Profil handlowy

tipolitografia foto lampo s.r.l. z Campobasso

tipolitografia foto lampo s.r.l.


Herr elia rubino

Via Colle delle Api 170
86100 Campobasso

Włochy


Pokaż numer telefonu


tipolitografia foto lampo s.r.l.
Via Colle delle Api 170
86100 Campobasso

Azienda nata negli anni '70 in Molise come stampatori. SI è poi evoluta e specializzata nella produzione di libri d'arte.

Przejdź do oferty › 

aktualne ogłoszenia i najlepsze oferty
4012883.jpg
Linotype Menta
Linotype degli anni ' 50 wspaniałe namiętny, muzea i ekspozycji. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Ihiyvwt Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w t... więcej »
4012879.jpg
Krainie czarów Multicollect ZM
Krainie czarów maszyna w bardzo dobrym stanie o sześciu stacji. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Bep32iglgp Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w ... więcej »
4012871.jpg
TYPOGRAFIA Nebiolo -Torino Nebiolo
Świetny samochód z typograficznego die pianocilindrica Fantastyczny Model Athena 50 x 70. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Nluoh Ogłoszenie zostało przetłumaczone auto... więcej »
Wyślij zapytanie do tipolitografia foto lampo s.r.l.

Firma

Imię i nazwisko*, Imię

Ulica i numer domu

Kod pocztowy i miasto

Telefon

Fax

Adres e-mail*

Twoje zapytanie*

Proszę odpowiedzieć przez *inne oferty maszyn
4012883.jpg
Linotype Menta
Linotype degli anni ' 50 wspaniałe namiętny, muzea i ekspozycji. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Ihiyvwt Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
4012879.jpg
Krainie czarów Multicollect ZM
Krainie czarów maszyna w bardzo dobrym stanie o sześciu stacji. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Bep32iglgp Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
4012871.jpg
TYPOGRAFIA Nebiolo -Torino Nebiolo
Świetny samochód z typograficznego die pianocilindrica Fantastyczny Model Athena 50 x 70. Demontaż i transport jest odpowiedzialność kupującego. Nluoh Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumacze ...
4012869.jpg
Szycie wątku Modello Freccia
Maszyna do szycia z mechaniczne ramię, aby automatycznie wstawić podpis Bep3yi0s8f Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
4012868.jpg
Siodło dla introligatorstwa przemysłowego Muller Martini 321
Powodu do sprzedaży aktywów plon wielkie przemysłowe maszyny introligatorskie trójstronnej siodło 8 stacje na linii. (cena jest bez demontażu i transportu do nabywcy. Bep3x9jnke Ogłoszenie zostało przetłumaczone automa ...
Aplikacja mobilna z maszynami używanymi
dla systemu iOS oraz Android.