Używane Żebrom Szlifierka Boczna na sprzedaż (17 212)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Czechy
358 km
Szerokotaśmowa szlifierka
COSTA LEVIGATRICISA1 CC3 1350
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: A80722MM2, szerokość szlifowania: 1 350 mm, moc: 31 kW (42,15 KM), typ regulacji wysokości: elektryczny, Automatyczna szerokotaśmowa szlifierka egalizacyjna odpowiednia do precyzyjnego szlifowania drewna litego. Maszyna ta należy do najwyższej klasy automatycznych szerokotaśmowych szlifierek, która wyróżnia się zwłaszcza niewielkimi rozmiarami, doskonałą jakością szlifowania, łatwą obsługą i wysoką niezawodnością. Używana była do finalnego szlifowania parkietów z litego drewna.
2 główne agregaty: miękkie wały szlifierskie, szerokość 1350 mm
Dodatkowe jednostki: szczotka Scotch-Brite, szczotka czyszcząca, dysze czyszczące
Maksymalny pobór mocy: 31 kW
Szerokość szlifowania: 1350 mm
Maksymalna wysokość obrabianego elementu: 160 mm
Dkedjy Idxyepfx Ap Hsn
Stała wysokość robocza maszyny – idealna do linii produkcyjnej
Automatyczna regulacja wysokości z wyświetlaczem LCD
Płynna regulacja posuwu taśmy podającej
Płynna regulacja prędkości obu agregatów roboczych
Pneumatyczne oczyszczanie agregatów roboczych
Amperomierz do kontroli obciążenia silnika
Zdalne wyłączanie agregatów z panelu sterującego
Ogranicznik z 4 pozycjami do kompensacji ziarnistości taśm
Perforowana taśma podająca z możliwością zasysania elementów
Rolki przedłużające stół na wejściu i wyjściu
Pneumatyczna oscylacja sterowana elektronicznie
Norma bezpieczeństwa CE
Waga 3800 kg
Rok produkcji: 2008
Uszkodzenie pierwszego wału szlifierskiego – zgodnie ze zdjęciem
Cena do negocjacji: 28.000 EUR netto
Maszyna jest w pełni sprawna, sprzedawana w stanie faktycznym.
Dostępna od ręki w Telnice koło Brna (Czechy).
Oferujemy testy, prezentację maszyny oraz szkolenie obsługi.
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy boczny
LindeS50 //Duplex 4850 mm //
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 7 982 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 850 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 520 mm, producent silników: Perkins, długość wideł: 1 200 mm, stan opon: 70 procent, masa całkowita: 8 400 kg, całkowita wysokość: 3 250 mm, całkowita długość: 4 100 mm, całkowita szerokość: 2 000 mm, maksymalna waga ładunku: 5 000 kg, rozmiar opony: 8.25x15, paliwo: diesel, Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, Linde S50 is in very good condition.
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Ready to use.
Dkodpfx Aszadvujp Hon
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy boczny
LindeS40 // LPG // Only 1550 hours
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2003, godziny pracy: 1 550 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 040 mm, wolny skok podnoszenia: 1 120 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 030 mm, producent silników: Perkins, długość wideł: 1 400 mm, masa własna: 7 500 kg, całkowita wysokość: 3 030 mm, całkowita długość: 4 100 mm, całkowita szerokość: 2 160 mm, maksymalna waga ładunku: 4 000 kg, paliwo: skroplony gaz ropopochodny (LPG), Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, Linde S40 is in very good condition.
Mast with free lift
Dedpozadvbefx Ap Hjkn
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka taśmowa długotaśmowa
Johannsen T94
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7717
DANE TECHNICZNE
- długość obrabianego elementu 2780mm
- szerokość obrabianego elementu 800mm
- silnik główny 4,2kW
- szerokość taśmy szlifierskiej 150mm
- obroty prawo/lewo
Dodpfx Apoy Tw Hze Hokn
- elektryczna regulacja blatu góra/dół
- średnica króćca odciągu 180mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 4000x1520x1540mm
- waga 637kg
ATUTY
– niemalowana
– elektryczna regulacja blatu
– szlifierka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 9500 PLN
Cena netto: 2260 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Szerokotaśmowa szlifierka
KündigPrimo 1100
Zadzwoń
Stan: używany, Kündig PRIMO - 1100
MASZYNA Z PODNOSZONYM STOŁEM, automatyczna regulacja głowicy
Automatyczna szerokotaśmowa kalibrująco-wykańczająca szlifierka
Agregat kombinowany: wał kontaktowy oraz agregat poduszki szlifierskiej z elektronicznie sterowanym segmentowym obuwiem szlifierskim
Dksdpfx Ajzb Eprjp Hjn
Moc silnika napędu taśmy: 9 kW
Poziom wału kontaktowego płynnie regulowany według skali ziarnistości
Stół wlotowy z rolkami
Szerokość robocza: 1100 mm
Prędkość posuwu 3 - 15 m/min, płynna regulacja
Prędkość taśmy szlifierskiej płynnie regulowana
Automatyczna regulacja grubości obrabianego elementu
Szybka regulacja ENORMATIC
Szwajcarski produkt rzemieślniczy najwyższej jakości
Pierwsza dostawa: 2003
Maszyna PO GENERALNYM REMONCIE, w DOSKONAŁYM STANIE
Dostępna z magazynu w Lieboch
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMSandya 600 RCS 110
Zadzwoń
Stan: używany, SCM Sandya 600 RCS 110
Szerokotaśmowa kalibracyjno-wykończeniowa szlifierka automatyczna
Zaawansowane centrum szlifowania do kalibracji, szlifowania drewna litego i precyzyjnego szlifowania forniru
TOP wyposażenie
1. Zespół kalibrujący z skośnie ryflowanym stalowym wałem kontaktowym RA
2. Zespół kombinowany z wałem kontaktowym o średnicy 140 mm, twardość 85 Shore, elastyczne segmentowe buty szlifujące z sektorami sterowanymi elektronicznie
Szerokość robocza 1100 mm
Moc silnika głównego 15 kW
Wykonanie „B” dla RCS
Dkedpfx Aezb Dvwsp Hon
MESAR, elastyczny segmentowy but szlifujący
Elektroniczna jednostka programująca „LOGIC SC ekran dotykowy”
Elektroniczna regulacja wysokości roboczej z automatycznym rozpoznawaniem elementu
Stół rolkowy na wejściu i wyjściu do długich elementów
Maszyna z małego zakładu rzemieślniczego / ODZYSK LEASINGOWY
Pierwsza dostawa 2017
Z magazynu Lieboch / MOŻLIWOŚĆ LEASINGU
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Wózek boczny elektryczny
BaumannEGX60/16/75TR - TRIPLEX
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 14 768 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 7 550 mm, wolny skok podnoszenia: 2 450 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 490 mm, szerokość karetki wideł: 1 520 mm, długość wideł: 1 600 mm, masa własna: 13 174 kg, całkowita długość: 5 050 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 2 400 mm, Elektryczny wózek boczny
Udźwig przy środku ciężkości: 800 kg
Szerokość wideł: 200 mm
Grubość wideł: 60 mm
Typ masztu: Triplex
Stan: Gotowy do pracy, w pełni sprawny
Stan techniczny: bardzo dobry
Opony przednie, typ: pneumatyczne
Opony przednie, rozmiar: 355/65-15
Opony tylne, typ: pneumatyczne
Opony tylne, rozmiar: 355/65-15
Dksdsy Ap Shjpfx Ap Hsn
Akumulator, napięcie: 120V
Akumulator, pojemność: 930Ah
Producent akumulatora:
Rok produkcji akumulatora: 2021
Opis: Oprócz tego modelu Baumann posiadamy w magazynach w Hamburgu i Gdańsku ok. 200 wózków ciężkich, kompaktowych, widłowych i bocznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową - sago-online. Oferujemy wynajem z opcją wykupu oraz finansowanie na korzystnych warunkach. Chętnie odkupimy również Twój używany sprzęt, nawet jeśli nie kupujesz u nas innego pojazdu. Nasz właściciel, pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli szczegółowych informacji dotyczących tego modelu EGX60/16/75TR.
P.S.: Nasz warsztat mistrzowski specjalizuje się w naprawach, renowacjach, przeglądach oraz budowie maszyn specjalnych dla wózków widłowych od 8 ton wzwyż. Oferujemy również możliwość sprzedaży komisowej Twojego pojazdu.
Urządzenie do regulacji rozstawu wideł,
1x widła NIVO, pochył ramy wideł, regulacja rozstawu wideł, zakres otwarcia: 465 / 1460 mm
Ogrzewanie, pełna kabina, pełny wolny skok,
Wysokość platformy: 1050 mm
Ogłoszenia
Jakling
653 km
Szlifierka współrzędnościowa
HAUSERS35-400
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1997, godziny pracy: 20 045 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 500 mm, przesuw osi Y: 300 mm, przesuw osi Z: 450 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 60 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 9 000 obr./min, obciążenie stołu: 300 kg, masa całkowita: 4 500 kg, skok osi W: 450 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Sprzedam używaną szlifierkę współrzędnościową Hauser S35-400, rok produkcji 1997, w zadbanym stanie, z różnorodnym wyposażeniem zgodnie ze zdjęciami.
Przesuwy robocze:
Oś X: 500 mm
Oś Y: 300 mm
Oś W: 450 mm
Prędkość posuwu osi Z – bezstopniowa: 0,5-14000 mm/min
Wymiary stołu: 600 x 380 mm
Maksymalne obciążenie stołu: 300 kg
Dksdpfeyywb Ssx Ap Hen
Sterowanie: GE Fanuc Series 16-M
Wymiary (dł./szer./wys.): 4,25 m x 4 m x 3,25 m
Waga całkowita: 4500 kg
Maszyna dostępna od zaraz!
Cena obejmuje załadunek na ciężarówkę!
Ogłoszenia
Andrychów
230 km
Wózek widłowy boczny
LindeS40 // LPG // Only 1550 hours
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2003, godziny pracy: 1 550 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 040 mm, wolny skok podnoszenia: 1 120 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 030 mm, producent silników: Perkins, długość wideł: 1 400 mm, masa własna: 7 500 kg, całkowita wysokość: 3 030 mm, całkowita długość: 4 100 mm, całkowita szerokość: 2 160 mm, maksymalna waga ładunku: 4 000 kg, paliwo: skroplony gaz ropopochodny (LPG), Wyposażenie: kabina, oświetlenie, widły do palet, Linde S40 is in very good condition.
Mast with free lift
Dkedpfoy Uxk Rjx Ap Hjn
We sell forklifts after a full service.
Prepared for the end user.
Ready to use.
We can arrange transport within Europe and around the world.
Ogłoszenia
Tiszavasvári
468 km
Szlifierka cylindryczna
JunkerEJ 29
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2003, Szlifierka cylindryczna w dobrym stanie na sprzedaż z powodu nieużywania! Możliwość przetestowania na miejscu!
Dedpfx Ajx Syk Tjp Hjkn
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMSandya Uno
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Uno
Djdpjy Sr Rrsfx Ap Hjkn
Szerokość robocza 900mm
Wysokość robocza 3-160mm
Ilość agregatów 2
Agregata w wałem gumowym
Agregat combi z trzewikiem
Silnik główny o mocy 11kw
Oscylacja pneumatyczna
Wymiary papieru ściernego 930×1525
Dwie prędkości posuwu 4.5-9m/min
Gabaryty maszyny:1560 x 1280 x 1920mm
Waga około 1100kg
Ogłoszenia
Trittau
619 km
Szlifierka bezkłowa - Szlifierka cylindryczna
DANOBAT - ESTARTA318 MV
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Sterowanie GE Fanuc Power Mate
Średnica obrabianego przedmiotu: 1,5 – 120 mm
Długość szlifowania: 254 mm
Wymiary ściernicy: 610 x 254 x 304,8 mm
Obwodowa prędkość ściernicy: 35/50 m/s
Wymiary tarczy regulacyjnej: 305 x 254 x 127 mm
Silnik: 22/30 kW
Waga ok. 6500 kg
Dksdpfxjzbvmbo Ap Hsn
Wymiary (DxSxW): 4,10 x 2,25 x 2,40 m
Naszym zdaniem maszyna jest w dobrym stanie używanym i można ją obejrzeć pod napięciem po wcześniejszym umówieniu.
Akcesoria, widoczne narzędzia i uchwyty wchodzą w skład dostawy tylko wtedy, gdy jest to zaznaczone w dodatkowych informacjach.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek w danych technicznych, jak również do wcześniejszej sprzedaży!
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Szlifierka do płaszczyzn
TSCNX 300
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż oferowana jest precyzyjna szlifierka narzędziowa TSC NX300 z roku 1985. Szlifierka znajduje się w dobrym stanie, odpowiednim do swojego wieku.
Dane techniczne:
Producent / Model: TSC / NX300 (seria NX)
Numer seryjny: 2523
Moc silnika: 6,37 kW (odpowiednik ok. 8,5 KM)
Zasilanie elektryczne: 380 V (prąd trójfazowy), 50 Hz, 3 fazy
Dkodpfx Apszb H S Uj Hen
Wyposażenie dodatkowe: Cyfrowy wskaźnik pozycji w 2 osiach; płynnie regulowana płyta elektromagnetyczna
Na życzenie klienta możliwy transport oraz załadunek (za dodatkową opłatą) - organizujemy na terenie całej Europy.
Ceny podane są netto, należy doliczyć podatek VAT.
Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zachęcamy do kontaktu, nasz zespół chętnie udzieli Państwu wsparcia.
Możliwy również zakup w rozliczeniu lub wymiana!
Skup / sprzedaż maszyn
głównie do produkcji i obróbki metalu i innych zastosowań.
Potrzebujesz wysokiej jakości, a jednocześnie przystępnej cenowo maszyny do obróbki metalu do swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Po więcej informacji lub możliwości kontaktu zapraszamy na naszą stronę internetową.
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Szlifierka do płaszczyzn
OkamotoACC 52 SA
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2013, długość szlifowania: 500 mm, szerokość szlifowania: 200 mm, całkowita wysokość: 1 750 mm, całkowita długość: 2 150 mm, całkowita szerokość: 1 450 mm, długość posuwu oś X: 550 mm, wysokość szlifowania: 350 mm, moc silnika wrzeciona szlifierskiego: 1 500 W, Na sprzedaż oferowana jest szlifierka powierzchniowa renomowanego producenta Okamoto, model ACC 52 SA. Maszyna znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do natychmiastowego użycia.
Djdpfxszb E Hds Ap Hskn
Dane techniczne:
Producent: Okamoto Machine Tool
Model / typ: ACC 52 SA
Rok produkcji: 2013
Maks. długość szlifowania: 500 mm
Maks. szerokość szlifowania: 200 mm
Odległość stołu od osi wrzeciona: ok. 422 mm
Rozmiar płyty magnetycznej: 500 x 200 mm
Prędkość stołu (hydrauliczna): 0,3 – 25 m/min
Wymiary tarczy szlifierskiej: Ø 205 x 19 x Ø 50,8 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: ok. 3.000 obr./min
Silnik wrzeciona: 1,5 kW
Całkowita masa maszyny: ok. 1.700 kg
Na życzenie organizujemy transport i załadunek (za dodatkową opłatą) na terenie całej Europy.
Ceny netto, należy doliczyć podatek VAT.
Oględziny maszyny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.
Możliwy zakup w rozliczeniu lub zamiana!
Skup/Sprzedaż Maszyn
ZAKUP / SPRZEDAŻ MASZYN PRODUKCYJNYCH I OBRABIAREK DO METALU ITD.
Potrzebujesz wysokiej jakości, lecz przystępnej cenowo maszyny do obróbki metalu dla swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Więcej informacji i kontakt znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Szlifierka do płaszczyzn
ProthPSGC-50120AHR
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1990, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość szlifowania: 1 200 mm, szerokość szlifowania: 500 mm, całkowita wysokość: 2 540 mm, całkowita długość: 4 250 mm, całkowita szerokość: 2 270 mm, szybki przesuw osi X: 20 m/min, przebieg osi X: 1 350 mm, prędkość wrzeciona szlifierskiego: 1 500 obr./min, moc: 7,5 kW (10,20 KM), Na sprzedaż oferowana jest szlifierka do płaszczyzn PROTH PSGC-50120AHR. Maszyna znajduje się w dobrym stanie technicznym.
Zakres roboczy i przesuwy:
Maks. przesuw (poprzeczny x wzdłużny): 560 x 1350 mm
Pole robocze / powierzchnia stołu: 500 x 1200 mm
Maks. odległość od osi wrzeciona do powierzchni stołu: 700 mm
Maks. wysokość od powierzchni stołu do dolnej krawędzi standardowej tarczy ściernej: 522 mm
Ruchy osi i posuwy:
Ruch wzdłużny (oś X):
Prędkość przesuwu stołu (hydrauliczna): 1 – 25 m/min
Ruch poprzeczny (oś Z):
Przerywany posuw poprzeczny (elektromechaniczny): 0,1 – 15 mm/posuw
Ciągły posuw poprzeczny (prędkość szybkiego przesuwu): 2000 mm/min (przy 50 Hz) / 2400 mm/min (przy 60 Hz)
Posuw ręczny na obrót koła: 5 mm (podziałka: 0,02 mm)
Ruch pionowy (oś Y):
Szybki przesuw (opcja/wyposażenie): 200 mm/min
Posuw ręczny na obrót koła: 0,25 mm (podziałka: 0,002 mm)
Wrzeciono szlifierskie i tarcza:
• Wymiary tarczy: 355 x 50 x 127 mm
• Prędkość obrotowa wrzeciona (50 Hz / 60 Hz): 1500 / 1800 obr./min
Dsdezb Er Hspfx Ap Hskn
• Silnik wrzeciona: 7,5 kW (opcjonalnie 11 kW) / 10 KM
Wymiary transportowe i masa:
Masa netto maszyny: ok. 6.100 kg
Masa brutto / masa transportowa: ok. 7.500 kg
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 4,25 x 2,27 x 2,54 m
Silnik hydrauliczny: 3,7 kW / 5 KM
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka szczotkowa 1500/3000 obr/min,
RSARSA-STL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1980, Sprzedam szlifierke szczotkowa w dobrym stanie.
Dksdpfxjv T Tq Re Ap Hjn
- 1500/3000obr/min.
- 380V.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka profilowa Reckmann LM161
ReckmannLM161
Zadzwoń
Rok budowy: 1986, stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam Szlifiernie profilową Reckmann LM 161. Szlifiernia w bardzo dobrym stanie, mało używana.
Djdpfx Aeuyg Rnjp Hekn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka centrująca środkowa
ATG45centrująca środkowa
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Sprzedam Szlifierkę centrującą strodkowa, w stanie bdb.
Dksdpfxsvbwvmo Ap Hsn
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Szlifierka taśmowa długopasmowa
JohannsenT94
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1994, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 5,65 kW (7,68 KM), długość stołu: 2 780 mm, szerokość stołu: 1 000 mm, Szlifierka taśmowa Johannsen z elektryczną regulacją wysokości, wymiary stołu 2780 x 1000 mm
Dkedpfx Apex Rbvhj Hjn
Ogłoszenia
Uherský Brod 3
338 km
Szlifierka taśmowa
HOUFEKPBF 150 FOX
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2026, numer maszyny/pojazdu: PB-8209, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 4 kW (5,44 KM), napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, szerokość pasa szlifierskiego: 151 mm, długość pasa szlifierskiego: 5 400 mm, wysokość szlifowania: 420 mm, typ regulacji wysokości: elektryczny, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita wysokość: 1 950 mm, całkowita szerokość: 2 700 mm, masa całkowita: 820 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Oferujemy tę maszynę w stanie nowego urządzenia: HOUFEK PBF 150 FOX szlifierka taśmowa, rok produkcji 2026. Maszyna była używana minimalnie. Zasilanie 400 V, waga 820 kg. Wymiary stołu roboczego 800x1500 mm, poprzeczny przesuw stołu 700 mm, zmotoryzowany podnoszenie stołu 420 mm, króciec odciągu śr. 180 mm, pneumatyczne napinanie taśmy, prędkość taśmy szlifierskiej 8-30 m/s. Maszyna w ruchu – możliwość przetestowania.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Dodpfx Apezamzye Hokn
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szlifierka taśmowa długopasmowa
FBR
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Szlifierka długotśmowa FBR
Dksdpfx Apjy Smzlj Hen
Wysokość robocza elektrycznie regulowana
Dwie prędkość taśmy szlifującej
Silnik główny o mocy 2,2kw
Wbudowany odciąg pyłu
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 3 470 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 200 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 300-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 300-15, masa całkowita: 15 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysuwany widelec, SIDELOADER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C6000FSL is a proven unit after a full service – ready to work immediately. No hidden costs.
✔ major service completed (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 3470 MTH – low usage
✔ new tyres – no extra investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 6000 kg
✔ Diesel drive
✔ Duplex mast – 4500 mm
✔ Fork positioner: 1360 mm
✔ Forks: 1200 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2017
✔ Weight: 9500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4500 mm
✔ Dimensions:
* Length: 4700 mm
* Width: 2100 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic (new)
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not stay in service.
✔ 100+ machines in stock
✔ own service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
-----
SEITENSTAPLER – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 MTH | DIESEL | DUPLEX 4500 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht stoppt? ⚙️
Dieser COMBILIFT C6000FSL ist ein bewährtes Gerät nach komplettem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 3470 MTH – geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 6000 kg
✔ Dieselantrieb
✔ Duplexmast – 4500 mm
✔ Gabelversteller: 1360 mm
✔ Gabeln: 1200 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2017
✔ Gewicht: 9500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4500 mm
✔ Abmessungen:
Dkjdpoy T Rulofx Ap Hsn
* Länge: 4700 mm
* Breite: 2100 mm
* Höhe: 2650 mm
✔ Reifen: Superelastik (neu)
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen.
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC5000FSL DIESEL DUPLEX 4100 FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 4 845 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 1 800 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 8.25-15, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 8.25-15, masa całkowita: 14 500 kg, masa własna: 9 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 4 700 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C5000FSL – 2016 | 4845 MTH | DIESEL | DUPLEX 4100 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
Why this unit?
Looking for a machine that won’t interrupt your operations?
This COMBILIFT C5000FSL is a proven unit after a full service –
get in and start working immediately. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, full inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 4,845 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel
Mast: Duplex – 4,100 mm
Fork positioner: 1,320 mm
Fork length: 1,200 mm
Cabin: full / heated
Platform: 1,200 mm
Full technical specification
Basic data:
Year of manufacture: 2016
Operating hours: 4,845 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 600 mm
Truck weight: 9,500 kg
Mast and lifting:
Mast type: Duplex
Lift height: 4,100 mm
Dsdpfx Apsy T Rt Ue Hskn
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,320 mm
Forks: 1,200 mm
Dimensions:
Height: 2,650 mm
Length: 4,700 mm
Width: 2,050 mm
Overall height: 2,950 mm
Chassis:
Tires: Superelastic (100%) – new
Front: 8.25 – 15
Rear: 8.25 – 15
Equipment:
Full heated cabin
Fork positioner
Joystick control
Truck leveling system
Condition:
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, no corrosion
Ideal for:
✔ Warehouses with narrow aisles
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available
✔ Delivery to your company available
Delivery and support
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ Post-sale support
Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
HubtexS50D TRIPLEX 6300 FREE-LIFT PLATFORM1600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2008, godziny pracy: 11 028 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 300 mm, wolny skok podnoszenia: 1 800 mm, środek ciężkości ładunku: 700 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 950 mm, producent silników: VW, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 300 mm, długość wideł: 1 600 mm, szerokość wideł: 180 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar przedniej opony: 250-15, rodzaj opony tylnej: opony pneumatyczne (wypełnione powietrzem), rozmiar tylnej opony: 250-15, masa całkowita: 13 750 kg, masa własna: 5 000 kg, całkowita wysokość: 2 600 mm, całkowita długość: 4 400 mm, całkowita szerokość: 2 400 mm, kolor: szary, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, SIDELOADER FORKLIFT – HUBTEX S50D – 2008 | 11,028 MTH | DIESEL | TRIPLEX 6300 mm | Platform 1600 mm
🚀 Ready to work from day one – no investment, no risk
Djdpoy T Rtuefx Ap Hskn
🔍 Why this machine?
Looking for equipment that won’t stop your operations?
This HUBTEX S50D is a proven machine after a full service –
just get in and start working. No hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new ✨
✔ Only 11,028 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
⚙️ Key specifications
Capacity: 5,000 kg
Drive: Diesel ⛽
Mast: Triplex – 6,300 mm
Fork positioner: 1,300 mm
Fork length: 1,600 mm
Cabin: Full / heated 🔥
Platform: 1,600 mm
📊 Full technical specification
General data:
Year of manufacture: 2008
Operating hours: 11,028 MTH
Capacity: 5,000 kg
Load center: 700 mm
Truck weight: 8,750 kg
Mast and lifting:
Mast type: Triplex
Lift height: 6,300 mm
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,300 mm
Forks: 1,600 mm
Dimensions:
Height: 2,600 mm
Length: 4,400 mm
Width: 2,400 mm
Overall height: 2,950 mm
Running gear:
Tires: pneumatic (100%) – new
Front: 250-15
Rear: 250-15
🧰 Equipment
✔ Full heated cabin
✔ Fork positioner
✔ Adjustable right fork height
✔ Truck leveling system
🟢 Condition
Technical: 5/5 – fully serviced
Visual: refurbished, like new, corrosion-free
🏭 Ideal for:
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Transport of long loads
✔ Indoor and outdoor operations
💼 What you are buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
✔ Every unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Delivery directly to your company
🚛 Delivery and support
✔ Transport across Europe
✔ Comprehensive logistics service
✔ Assistance with leasing / financing
✔ After-sales support
🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not sit in service bays.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and equipment preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us now
FT LOGISTICS – Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy boczny
CombiliftC6000SL DIESEL DUPLEX 3900 PLATFORM 2100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 2 145 h, ładowność: 6 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 900 mm, środek ciężkości ładunku: 1 070 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 250 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 5 550 mm, długość wideł: 2 100 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 55 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 27X10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 33 X 13 3/4 X 22, masa całkowita: 16 800 kg, masa własna: 10 800 kg, całkowita wysokość: 2 670 mm, całkowita długość: 4 250 mm, całkowita szerokość: 3 000 mm, kolor: pomarańczowy, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przedłużenie wideł, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, 🚜 FOUR-WAY SIDELOADER FORKLIFT – COMBILIFT C6000SL – 2012 | 2145 MTH | DIESEL | DUPLEX 3900 MM | 5550 MM SPREADER BAR
⚙️ Ready to work from day one – no investment, no risk.
---
### 🔍 Why this unit?
Looking for a machine that won’t stop your production?
This COMBILIFT C6000SL is a proven, fully serviced unit –
get in and start working. No hidden costs.
✔️ Fully serviced (oils, filters, full inspection of all components)
✔️ Technical and visual condition: like new
✔️ Only 2145 operating hours – genuinely low usage
✔️ New tyres – no additional investment required
---
### 📊 Key specifications
* ⚖️ Capacity:
* without spreader bar: 6000 kg
* with spreader bar: 4100 kg
* ⛽ Drive: Diesel
Dsdsy T Rthjpfx Ap Hekn
* ⬆️ Mast: Duplex – 3900 mm
* 🔧 Fork positioner / spreader: 5550 mm
* 📏 Forks: 2100 mm
* 🚪 Cabin: full / heated
* 🏗️ Platform: 2100 mm
---
### 🛠️ Full technical specification
📌 General:
* 📅 Year of manufacture: 2012
* ⏱️ Operating hours: 2145 MTH
* ⚖️ Capacity:
* without spreader bar: 6000 kg
* with spreader bar: 4100 kg
* ⚙️ Load centre: 1070 mm
* 🏋️ Truck weight: 10,800 kg
⬆️ Mast and lifting:
* 🔩 Mast type: Duplex
* 📐 Lift height: 3900 mm
🔧 Forks and attachments:
* 📏 Fork positioner / spreader: 5550 mm
* 📏 Fork length: 2100 mm
📏 Dimensions:
* Height: 2670 mm
* Length: 4250 mm
* Width: 3000 mm
* Overall height: 3250 mm
🚜 Running gear:
* 🛞 Tyres: Superelastic (100%) – new
* Front: 27x10-12
* Rear: 33 x 13 1/4 x 22
⚙️ Equipment:
* 🚪 Full heated cabin
* 🔧 5550 mm spreader bar
* 🏗️ 2100 mm platform
* 🎮 Joystick control
* ⚖️ Truck levelling system
📊 Condition:
* ✔️ Technical: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual: refurbished, like new, no corrosion
---
### 🏭 Ideal for:
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel, and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor operation
---
### 💼 What you are buying
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a tested, work-ready machine:
✔️ Each unit undergoes full testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ 📡 Live online presentation available
✔️ 🚛 Transport to your company available
---
### 🌍 Delivery and support
* 🚛 Transport across Europe
* 📦 Comprehensive logistics support
* 💳 Assistance with leasing / financing
* 🤝 After-sales support
---
### 🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver machines that work – not ones that sit in service.
✔️ Over 100 machines available
✔️ 🛠️ In-house service and preparation
✔️ 🌍 Experience across Europe
✔️ 👍 Hundreds of satisfied customers
---
### 📞 Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "żebrom szlifierka boczna"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




















































































































































































































































































































































































































