Używane Koch Piła Do Wstęgi Szufladowej na sprzedaż (12 464)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia, granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam łupiarkę do kamienia lub granitu.
- serwisowana, brak wycieków w stanie bdb.
Na sprzedaż: Obolith Steinwerke GmbH – prasa półautomatyczna z transporterem rolkowym
Oferuję bardziej zaawansowaną prasę hydrauliczną z automatycznym odbiorem przez przenośnik rolkowy, idealną do seryjnej produkcji prefabrykatów betonowych.
Specyfikacja:
Dsdpfx Apowpxzfj Hskn
• Producent: Obolith Steinwerke GmbH
• Model: Z transporterem rolkowym
• Napis firmowy: “Stein-reich an Ideen”
• Obsługa nożna (pedał startu)
• Wyłącznik bezpieczeństwa i zewnętrzny sterownik
• Napęd elektryczno-hydrauliczny
• Solidna rama, przeznaczona do intensywnej eksploatacji
Idealna do automatyzacji procesów produkcji bloczków, pustaków, krawężników.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia i granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję używaną prasę hydrauliczną renomowanej marki Obolith, przeznaczoną do produkcji elementów betonowych, takich jak pustaki, bloczki, cegły itp.
Dane techniczne:
• Producent: Obolith
Dkedpfewpxynjx Ap Hsn
• Typ: Prasa hydrauliczna / wibroprasa
• Napęd: Elektryczno-hydrauliczny
• Stan: Używana, sprawna
• Zasilanie: 400V
• Solidna, stalowa konstrukcja
• Wbudowana forma (możliwość wymiany na inną)
• Pulpit sterowniczy z wyłącznikiem awaryjnym
• Możliwość uruchomienia na miejscu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędziKELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjny przyrząd pomiarowo-ustawczy do narzędzi CNC renomowanej marki KELCH – model Trabant 271-2/M. Wyposażony w system pomiaru długości i średnicy z optyką oraz monitorem KELCH Pico LCD A23 i elektroniką Heidenhain ND1202T Tool-Chek. Stan bardzo dobry, urządzenie kompletne i sprawne. Dane techniczne i wyposażenie: • Producent: KELCH GmbH + Co. Werkzeugmaschinenfabrik, Niemcy • Model: Trabant 271-2/M • Rok produkcji: 2000 • Jednostka pomiarowa: KELCH Pico LCD (Version A23) • System odczytu: Heidenhain ND1202T Tool-Chek • Zasilanie: 230V / 50–60Hz / 1000 VA • Optyka z kamerą pomiarową i ekranem LCD • Stół obrotowy z uchwytami i systemem regulacji w dwóch osiach • Zakres pomiarowy osi X/Z: do ok. 400 mm • Sterowanie osi z pulpitu KELCH (panel joystick + klawiatura funkcyjna) • Odczyt cyfrowy, menu w języku niemieckim i angielskim • W zestawie oryginalne dokumenty i komplet przyłączy Stan: • Używany, w pełni sprawny • Bardzo czysty egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego • Wszystkie osie pracują płynnie, ekran reaguje poprawnie • Gotowy do pracy Opis funkcjonalny: KELCH Trabant 271-2/M służy do szybkiego i precyzyjnego ustawiania narzędzi skrawających przed montażem w obrabiarce CNC. System optyczny z ekranem Pico LCD umożliwia pomiar długości, średnicy i geometrii narzędzia w trybie wizualnym. Idealny do kontroli i ustawiania frezów, noży tokarskich, wierteł oraz narzędzi specjalnych.
Dkedpfxsxn Ax As Ap Hsn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędziPRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Urządzenie do precyzyjnego ustawiania, pomiaru i kontroli narzędzi skrawających CNC. System z kamerą optyczną EZset i oprogramowaniem EZvision (Image Controller 1). Stan bardzo dobry, kompletne, gotowe do pracy. Dane techniczne i wyposażenie: • Model: PRECIsset 400 • Producent systemu pomiarowego: EZset GmbH & Co. KG, Niemcy • Ekran sterujący: Image Controller 1 • Oprogramowanie: EZvision • Wersja dokumentacji: 1.1.1 (18.08.2006) • Zakres pomiarowy osi X / Z: do 400 mm • Kamera z systemem przetwarzania obrazu • Funkcja pomiaru krawędzi, długości i średnicy narzędzia • Możliwość zapisu i wydruku wyników • Gniazda USB i RS • Zasilanie: 12 V DC, 40 VA • Rok produkcji ok. 2018–2019 • W komplecie oryginalna dokumentacja techniczna PRECITOOL Stan: • Używany, w pełni sprawny • Ekran działa prawidłowo • Oś Längsachse / Querachse referencjonują się poprawnie • Zadbany egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego Opis funkcjonalny: PRECIsset 400 pozwala na szybkie i powtarzalne ustawianie narzędzi przed obróbką CNC. System wizyjny EZset umożliwia analizę geometrii ostrza i kontrolę zużycia narzędzi. Wysoka dokładność pomiaru dzięki stabilnej kolumnie i optyce przemysłowej.
Dsdsxn Awxspfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
Dodoy Sny Aepfx Ap Hekn
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Đakovo
738 km
Ciągarka do drutu
KOCHKHZ 5000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1995, Jednostka kombinowana:
Producent: GSG
Podajnik: Typ: 840.02-027
Odkamieniacz kruszarki: Typ: 663.02-017
Zakres drutu: Ø5,5-16 mm
Do prętów stalowych o wytrzymałości ok. 40-60 daN/mm²
Walce kruszące i gnące: Wkładki węglikowe
Regulacja za pomocą silnika przekładniowego 0,37 kW - 1,15 A
Napęd szczotkowy z silnikiem przekładniowym 0,25 kW, n=293 obr./min
Napięcie przyłączeniowe: 380-420 V 50 Hz
Jednostka do powlekania na sucho: Typ: BSG/T
Wypełnienie: Stearynian wapnia (np. Traxit Typ: D S 51 E)
Zużycie stearynianu: ok. 350 g na t drutu
Prędkość ciągnienia: maks. 15 m/s
Moc elektryczna: 2 silniki przekładniowe 0,55 kW
Kaseta: 2 gniazda (dostarczane z 1x blokiem rolkowym + 1x kasetą)
Typ: PKG/T (TS)
Oczyszczony drut walcowany
Wytrzymałość drutu ok. 40–60 daN/mm²
Zakres drutu maks. średnica wlotu 9,5 mm, średnica końcowa 3,5–8,5 mm
Wymiary rolki min. Ø115 mm, maks. Ø125 mm,
Średnica otworu Ø82 mm, szerokość 15–25 mm
Średnica sworznia chłodzącego 25 mm
Zużycie wody chłodzącej ok. 600 l/h
Maszyna ciągnąca:
Producent: Koch
Typ: KHZ 5000
Rok produkcji: 1993
Numer seryjny: 13.821
Liczba ciągnień: 1 ciągnienie na blok
Bęben ciągnący: Ø700mm
Siła rozciągająca: mechaniczna 5000 N
Dkjdpfx Ajr Nfvmjp Hon
Materiał drutu: druty ze stali miękkiej
Wytrzymałość na docieranie: ok. 40 – 45 daN/mm²
Maksymalny zakres ciągnienia: Średnica wlotu 5,0 – 8,5 mm
Zmniejszenie przekroju: 20 x 25% (gradacja mechaniczna)
Prędkość ciągnienia: do maks. 7,0 m/s
Hamulec: Twiflex, typ: MRB
Napęd: silnik prądu przemiennego/przetwornica częstotliwości, Siemens
PN=110 kW, n=1485 obr./min
Nawijarka:
Producent: Koch
Typ: KHS 1250
Rok produkcji: 1993
Numer fabryczny: 13741
Średnica drutu: 5–8,5 mm
Wytrzymałość: ok. 55–70 daN/mm²
Prędkość nawijania: V=7 m/s, dostosowana do maszyny ciągnącej
Waga wypełnienia: ok. 3000 kg
Silnik napędu szpuli: Silnik trójfazowy z wentylatorem zewnętrznym
Typ: 1 PQ 6253 – 6 AA 70- Z A 15 + K 20 + C 14 + H 46
P=37 kW, n=1000-2000 obr./min, IP54, konstrukcja B3
Silnik napędu układania: 66-671U, 1,5 kW, 170 V, 9,8 A, 1680 obr./min, IP 44, B5-200
Z dołączonym generatorem tachometru TG 20, 20 V / 1000 obr./min
Z dołączonym kołem zębatym SK 32, i=57,53, konstrukcja B6
Hydraulika: Typ koparki hydraulicznej: H13 AK
Pneumatyka: Typ hamulca tarczowego Twiflex: MRB
Typ cylindra pneumatycznego: SPWG 28032-25 mm skok
Wymiary: 3100 x 3000 x 1700 mm (dł. x szer. x wys.) bez przeciwwagi
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa stołowa przesuwna
Piła formatowa ALTENDORF
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7394
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 380mm
- max wysokość cięcia 110mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2560mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 810mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- wymiary blatu 1250x730mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2580x2570x1050mm
- waga 780kg
Dedpfey Rr R Njx Ap Hokn
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Zadzwoń
Stan: nowe, Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania kartonów
LogComp / Bedo
Dsdpfoy H Ex Sox Ap Hokn
Ogłoszenia
Elbląg
256 km
Wiertarko-Kołczarka Przelotowa
KochBL-25
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1981, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 8109/30, Wiertarko-Kołczarka z PLC + powrót | 8 głowic
Na sprzedaż profesjonalna wiertarko-kołczarka przelotowa do produkcji elementów meblowych, w szczególności boczków szufladowych.
Maszyna wyposażona w sterowanie PLC, automatyczny powrót elementów oraz rozszerzony układ głowic (także tylne), co pozwala wykonać pełną operację w jednym przejściu – bez konieczności ponownego podawania elementu.
Dane techniczne:
Liczba głowic / silników: 8
Układ głowic: przednie/boczne/tylnie (obróbka dwustronna w jednym cyklu)
Sterowanie: PLC
Powrót elementów: tak (zamknięta pętla produkcyjna)
Max rozstaw maszyny: 2000 mm
Zasilanie: 400 V
Pneumatyka: tak
Rok produkcji: 1981
Producent: Gerhard Koch (Niemcy)
Stan: maszyna pracująca, użytkowana w produkcji seryjnej
Wydajność:
ok. 6 000 szt. boczków szufladowych / zmiana (8h)
Dzięki tylnym głowicom elementy, które standardowo wymagają dwóch przejść, tutaj obrabiane są jednorazowo, co znacząco skraca czas cyklu i zwiększa wydajność.
Zastosowanie:
boczki szuflad
elementy korpusowe
produkcja seryjna i powtarzalna
linie technologiczne z automatyzacją
Atuty maszyny:
jeden przejazd zamiast dwóch
wysoka powtarzalność
stabilna, ciężka konstrukcja
idealna do produkcji masowej
sprawdzona niemiecka technologia
Lokalizacja: Elbląg
Zapraszam do kontaktu – chętnie udzielę dodatkowych informacji.
For sale: a professional through-feed drilling and doweling machine for the production of furniture components, particularly drawer sides.
The machine is equipped with PLC control, automatic part return, and an extended head system (including rear heads), allowing for the complete operation to be completed in a single pass – without the need to re-feed the component.
Technical Data:
Number of heads/motors: 8
Head configuration: front/side/rear (double-sided machining in a single cycle)
Control: PLC
Part return: yes (closed production loop)
Maximum machine spacing: 2000 mm
Power supply: 400 V
Pneumatics: yes
Year of manufacture: 1981
Manufacturer: Gerhard Koch (Germany)
Condition: machine in operation, used in mass production
Production capacity:
approx. 6,000 drawer sides per shift (8 hours)
Thanks to the rear heads, parts that normally require two passes are processed in a single pass, significantly reducing cycle time and increasing productivity.
Applications:
Drawer sides
Cabinet components
Batch and repeat production
Automated production lines
Machine advantages:
One pass instead of two
High repeatability
Stable, heavy-duty construction
Ideal for mass production
Djdpfxeyzg Udo Ap Hjkn
Proven German technology
Location: Elbląg
Please contact me – I will be happy to provide additional information.
Ogłoszenia
Racibórz
213 km
Linia do produkcji okien WEINIG i KOCH
WEINIG i KOCH
Rok budowy: 1995, stan: bardzo dobry (używany), Linia składa się z następujących elementów:
1) Frezarka Weinig Profimat 23
2) Podajnik taśmowy KOCH -T-100-B (250x4550)
3) Frezarka Weinig Uniplan
4) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (250x7050)
5) Czopiarka KOCH SF -3
5a) Podajnik taśmowy dolny na odpady (przy czopiarce 300x6050)
5b) Podajnik taśmowy boczny na odpady (przy czopiarce 300x1800)
6) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (250x5020)
7) Podajnik taśmowy KOCH T-100-A (300x3050)
8) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (300x3500)
9) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (300x4530)
Dksdpfx Ajhm Exdsp Hsn
10) Frezarka Weinig U2G
11) Podajnik taśmowy KOCH (250x4050)
Linia pracowała bardzo mało godzin, jest jak nowa.
Rok produkcji maszyn wchodzących w skład linii to 1995.
Dodatkowo do każdej maszyny dodaję komplet frezów firmy Leitz, do okna o profilu euro 68.
Koszt nowej linii to obecnie kwota powyżej 1 mln euro.
Ogłoszenia
Krążkówko
216 km
Zgrzewarka do tacek + Waga + detektor
Linia pakująca do tacek SAELPACSEALPAC A7 + Waga +Detektor
Zadzwoń
Rok budowy: 2010, stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, W skład linii wchodzą:
1. Zgrzewarka do tacek SEALPAC A7 (rok produkcji 2010)
Ilość taktów: do 15 cykli/min
Wydajność: do 100 pojemników/min (tryb próżnia/gaz; w trybie samego zgrzewania wydajność wyższa)
Waga: 1700 kg
Sprężone powietrze: min. 6 bar
Zasilanie: 3 × 400/230V – max. 8 kW
Stan techniczny: bardzo dobry
2. Waga automatyczna kontrolująca KWS5472BW3D
Dkodpfx Ajy Rqmvjp Hjn
Przeznaczona do ważenia pojedynczych ładunków
Dokładna kontrola zgodności wagowej
Możliwość pełnej integracji z linią produkcyjną
3. Detektor metalu CASSEL
Wysoka czułość detekcji
Ochrona przed zanieczyszczeniami metalicznymi
Konstrukcja przemysłowa, przystosowana do pracy ciągłej
Zalety linii
Wysoka wydajność i powtarzalność procesu
Praca w trybie MAP lub standardowego zgrzewania
Solidne, sprawdzone urządzenia renomowanych producentów
Niskie koszty eksploatacji
Linia gotowa do natychmiastowej pracy
Ogłoszenia
Wickede (Ruhr)
780 km
Ciągarka do drutu
KOCHKGT 800/12
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1997, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, rok ostatniego remontu: 2012, Podstawowe informacje:
Sterowanie: Siemens S7-400
Dane techniczne:
dotychczas przetwarzany materiał: drut stalowy
liczba ciągarek: 12
Stan techniczny: nowa instalacja elektryczna w 2012 roku
Dksdpfszb N Rajx Ap Hon
Średnica drutu wejściowego maks.: 4 mm
Średnica drutu wejściowego min.: 3 mm
Średnica drutu gotowego maks.: 1,3 mm
Średnica drutu gotowego min.: 0,78 mm
Wytrzymałość drutu wejściowego maks.: 1225 N/mm²
Liczba bloków: 12
oś bloku: pionowa
Średnica tarczy ciągnącej: 450 mm
grubość ciągadła: 43 mm
Średnica ciągadła: 27 mm
Ciśnienie wody: min. 2 bar
Rodzaj regulacji pomiędzy tarczami ciągnącymi: rolki czujnikowe
Ciśnienie powietrza: 6 bar
Chłodzenie tarcz ciągnących: woda
Chłodzenie ciągadła: woda
typ napędu: silnik trójfazowy
Producent silnika: SIEMENS
Moc napędu: 22 kW
Sterownik silnika: Siemens Sinamics
Napięcie robocze: 400 V
Częstotliwość: 50 Hz
Szafa sterownicza: obecna
Zespół prostujący: obecny
Kierunek produkcji: z lewej do prawej
W zestawie:
KOCH rozwijak
KOCH układ kompensacyjny „tancerz”
KOCH KHS 800 S pojedyncza nawijarka
Ogłoszenia
Nürnberg
631 km
Corletten, Cordes i Koch, szerokość 1,30
Cordes und KochCorletten und Multibox
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), ok. 111 sztuk corlett, Cordes und Koch, szerokość 1,30 / 2m / 2,40m - używane - :
Djdpfjyhxlqox Ap Hjkn
Cena za sztukę z lokalizacji (netto):
Typ 1 + 2 (szerokość 2m): tylko 99,-€
Typ 3 (szerokość 1,30m): tylko 69,-€
Typ 4 (szerokość 1,30m): tylko 99,-€
Przy zakupie całości (preferowane): 8 950,-€ netto
Producent: Cordes und Koch
Typ: Corlette / Multi-Box
Rok produkcji: nieznany
Składane
Nie można sztaplować
Głębokość: 1,15m
Typ 1 – ok. 70 sztuk
Szerokość: ok. 2m
Wysokość: ok. 1,80m
Typ 2 – ok. 32 sztuki
Szerokość: ok. 2m
Wysokość: ok. 1,92m
Typ 3 – ok. 6 sztuk
Szerokość: ok. 1,30m
Wysokość: ok. 1,80m
Typ 4 – ok. 3 sztuki
Szerokość: ok. 2,40m
Wysokość: ok. 1,80m
Stan: dobry, patrz zdjęcia
Dostępność: od zaraz
Lokalizacja: Norymberga
Ogłoszenia
Heede
812 km
Maszyna do wiercenia kołków
KochSprint PTP3-L
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2006, głębokość wiercenia: 28 mm, używana automatyczna wiertarko-kołczarka Koch Sprint-PTP-3
Dane techniczne maszyny:
Wymiary obrabianego elementu:
Długość (Y): 110–800 mm
Djdpjzbunksfx Ap Hskn
Szerokość (X): 20–1200 mm
Grubość (Z): 14–60 mm
Materiał: płyta wiórowa/MDF/drewno miękkie
Maszyna z 2 polami roboczymi. 2 elementy o maks. szerokości 600 mm każdy mogą być obrabiane niezależnie
Wysokość robocza: 900 mm
- ze stacją wiercenia poziomego
- ze stacją dozowania kleju i wbijania kołków
y 1 podajnikiem wibracyjnym
- Odległość wiercenia w pionie Z od stołu podtrzymującego: 35 mm
- po jednej listwie oporowej z lewej i prawej strony
- mechaniczne wskaźniki cyfrowe do regulacji wysokości
- uruchamianie cyklu pracy przyciskiem ręcznym
Sterowanie Koch Numeric z 1 osią NC (X)
Sterowanie pozycjonowaniem z komputerem PC (Windows XP Professional)
W zestawie poszerzona rama maszyny na maks. szerokość obrabianego elementu 1200 mm
2 dodatkowe cylindry dociskowe do mocowania elementów
środkowy ogranicznik dla 4 pól roboczych (demontowalny dla szerokich elementów)
Pozioma stacja wiercenia z 1 wrzecionem wiertarskim:
maks. głębokość wiercenia: 28 mm
uchwyt wiertarski Ø10 mm
całkowita długość wiertła: 70 mm
prędkość obrotowa wiertła: 7200 obr/min
z wydmuchem otworu na kołek
Stacja podawania kleju i wbijania kołków:
średnica kołka: 8 mm
długość kołka: 30 mm
wystawanie kołka: 7–14 mm
ustawione na 11 mm
tolerancja dla kołków drewnianych:
--- długość kołka: +/- 1 mm
--- średnica kołka: +0,1/-0,2 mm
Z elektronicznym nadzorem podawania kleju ELC
Przed zaworem klejowym zamontowane jest urządzenie kontrolne, które przy każdym cyklu pracy mierzy przepływ kleju. Jeśli w zaworze nie zostanie podany klej, maszyna przerywa cykl i na szafie sterowniczej wyświetla odpowiedni zawór klejowy
Parametry elektryczne:
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 3 fazy
Wahania napięcia maks. +6% do -10%
Podłączenie powietrza:
1 x R 1/2" gwint wewnętrzny
7 bar
Prędkość odciągu powietrza: ok. 30 m/s
Ogłoszenia
Dietzenbach
756 km
Corlette/Multibox
Cordes und KochCorlette/Multibox
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), ok. 221 sztuk Corletten / Multi-Box, szerokości 2 m / 2,50 m / 2,70 m, częściowo sztaplowalne - używane - :
Ceny (netto) za sztukę, loco magazyn: 149,- €
Djdpfexc E Hlox Ap Hokn
Cena (netto) Typ 3 – sztaplowalny: 169,- €, za sztukę, loco magazyn!
Producent: Cordes und Koch
Typ: Corlette / Multi Box
Wymiary (dł. × szer. × wys. w cm):
Typ 1 = 13 sztuk (sprzedaż tylko w komplecie)
250 x 115 x 180
Kolor: niebieski
Typ 2 = 2 sztuki
270 x 115 x 240
Kolor: zielony
Typ 3 = 192 sztuki, z czego ok. 62 sztuki są sztaplowalne
Minimalna ilość zakupu: 10 sztuk
200 x 115 x 180
Kolor: niebieski
Typ 4 = 14 sztuk (sprzedaż tylko w komplecie)
270 x 115 x 188
Kolor: zielony
Stan: dobry
Dostępność: od zaraz
Lokalizacja: 63128 Dietzenbach
Ogłoszenia
Polkowice
219 km
Piła
Piła STRUERS MagnutomMagnutom 5000
Zadzwoń
Rok budowy: 2022, godziny pracy: 100 h, stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przesuw osi Y: 269 mm, numer maszyny/pojazdu: 1111127689, Wyposażenie: drzwi przesuwne, Witam, maszyna w idealnym stanie.
Dkjdpfx Apeyfrucj Hsn
Więcej informacji na maila
Cutting capacity (max) Magnutom 400 ø151 mm / 5.9"
151 x 403 mm / 5.9 x 15.9"
92 x 550 mm / 3.6 x 21.7"
PHYSICAL SPECIFICATIONS
Cutting motor Cutting power (S1) 11 kW / 14.7 HP
Cutting power (S3) 16 kW / 21.5 HP
Cut-off wheel for Magnutom 400 Diameter x Thickness x Centre-hole 432 x 3.0 x 32 mm / 17 x 0.12 x 1.26"
Rotational speed (at rated load) 1000-1950 rpm
Cut-off wheel for Magnutom 500 Diameter x Thickness x Centre-hole 508 x 3.5 x 32 mm / 20 x 0.13 x 1.26"
Rotational speed (at rated load) 1000-1850 rpm
Positioning & Feed Positioning range (of cut-off wheel) Y= 385 mm / 15.16", Z= 235 mm / 9.25"
Max. height of sample underneath cut-off wheel (no limitation)
Max. positioning speed Y= 70 mm/sec / 2.75"/s, Z= 50 mm/sec / 1.97"/s
Feed Speed range 0.1 – 10 mm/s / 0.002 – 0.2"/s
(adjustable in steps of) (0.1 mm/s / 0.002"/s)
Cutting force 0-1400 N / 10-315 lbf
Cutting table
Fixed cutting table, Magnutom-400/-500 Width x Depth 827x781 mm / 32.56 x 30.75"
X-table (option) Width x Depth (max.) 942x781 mm / 37.10 x 30.75"
Width x Depth (min.) 673x781 mm / 26.50 x 30.75"
X-table range 269 mm / 10.6"
T-slots, bi-directional 12 mm / 0.48"
Dimensions and weight Width 1758 mm / 5' 9"
Depth 1463 mm / 4' 9"
Height 1882 mm / 6' 2"
Weight 2400 kg / 5291 lbs
Cutting chamber Width 1000 mm / 3' 3"
Depth 1206 mm / 3' 11"
Height 918 mm / 3' 0"
Surrounding temperature 5 - 40 °C / 41 - 104 °F
Humidity 0 - 95 % RH, non-condensing
Ogłoszenia
Eisingen
812 km
Urządzenie podające
Koch-TechnikFördergeräte
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, 5 sztuk separatorów transportowych Koch z produkcji w warunkach czystych pomieszczeń. Przetwarzano wyłącznie PP bez włókien szklanych! Urządzenia są w stanie jak nowym. Jedno urządzenie wyposażone w dodatkowy zawór próżniowy. 4 lejki maszynowe. Cena nowego wynosiła ok. 14 500 €. Cena dotyczy jednej sztuki.
Djdpfxexdfxwo Ap Hjkn
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Suszarka do kontenerów
KochCKT 70
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2002, numer maszyny/pojazdu: 2344, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 6 kW (8,16 KM), napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 800 mm, całkowita szerokość: 600 mm, całkowita wysokość: 1 400 mm, masa całkowita: 100 kg, Na sprzedaż oferujemy suszarkę pojemnikową na gorące powietrze typu CKT 70 renomowanego producenta Werner Koch Maschinentechnik. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do wydajnego suszenia granulatu tworzyw sztucznych i dzięki mocy grzewczej 6 kW zapewnia stałą wydajność na potrzeby przemysłu.
Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania transportu i załadunku na terenie całej Europy – za dodatkową opłatą.
Ceny podane są netto, bez podatku VAT.
Oględziny możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół z przyjemnością udzieli Państwu pomocy.
Możliwa zamiana lub przyjęcie w rozliczeniu!
Skup i sprzedaż maszyn
SKUP / SPRZEDAŻ MASZYN PRODUKCYJNYCH, DO OBRÓBKI METALI I INNYCH.
Dksdoy I Rpfjpfx Ap Hjn
Potrzebujesz wysokiej jakości, lecz niedrogiej maszyny do obróbki metalu do swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Więcej informacji oraz możliwości kontaktu znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Mieszalnik
KochA20
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 22079, rodzaj prądu wejściowego: Prąd stały, napięcie wejściowe: 24 V, Na sprzedaż oferujemy dwudrożną zwrotnicę firmy Koch, model A20. Urządzenie znajduje się w dobrym stanie technicznym.
Dane techniczne:
Producent: Werner Koch Maschinentechnik GmbH
Typ: A20
Dedpfxey Iz T Is Ap Hjkn
Numer maszyny: 22079
Napięcie: 24 V
Rok produkcji: 11/07
Na życzenie możliwy jest transport i załadunek – za dodatkową opłatą, organizujemy usługę na terenie całej Europy.
Ceny netto, należy doliczyć podatek VAT.
Oględziny maszyny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu, nasz zespół chętnie Państwu pomoże.
Możliwa zamiana lub przyjęcie maszyny w rozliczeniu!
Kupno/sprzedaż maszyn
SKUP I SPRZEDAŻ MASZYN DO PRODUKCJI ORAZ OBRÓBKI METALI I WIĘCEJ.
Potrzebują Państwo wysokiej jakości, ale niedrogiej maszyny do obróbki metali do swojej produkcji? A może chcą Państwo sprzedać własną?
Więcej informacji i sposobów kontaktu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Podwójna zwrotnica mieszająca
Koch-TechnikTMA8
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1997, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 24 V, typ sterowania: Sterowany przez PLC, typ uruchamiania: pneumatyczny, Oferowana jest sprawdzona stacja przemysłowa firmy KOCH Technik, składająca się z obudowy sterująco-transportującej typu TMA8 oraz zamontowanego podwójnego zaworu mieszającego. System ten jest idealny do automatycznego podawania oraz proporcjonalnego mieszania dwóch komponentów tworzyw sztucznych.
Producent: Werner Koch Maschinentechnik GmbH
Typ: TMA8
Nr: 8515
Napięcie: 24V
Rok produkcji: 10-97 (październik 1997)
Na życzenie oferujemy organizację transportu i załadunku (za dodatkową opłatą) na terenie całej Europy.
Ceny podane są netto, nie zawierają podatku VAT.
Oględziny możliwe po uprzednim umówieniu terminu. Prosimy o kontakt – nasz zespół chętnie udzieli Państwu dodatkowych informacji.
Djdpoy Iwqiofx Ap Hjkn
Przyjmujemy również maszyny w rozliczeniu lub oferujemy wymianę!
Skup i sprzedaż maszyn
KUPNO / SPRZEDAŻ MASZYN PRODUKCYJNYCH I DO OBRÓBKI METALI ORAZ INNYCH URZĄDZEŃ.
Potrzebujesz wydajnej, a jednocześnie niedrogiej maszyny do obróbki metalu do swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Szczegóły oraz kontakt znajdują się na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
System przenośników
KochA30
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż profesjonalne urządzenie do transportu próżniowego KOCH Technik (typ A130). Urządzenie służy do automatycznego transportowania granulatu lub tworzywa zmielonego bezpośrednio do wtryskarki lub ekstrudera.
Charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją z odlewu aluminium, przeznaczoną do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Dzięki systemowi szybkiego zamykania (obejma zaciskowa) możliwe jest otwieranie urządzenia bez użycia narzędzi w celu czyszczenia lub konserwacji.
Dane techniczne:
Napięcie: 24 V DC
Typ: A130
Rok produkcji: 06/2017
Przyłącze materiału: szybkozłącze (Kamlock)
Mocowanie: kołnierz z 4 otworami
Pojemność zbiornika: 12–15 litrów
Dystans transportu: 10–15 metrów (zależnie od zastosowanej pompy próżniowej)
Na życzenie możliwa organizacja transportu i załadunku, za dodatkową opłatą – także na terenie całej Europy.
Ceny netto, nie zawierają podatku VAT.
Możliwość obejrzenia maszyny po wcześniejszym umówieniu terminu. Skontaktuj się z nami – nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.
Możliwa zamiana lub rozliczenie!
Skup i sprzedaż maszyn
Dkodpfxoy Iwkij Ap Hjn
ZAKUP / SPRZEDAŻ MASZYN DO PRODUKCJI ORAZ OBRÓBKI METALI I NIE TYLKO.
Potrzebujesz wysokiej jakości, niedrogiej maszyny do obróbki metali dla swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją maszynę?
Więcej informacji oraz sposoby kontaktu znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Eisingen
812 km
Szafa pomp próżniowych
Koch-TechnikSchallschutzschrank
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Do sprzedaży dwa niemal nowe szafy dźwiękoszczelne na po 4 pompy Busch każda, producent Koch Technik.
Cena za sztukę: 350 €
Dksdpfxoy Tt Dpj Ap Hen
Przy zakupie obu szaf całkowita cena wynosi 600 €.
Ogłoszenia
Przełazy
260 km
Corletten / Wózki magazynowe x 250sztuk
Koch2700
Zadzwoń
Stan: nowe, Oferujemy wysokiej jakości wózki magazynowe typu Corlett do transportu wewnętrznego oraz magazynowania różnego rodzaju towarów.
Wymiary (S × G × W):
• 2700 × 1150 × 1900 mm
Nośność:
• ok. 600kg (w zależności od wersji)
Cechy produktu:
• Wózki po serwisie (sprawdzone, odnowione, gotowe do pracy)
• 1 rok gwarancji na używane wózki
• Solidna, stalowa konstrukcja przemysłowa
• Wózki składane – można wsunąć jeden w drugi, co oszczędza miejsce w magazynie
• Idealne do transportu i przechowywania mebli, elementów płytowych i towarów magazynowych
• Bardzo dobry stan techniczny i wizualny
Dksdpfx Asxtwzvsp Hon
Dostępność:
• Na stanie: 200 sztuk – dostępne od ręki
Zalety:
• Trwała jakość przemysłowa
• Łatwa obsługa i uniwersalne zastosowanie
• Oszczędność miejsca podczas składowania
• Szybka realizacja zamówień
Dostawa i obsługa:
• Transport możliwy na terenie całej Europy
• Faktura VAT / VAT UE
• Możliwość obejrzenia towaru po wcześniejszym umówieniu
KAM-KUB Logistic & Trolleys Europe – Twój specjalista w sprzedaży i serwisie wózków magazynowych typu Corlett w Europie.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Urządzenie do opróżniania kartuszy / pojemników SEMCO 600 ml – axiss
Urządzenie do opróżniania kartuszy / pojemników SEMCO 600 ml – axissUrządzenie do opróżniania kartuszy / pojemników SEMCO 600 ml – axiss
Zadzwoń
Rok budowy: 2023, stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalne urządzenie pneumatyczne do opróżniania kartuszy i pojemników SEMCO 600 ml, przeznaczone do zastosowań przemysłowych (kleje, masy uszczelniające, pasty, materiały o wysokiej lepkości).
Dane producenta:
• Producent: axiss GmbH (Niemcy)
• Typ: 9110 / B-SEMCO600-PN-KM-F
• Rok produkcji: 2023
• Numer seryjny: 514
• Norma jakości: DIN EN ISO 9001:2015
• Oznaczenie CE
Opis techniczny:
• Pneumatyczne opróżnianie kartuszy SEMCO 600 ml
Dsdpfsyc Nzuox Ap Hjkn
• Solidna konstrukcja na płycie montażowej z profilu aluminiowego
• Zespół tłoka z przezroczystą tuleją (kontrola położenia)
• Regulator ciśnienia z manometrem
• Zawór sterujący kierunkiem pracy
• Szybkozłącza pneumatyczne
• Zawór odcinający (bezpieczeństwo)
• Możliwość montażu pionowego lub poziomego
• Praca płynna i kontrolowana
Ogłoszenia
Winsen (Luhe)
622 km
Przyczepa samochodowa
Koch Motorradanhänger750kg Typ U6M SR Angebot
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: Typ-U6M_Angebot, masa własna: 210 kg, maksymalna waga ładunku: 540 kg, masa całkowita: 750 kg, konfiguracja osi: 1 oś, długość przestrzeni ładunkowej: 2 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 500 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 150 mm, zawieszenie: inny, Rok budowy: 2026, Przyczepa Koch 150x250cm, 750kg, "Typ U6M"
Nasz najczęściej sprzedawany, niehamowany model przyczepy Koch Typ U6M z zabudową wykonaną w całości z anodowanego aluminium.
Przyczepa samochodowa Typ U6M z powierzchnią ładunkową 150 x 250 x 25cm. Lekka przyczepa aluminiowa o dopuszczalnej masie całkowitej 750kg i ładowności 540kg, w tym 10 lat gwarancji. Koch-Anhängerwerke od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości przyczepy „Made in Germany”.
Cechy szczególne:
- 10 lat gwarancji (unikat)
- podwójna, anodowana burta aluminiowa 30 mm (unikat)
- burta z systemem zabezpieczenia ładunku w stali nierdzewnej V2A (unikat)
- 1 x 22/200 rampa aluminiowa mocowana z boku
- kompletne mocowanie burtą na śruby z 8 mm stali nierdzewnej V2A (unikat)
- koło podporowe w standardzie
- 2x kotwy napinające M16 / stabilne pręty gwintowane z tyłu (unikat)
Dodatkowe wyposażenie:
- stabilna podłoga ze sklejki, 15 mm, powierzchnia antypoślizgowa, sklejka brzozowa wodoodporna
- oś i dyszel w całości ocynkowane ogniowo, producent ALKO
- duże opony 185/70 R13, wyważone, homologacja do 100 km/h
- błotniki stalowe przykręcane śrubami nierdzewnymi 8 mm
Dedpei R Hxkofx Ap Hekn
- elektryka 12V, wtyczka 13-pinowa z światłem cofania
- 2 podpory tylne dostępne jako akcesorium za 102,00€
Dodatkowe informacje:
- dowód rejestracyjny / część II świadectwa rejestracji
Jeśli chcesz kupić tę przyczepę lub masz dodatkowe pytania dotyczące przyczep, skorzystaj z naszej wewnętrznej oferty na przyczepę skrzyniową "Typ-U6M_Angebot".
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "koch piła do wstęgi szufladowej"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.















































































































































































































































