osi Z = 240 mm
Maksymalna programowalna prędkość:
Prędkość wektorowa: 68 m/min
Oś X = 25 m/min, oś Y = 60 m/min, oś Z = 20 m/min
Oprogramowanie:
CAMPUS V6 – Single Evolution
19-calowy monitor TFT
Regulowany wysokościowo stół rolkowy do obróbki 4-stronnej. Możliwość kompletnego formatowania elementów poprzez precyzyjne frezowanie ze wszystkich czterech stron.
System podciśnienia (vacuum) zasilany sprężonym powietrzem
Odciąg wiórów przy głowicy narzędziowej
Skaner kodów kreskowych 2D
Agregat wiertarski 7883, 15 wrzecion, moc 1,7 kW (9 pionowych, 6 poziomych)
Pakiet Performance, w skład którego wchodzą:
Agregat frezujący 7830 o mocy 6,5 kW (S6) HSK F-63
Zmieniacz narzędzi 7887 z 6 miejscami na narzędzia (typ pick-up)
Ręczne smarowanie, zintegrowany punkt zaopatrzenia w środek smarny.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "holz-her streamer 1057 fü + pu"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


















































































































































































































































