O nas
Zarządzanie firmą

Thorsten, pionier internetowy, założył platformy Maschinensucher.de & Machineseeker.com będąc jeszcze studentem pod koniec lat 90tych, zamieszczając swoją usługę online zanim jeszcze pojawiły się niemieckie odgałęzienia Google i eBay.

Pracownicy

Wierzymy, że nasi pracownicy są najcenniejszym atutem naszej firmy. Pomagają nam nieustannie rozwijać ten biznes i przekształcać nasze wizje w rzeczywistość.

Evolution

Zespół Machineseeker ma ponad 15-letnie doświadczenie w handlu maszynami. W tym czasie przekazaliśmy miliony kontaktów biznesowych i zainicjowaliśmy sprzedaże warte bilionów euro.

 • 1998

  Założenie firmy i początki programowania portalu handlowego.

 • 1999

  Początek wyszukiwarki Maschinensucher. Platforma Maschinensucher stała się bardzo szybko źródłem maszyn każdego rodzaju, pomimo doboru kolorów! Kto, do licha, wybrał ten okropny żółty? W tym temacie zapada konspiracyjne milczenie.

 • 2000

  Nasza międzynarodowa wersja Machineseeker jest już dostępna online, oferując globalny dostęp do ogłoszeń z Maschinensucher.

 • 2006

  Nasza firma stała się teraz GmbH (firmą z ograniczoną odpowiedzialnością) i przenosi się do budynku kopalni imienia królowej Elżbiety w Essen-Frillendorf.

 • 2010

  Nasz portal handlowy może pochwalić się ponad 20 000 odwiedzającymi każdego dnia, generaujacych łącznie 25000 zapytań/ogłoszeń każdego miesiąca.

 • 2012

  Aktualnie rekrutujemy kolejnych pracowników, aby nadal udoskonalać nasze usługi.

 • 2015

  Przenosimy się to wspaniałego, nowego biura na Kronprinzenstrasse 9. Nowy budynek oferuje potencjał do dalszego rozrastania się firmy i wzbogacania zespołu o kolejnych, cennych pracowników.

Location

Nasza firma zlokalizowana jest w samym sercu Essen-Süd, zaledwie dziesięć minut spacerem od dworca głównego.

Wypróbuj aplikację mobilną Machineseeker!
Aplikacja mobilna dla systemu iOS oraz Android.
Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć historię czatu?
Tak Nie
×
Machineseeker-Czat
Imię i nazwisko Adres mailowy Napisz wiadomość do sprzedawcy
Rozpocznij rozmowę ze sprzedawcą
  Rozmawiasz z: 
  Osoba do kontaktu: 
  
Twój rozmówca pisze
Wyślij wiadomość
  Rozmawiasz z: 
  Osoba do kontaktu: 
  
Twój rozmówca jest nieaktywny.
Zamknij okno